امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【97】

هه من میامی هم رفتم انتالیا چن روز پیش رفتم
فقد عاشق مونیخم خیلی زیبابود.
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【97】 132

آگهی
(27-03-2014، 11:24)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2014، 11:20)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2014، 11:16)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2014، 11:13)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگما این احمد تو قسمت مذهبی چه موضوعاتی گذاشته دنبال چیه خدا میدونه 
|: نبابا .. اون فقط به انجمن مذهبی و چیزایی که به مذهبی بودن ربط داره خوشش می آد ..

من تمام انجمن  هایی که دیدم توش عضو همش مدیر مذهبی -___- ..

بش نمیاد مذهبی باشه
>__<
یه موضوع گذاشته کلی خندیدم اسمش ایا شاباش دادن گناه است منم نوشتم وای پس من کلی شاباش به داماد دادم تازه به عروس هم دادم تکلیف من چیه الان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جهنم بهت خوش بگذره
^__^

(27-03-2014، 11:24)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نیکی ازعکسای وان دی خوشت اومد؟Blush

بیشترش تکراری بود
ولی ممنون
^.^
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
نیکی ازعکسا خوشت اومد؟Huh
میخوام بازم بدم.

چرا مرضیه؟
 سپاس شده توسط Dead Silence
هوییییییییییییییـ >_< ..
(27-03-2014، 11:26)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2014، 11:24)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2014، 11:20)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2014، 11:16)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2014، 11:13)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگما این احمد تو قسمت مذهبی چه موضوعاتی گذاشته دنبال چیه خدا میدونه 
|: نبابا .. اون فقط به انجمن مذهبی و چیزایی که به مذهبی بودن ربط داره خوشش می آد ..

من تمام انجمن  هایی که دیدم توش عضو همش مدیر مذهبی -___- ..

بش نمیاد مذهبی باشه
>__<
یه موضوع گذاشته کلی خندیدم اسمش ایا شاباش دادن گناه است منم نوشتم وای پس من کلی شاباش به داماد دادم تازه به عروس هم دادم تکلیف من چیه الان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جهنم بهت خوش بگذره
^__^
مطمئنی میرم جهنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خب من میرم باز عکسای وان دی واسه نیکی بگردم بای.

غزل اواتارتو عوض نمیکنی>؟Undecided

بعضیا حقشونه تا آخر عمر تو لیست سیام بمونن
دیروز لیست سیاموخالی کردم پ.خ داده چرا منو از لیست سیات در آوردی¡¿
دوباره شوتش کردم لیست سیا
>__<
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby
محبوب فلش خور بفرما(:
مهتاب خانم...
 سپاس شده توسط Wєιяɗ
مرضی پ خ ):
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان