امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【97】

زین؟¿
خاک به سرم اگه زین چیزیش میشد که الان بیمارستان بودم نه اینجا که
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
 سپاس شده توسط ツClas$i☪ J☯ ツ
آگهی
(26-03-2014، 22:30)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هلن میترا گف که بندازش تولیست دوستت باشه؟
یه زمانی بزرگ مینوشتم ولی الان ازکوچیکی راضیمSleepy

باش انداختمش!

(26-03-2014، 22:30)shamim 78 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2014، 22:28)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2014، 22:26)shamim 78 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه هاآواتارمو الآن عوض کردم خوبع؟!

فک کنم ایکونه نع؟

...^__^

راسی؟!
هههـ!!!
خوشجلهـ ولیـ به نظرمـ عوض کن بیا اینو بزار ببین چطورع
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.uploadax.com/images/10452668700318301466.jpg

(26-03-2014، 22:31)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زین؟¿
خاک به سرم اگه زین چیزیش میشد که الان بیمارستان بودم نه اینجا که

خو پس چی شدع؟
من داشتم اهنگ دانلود میکردم جا موندم سلامBig GrinBig GrinBig Grin
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【97】 108
نمیشه گف
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
(26-03-2014، 22:33)asal.hz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کدوم اهنگ؟!
منم دارم اهنگ سلرا رو با ارمین بود نمی دوم چی دانلود کردم اون حالا که داری میری!

(26-03-2014، 22:34)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیشه گف

اها !
شاید یه چیزی فهمیدم منم دیروز افسردگی گرفته بودم...
(26-03-2014، 22:34)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2014، 22:33)asal.hz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کدوم اهنگ؟!
منم دارم اهنگ سلرا رو با ارمین بود نمی دوم چی دانلود کردم اون حالا که داری میری!

دقیقا نمیدونم چی دارم دانلود میکنم اما همینجوری توی ایران موزیک چرخ میخوردمBig GrinBig Grin
هلن اون اواتاره که گفتی رومن بندازم؟Huh

از بعضی از دخترایه بیشعور بدم میاد که وقتی با من قهره به همه دارع پ خ میدع با هلن قهر کنین و پشتم دارع غیبت میکنه واقعا که عجب ادمایه بیشعور آشغالی پیداع میشهDodgy
(26-03-2014، 22:34)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کدوم اهنگ؟!

(26-03-2014، 22:34)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیشه گف

اها !
شاید یه چیزی فهمیدم منم دیروز افسردگی گرفته بودم...

چرا¿؟
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
(26-03-2014، 22:36)asal.hz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کدوم اهنگ؟!

دقیقا نمیدونم چی دارم دانلود میکنم اما همینجوری توی ایران موزیک چرخ میخوردمBig GrinBig Grin

خخخخ
چرخ و فلک !!
پشتک پارو هم می زدی؟!
هههههه تو هم میری ایران موزیک؟

(26-03-2014، 22:36)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هلن اون اواتاره که گفتی رومن بندازم؟Huh

باشه می خوای بازم دارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.uploadax.com/images/69156892122188975974.jpg

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان