امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سید علی خامنه ای ثروتمندترین رهبر دنیاست

مثلا سعید رجب زاده حرف از تاریخی میزنه که نوشته شده
حرفاشم متین

ولی من از تاریخی حرف میزنم که لو رفته...

خیلی فرقه...
اثباتشم مصیبت

SadSadSadSad
سید علی خامنه ای ثروتمندترین رهبر دنیاست 10

پاسخ
 سپاس شده توسط Black_Man
آگهی
حالا خوبه

اثباتشم مصیبت

رو اوردید!
شیعیان امامم لذت ببرن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
عالیBlushBlushBlushBlush
پاسخ
(31-01-2015، 23:22)Hitchcock نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان هواخواه نظام و انقلاب حرفاتونو یکی کنید
من نفهمیدم بالاخره شاه با آمریکا سر قیمت نفت دچار تنش شد یا تامین کننده نفت آمریکا بود.
چون اگه شاه فقط یه تدارکاتچی بله قربان گو و تامین کننده نفت آمریکا بوده چطور سر بالا بردن قیمت نفت با هم چلنج داشتن؟ اگه نفت مفت به آمریکا داده میشده پس چرا سر قیمت گیس کشی میکردن؟
با تشکر
من حال ندارم سعید خودش بحث میکنه باهاتون
من میخونم و لبخند میزنم

(31-01-2015، 9:27)**ترانه** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2015، 18:31)Hitchcock نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2015، 15:07)**ترانه** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شمادلت از یه جای دیگه پره چرا سر رهبر خالی میکنی؟؟؟
حداقل ی ذره فک کن بعد حرف بزن ...
اگه همین امثال امام خمینی و خامنه ایی نبودن تو الان راحت توی خونه نشسته بودی یا راحت درس میخوندی؟؟؟اگه همینا نبودن الان اوضاع مام میشد مث عراق و سوریه...
بعد میگی اینا بتن مام بت پرست؟؟؟بت خامنه ایه یا اون شاه که همه واسه پول و مقام دست و پاشم میبوسیدن؟؟؟
چرا میگین ایران هیچی نداره؟؟؟الان بهترین پزشکا و نخبه ها تو ایران هستن اما یه سریا مث شما فقط نیمه ی خالی لیوانو میبینن!!!
بهتره یکم واقع بین باشیم!!!!

ببخشید شما چرا همه چیو بد برداشت میکنی ؟؟؟
خب منم دست پدر و مادرم و میبوسم  چون بوسیدم یعنی میخوام گولشون بزنم و خیانت کنم؟؟؟
شما کار خوبی میکنین دست پدر مادرتونو میبوسین ولی مگه آقا پدر محموده؟ Smile
دست قدرت رو بوسیدن برای مقاصد 30ا30 و احتمالا مادی بده چه شاه باشه چه آقا
ولی از نظر شما فقط بوسیدن دست شاهه که بده فرقش اینه
من نمیگم بوسیدن دست کسی بده بلکه اون نیتی که پشتتشه منظورم بود...
بعدشم من همه اطرافیان آقا رو تایید نکردم !!! خیلی از اون آدمای زمان شاه هنوزم هستن و هنوزم تو اداره ی خیلی چیزا دست دارن به همین دلیله که اینقدر راند خواری و اختلاس و مشکلات اقتصادی هس!!!*-*
پاسخ
با سپاس.
پاسخ
 سپاس شده توسط オスイン
ما پرسیدیم گفتن اینجوری نبوده!
با کدوم سند ومدرک این حرف رو میزنین اخه
زیبا! راه اهن حتا شناسنامه همین که شما الان به عنوان بک زن میتونی در جامعه حضور پیدا کنی بیشتر کانال های ابیاری بهترین سدها همون از اون زمان مونده
شما یک نفرو تو این دولت نشون بده بتونه مثل محمدرضاشاه انگلیسی صحبت کنه
شما یکار بگو که اینا درست نه اصلا به سرانجام رسونده باشن!!!!!!
[/quote]

خانومی که همرو متهم میکنی!!! اگه خودت ی ذره کتاب خونده باشی میفهمی که یکی از موارد دخالت و خیانت انگلستان در ایران احداث همین راه اهن شمال جنوب به اصطلاح شناسنامه بوده که تو اون زمان با تبلیغای زیاد و هزینه های گزاف به عنوان یکی از افتخارات ایران و خدمات شاه معرفی میشد...
ولی در حقیقت همش از جیب مردم بود*-*
بعدشم ینی چی که یه نفرو مثال بزن که انگلیسی بلد باشه؟؟؟آخه اینم شد دلیل؟؟؟
خب بابای من تو اون زمان انگلیسی بلد بوده دوازده ساله ام امریکا بوده لطفا ی خورده منطقی باش!!!
پاسخ
عالی
سلام
علیم تنظیم میکنم
پاسخ
 سپاس شده توسط ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛
خانومی که همرو متهم میکنی!!! اگه خودت ی ذره کتاب خونده باشی میفهمی که یکی از موارد دخالت و خیانت انگلستان در ایران احداث همین راه اهن شمال جنوب به اصطلاح شناسنامه بوده که تو اون زمان با تبلیغای زیاد و هزینه های گزاف به عنوان یکی از افتخارات ایران و خدمات شاه معرفی میشد...
بعدشم ینی چی که یه نفرو مثال بزن که انگلیسی بلد باشه؟؟؟آخه اینم شد دلیل؟؟؟
خب بابای من تو اون زمان انگلیسی بلد بوده دوازده ساله ام امریکا بوده لطفا ی خورده منطقی باش!!!
[/quote]

بنده کسیو متهم نکردم دوستم
نه که الان دست دولت تا ارنج تو جیب مردم نیست!ببیند اون زمان اگر تاکید میکنم اگر چیزی از دست دادیم خییلی کمتر از چیزهایی بوده که به دست اوردیم)
خیانت!!
حتا اگر بر فرض محال سخن شما را درست در نظر بگیریم بازهم باید متشکر باشیم چون اگر به اصطلاح شما خیانت انگلیس نبود بعید نبود با چهارپایان نقل مکان میکردیم!
بزرگترین سد ایران از اون زمان مونده که به لطف و توجه سیاستمدارانمون ترک برداشته (دستاورد انقلاب!)الان چه کردیم سد مانند گتوند احداث شد که زد تمام مناطق پایین دست رو از بین برد
شما کانال ابیاری قزوین رو دیدن؟ می دونین چند کیلومتره؟اون زمان همون کشوری که شما چند روز دیگه فریاد مرگ بر اون رو سر میدین برای ایران ساخته ..ایا واقعا این به دور از ادب نیست!!!
یعنی اینکه وقتی یکی از دولت مردان ما جلو دوربین ظاهر میشه از گفتگوی ساده هم عاجزه!
این جزو ملزوماته برای ارتباط بهتر با سایر کشورها
ناسلامتی زبان زنده ی دنیاست!

پاسخ
 سپاس شده توسط Black_Man ، saeedrajabzade ، Hitchcock
نقل قول: خانومی که همرو متهم میکنی!!! اگه خودت ی ذره کتاب خونده باشی میفهمی که یکی از موارد دخالت و خیانت انگلستان در ایران احداث همین راه اهن شمال جنوب به اصطلاح شناسنامه بوده که تو اون زمان با تبلیغای زیاد و هزینه های گزاف به عنوان یکی از افتخارات ایران و خدمات شاه معرفی میشد...

رضاشاه: اصن من بد... Sad
The music feels better

پاسخ
 سپاس شده توسط Black_Man
سودا جون...من الان به بیفکری های سیاسی و اقتصادی کاری ندارم و داشتم یه بحث دیگه ایی و پیش میکشیدم ...
وگرنه تو این قسمت باهات موافقم ....
بعدشم مشکل ما زبان نیست مشکل ما سیاست های غلطه*-*
پاسخ
 سپاس شده توسط Black_Man

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Rainbow ۱۲ توصیۀ رهبر انقلاب در مورد شب قدر !
  درباره انیمیشنی که رهبر به تماشای ان نشست بیشتر بدانید
  جناب زعفر جنی(رهبر اجنه ی شیعه)
  توهین به رهبر!!!
Rainbow میلاد پیامبر رحمت و مهربانی و ششمین رهبر آسمانی مبارک
  آیا سیدجواد مخالف انقلاب و رهبر بود؟
  حرف رهبر درباره اینترنت
  سید مجتبی خامنه ای
  نامه یک جوان شیعه به آیت الله خامنه ای
  سید علی خامنه ای

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان