امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه 326

(15-08-2018، 9:59)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-08-2018، 0:45)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تالا دختر فعال تو هیئت ندیدم D:
آستانه رو بیخیال شهر مذهبی هست ولی مردماش مذهبی نیستن D: یه ۱۵کیلومتر بیا اینور تر سیاهکل ، شهر محروم ما ):

تونستی شب تاسوعا لاهیجان باش !
یه مراسمی هست به اسم چل منبر !

تو کوچه پس کوچه های لاهیجانه تو بافت قدیمی شهر یعد هرکسی نذر‌داره جلو‌ خونش اتیش درست میکنه بعد تو شمع میخری چل تا تو چل تا اتیش باید چل تا شمع بندازی هرجام شمع میندازی یه مشت برنج و یه دونه خرما باید برداری !
انقدرم شلوغههه
تو نت سرچ کنی میبینی !

ایناهاش:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://www.google.com/amp/s/www.isna.ir/amp/96070804347/

من با بقیه دخترا فرق میکنم از شاخای هیئتم چون واس بابابزرگمه (((: 

بعدش هم باور میکنی من پسره فعال نمیبینم تو هیئت ؟ خسته ان .

چه جالب .. از این شمع هایی که سبزن ؟ مثل طنابن ؟

چه خوبه ، حتماً میرم .

اهاع پس بگو ! خخخ شاخ !
اکثرا تو هیئتا دعوا میکنن من خوشم نمیاد نمیرم !
برای خرید هئیت با بابابزرگ مادریم نمیرم خرید ، برا سینه زنیم تو هیئت بابا بژرگ پدریمم نمیرم :/
طرف واس ۱۰تا محل اون طرف تر میاد تو هیئت ما واس من شاخ شونه میکشه =|

واع خخخ اینجا بیشتر پسرا فعالن ! هیئت ک نیست ! دسته های عزاداریه که میان بیرون زنجیر و سینه !

ولی یه هیئت داریم قبل تز شروع دسته های عزارداری چراغا رو خاموش میکنن ، همه سینه میزنن ، تواین هیئت بیشتر بچها فعالن ، این هیئت به محرم محدود نمیشه تو کل ساله ، جشن میگیرن عزا میگیرن ، همشم جراغاش خاموشه تا کسی کسی رو نبینه ک مثلا ریا بشه !

آرع آرع !
فوق العادسسست ^^
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ ، Faust
آگهی
(15-08-2018، 12:02)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهاع پس بگو ! خخخ شاخ !
برای خرید هئیت با بابابزرگ مادریم نمیرم خرید ، برا سینه زنیم تو هیئت بابا بژرگ پدریمم نمیرم :/

واع خخخ اینجا بیشتر پسرا فعالن ! هیئت ک نیست ! دسته های عزاداریه که میان بیرون زنجیر و سینه !

ولی یه هیئت داریم قبل تز شروع دسته های عزارداری چراغا رو خاموش میکنن ، همه سینه میزنن ، تواین هیئت بیشتر بچها فعالن ، این هیئت به محرم محدود نمیشه تو کل ساله ، جشن میگیرن عزا میگیرن ، همشم جراغاش خاموشه تا کسی کسی رو نبینه ک مثلا ریا بشه !

آرع آرع !
فوق العادسسست ^^

آره شااااخ :V

نه دعوا نداریم ما همه خیلی جوریم باهم ((: خب ما غریبه هارو راه نمیدیم همونایین که چند سال پیش بودن .

نه بابا پسرای ما اصلاً کمک نمیکنن تو مسائل جانبی . اونسری خنده ام گرفته بود ما داشتیم آجر اینا میبردیم تمام لباسمون با خاک یکی شده بود اونا داشتن باهم حرف میزدن ..

آره ماهم اینطوریم هر مناسبتی میشه تو چنل اطلاعیه میزنیم بعد میزبان داوطلبیه .. دیگه مراسما میشه تو خونه داوطلب ولی تعداً زیاد نمیان حدوداً ۵۰_۶۰ نفر خودیا .. 
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
(15-08-2018، 12:53)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-08-2018، 12:02)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهاع پس بگو ! خخخ شاخ !

آرع آرع !
فوق العادسسست ^^

نه دعوا نداریم ما همه خیلی جوریم باهم ((: خب ما غریبه هارو راه نمیدیم همونایین که چند سال پیش بودن .

نه بابا پسرای ما اصلاً کمک نمیکنن تو مسائل جانبی . اونسری خنده ام گرفته بود ما داشتیم آجر اینا میبردیم تمام لباسمون با خاک یکی شده بود اونا داشتن باهم حرف میزدن ..

آره ماهم اینطوریم هر مناسبتی میشه تو چنل اطلاعیه میزنیم بعد میزبان داوطلبیه .. دیگه مراسما میشه تو خونه داوطلب ولی تعداً زیاد نمیان حدوداً ۵۰_۶۰ نفر خودیا .. 

بیرون هم میرین سینه زنی؟
ما ی بار دعوا داشتیم با پسرا._.
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Faust ، امیر‌حسین
(15-08-2018، 12:58)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-08-2018، 12:53)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهاع پس بگو ! خخخ شاخ !

آرع آرع !
فوق العادسسست ^^

بیرون هم میرین سینه زنی؟
آره این مراسم خاص تو بعضی مساجد و هیظئت های خودمونی برگزار میشه

دعواچی؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
☆_☆
 سپاس شده توسط Faust
(15-08-2018، 12:58)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیرون هم میرین سینه زنی؟

آره بابا ..

نه تو اون مسائل بچه های خوبین کاری ندارن طبلم میتونی بگیری ازشون من یبار طبلو گرفتم تا یه چوبک زدم بهش ذوق مرگ شدم دیگه نتونستم ادامه بدم فقط میخندیدم ! 18
البته تو دسته نبود هنوز جمع نشده بودن..
(15-08-2018، 13:10)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیرون هم میرین سینه زنی؟

آره بابا ..

نه تو اون مسائل بچه های خوبین کاری ندارن طبلم میتونی بگیری ازشون من یبار طبلو گرفتم تا یه چوبک زدم بهش ذوق مرگ شدم دیگه نتونستم ادامه بدم فقط میخندیدم . 18
البته تو دسته نبود فعلاً جمع نشده بودن

ما هم(;
خخ ایول!... ما ت هیئت بودیم ت حال و هوا خودم بودم ی پسره اومد کنارم ی دونه طبل زد دومتر پریدم هوا عمدا زد فقط میخندید دوس داشتم با همون طبل بزنم تو سرش ایش:/
ما هم بچهای بدی نیستن._. چن نفرشون اینجورین ...هممون دعوا نگیرفتیم یکی از بچه هامون خیلی جوشیه یعنی میگه جلو پسر جماعت نباید کم اوردD: پسرا مطلک انداختن اینا دیگه هر چی ما جلوشو میگرفتیم بازم حرف میزد..البته ی حرفایی میزد من میگفتم قبلا تمرین کرده خوب حرفا زد یعنی عالیD: فرداش همون پسره جلو ایستگاه صلواتی پذیرایی میکرد خخ
 سپاس شده توسط Faust ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
(15-08-2018، 13:13)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما هم(;
خخ ایول!... ما ت هیئت بودیم ت حال و هوا خودم بودم ی پسره اومد کنارم ی دونه طبل زد دومتر پریدم هوا عمدا زد فقط میخندید دوس داشتم با همون طبل بزنم تو سرش ایش:/
ما هم بچهای بدی نیستن._. چن نفرشون اینجورین ...هممون دعوا نگیرفتیم یکی از بچه هامون خیلی جوشیه یعنی میگه جلو پسر جماعت نباید کم اوردD: پسرا مطلک انداختن اینا دیگه هر چی ما جلوشو میگرفتیم بازم حرف میزد..البته ی حرفایی میزد من میگفتم قبلا تمرین کرده خوب حرفا زد یعنی عالیD: فرداش همون پسره جلو ایستگاه صلواتی پذیرایی میکرد خخ
از اون نظر ؟ تیکه اینا ؟ نه راستش جو ما کلاً فرق میکنه میگم چون ۱۵ ساله دیگه همه همونجاییم .. از بچگی . خانواده هامون همه همو میشناسن اصلاً کسی تیکه نمیندازه بچه های باشخصیتین .
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، ⓩⓐⓗⓡⓐ
(15-08-2018، 13:24)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-08-2018، 13:13)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-08-2018، 13:10)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیرون هم میرین سینه زنی؟

آره بابا ..

نه تو اون مسائل بچه های خوبین کاری ندارن طبلم میتونی بگیری ازشون من یبار طبلو گرفتم تا یه چوبک زدم بهش ذوق مرگ شدم دیگه نتونستم ادامه بدم فقط میخندیدم . 18
البته تو دسته نبود فعلاً جمع نشده بودن

ما هم(;
از اون نظر ؟ تیکه اینا ؟ نه راستش جو ما کلاً فرق میکنه میگم چون ۱۵ ساله دیگه همه همونجاییم .. از بچگی . خانواده هامون همه همو میشناسن اصلاً کسی تیکه نمیندازه بچه های باشخصیتین .

اوهوم ما هم از بچگی هستیم (; چن نفر از هیئتمون دیگه الان ازدواج کردن:/ امسال باید جایگزین بیاریم...
ما ی چن نفر پسرا بودن ک تیکه مینداختن از اون سال ک این قضیه پیش اومد دیگه خبری نیس حتی خوش اخلاقم شدنD: خسته نباشید میگن یا چیزی کم باشه واسمون میارن(:
 سپاس شده توسط Faust ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
(15-08-2018، 13:26)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوهوم ما هم از بچگی هستیم (; چن نفر از هیئتمون دیگه الان ازدواج کردن:/ امسال باید جایگزین بیاریم...
ما ی چن نفر پسرا بودن ک تیکه مینداختن از اون سال ک این قضیه پیش اومد دیگه خبری نیس حتی خوش اخلاقم شدنD: خسته نباشید میگن یا چیزی کم باشه واسمون میارن(:

آره منم یکی از دوستام که بچگی باهاش سر پرچم خوشگل یاحسین دعوا میکردم الان بچه هم داره ..

ای کلکا (((:
(15-08-2018، 13:31)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-08-2018، 13:26)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره منم یکی از دوستام که بچگی باهاش سر پرچم خوشگل یاحسین دعوا میکردم الان بچه هم داره ..

ای کلکا (((:

خخ یادش بخیر پرچم ما هم خیلی دعوا میکردیم من قرمز دوس داشتم):..اوخی دیگه بزرگ میشیم=)
خخخ!
 سپاس شده توسط Faust

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان