امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰

(21-11-2020، 13:54)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-11-2020، 13:50)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱ هفته:| 
رشت؟ اون جا که تو بغل رحمت خدایین 
جنگل هم دارین نزدیکتون؟
خوبه هر چی بیاد فقط بیاد

رحمت؟!:|||||
جنگل؟
نه بابا
فقط نیاد:|||
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط Волшебник ، شـــقآیــق
آگهی
(21-11-2020، 12:58)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شوهر چیه؟:|
من میخوام سینگل به گور شم<=
بعله بعله..
خب از دیدگاه هنر بت بگم
بده اینک یکم سوق بدمت به سمت هنر؟ ._.

(21-11-2020، 13:06)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-11-2020، 12:46)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قلبم درد گرفته..
ما همسن این بودیم دغدمون این بود ک زودنخوابیم..
اینا بزرگ شن چی میشن ..
من همسن این بودم مامانمم گوشی لمسی نداشت!(:
نوکیا.-. اونوقت این تو لایکی اکانت داره!(:
دقیقا.. یادمه چند پیش اگ اشتباه نکنم اولین سری گوشی های لمسی سونی اومده بود , جدا از نیک خر ذوق بودیم ب زوووور فیسبوک باز میکردیم میمیردیم از خوشی..

دهه 90این اینا نه؟
اینکه کی بهشون این اصطلاحات رو یاد داده ( کراش و پارنتر و غیره ) خودش جای تامل داره -_-
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، شـــقآیــق ، Волшебник
(21-11-2020، 14:04)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-11-2020، 12:58)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شوهر چیه؟:|
من میخوام سینگل به گور شم<=
بعله بعله..
خب از دیدگاه هنر بت بگم

اگه شوهر گرفتن به غذا درس کرده
شوهر نمیخوام:|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Волшебник ، ÆMÆշЇÑζ ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
I DONT SEE YOU 11
 سپاس شده توسط Волшебник ، شـــقآیــق
اوهوع
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ 157
DETROITBECOME HUMAN!
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(31-01-2020، 17:42)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-01-2020، 17:37)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اول از همه دوباره تمنا میکنم بجای استفاده از وازه سپاس از دکمه اون استفاده کنید.
....
عشقشو اینجا پیدا کرده ولی هنوز منتظرشه !!
عکس
___
یعنی منو میگه؟
عکس

ــــــــ
یه اتفاق جالب .
وقتی به اخر صفحه رفتم دیدم دوباره زیر اون صفحه یه پیج جدیدی از فلشخور لود شده Telegh_01 
گیف  ({حجم گیف تقریبا چهار مگابایته} اینو گفتم که بعدا جد و آبادمو یکی یکی بخواطر دعاهای شما از دست ندم)
___
خداوکیلی چجوری به این نتیجه رسید؟
عکس

*از دوستانی هم که مارو در بروزکردن این موضوع یاری میکنن متشکرم
از اونجایی رسیدم که...........
اهای محمد تو چرا هر دفعه من یه چیزی یا نفس ی چیزی میگه و سپاس نمی دیم به روخمون می کشی منم خواستم ملیکارو بندازم روت خوبم کردم دلم خنک شدTelegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01 Sleepy Sleepy Sleepy Sleepy Sleepy
ایسان مردم از خنده
Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ 157
 سپاس شده توسط کــــــــــⓐرمَن
(21-11-2020، 14:22)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-11-2020، 14:04)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعله بعله..
خب از دیدگاه هنر بت بگم

اگه شوهر گرفتن به غذا درس کرده
شوهر نمیخوام:|

نهههه اصلا ب اون نیست
فقد خیلییی زیباتر میشه زندگیتون .__.
ببین
http://dl.akskhor.ir/uploads1/IMG-20201121-160904-332.jpg
اون میز منه
همینطورش تنها و گوشه گیرم
توام هی نخا یاد بگیری +__+
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
یادش بخیر انگار همین دیروز بود که فهمیدیم @sclvrFox چهارده سالشه
ناشناس
 سپاس شده توسط Medusa ، ρυяρℓє_ѕку ، م‍حمّد ، شـــقآیــق ، Đęąđ.ğïřł
۱۵!..
 سپاس شده توسط شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان