امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۱

(27-11-2020، 15:50)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-11-2020، 15:36)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو پای چوبه دار زوووووووووووود :/

چرااا؟/:
بم میگن دختر کره ای/:
تا اسم کره میاد همه سرشونو میگردونن سمت من واکنشمو ببینن/:

مگ نمیگی اعتراف کردم؟ :/Telegh_01
ایسانم ب من میگه :/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Karlina
 سپاس شده توسط _sehun_
آگهی
عجب....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16295438986692
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Волшебник ، *Aɴѕel* ، لــــــــــⓘلی
(27-11-2020، 17:51)mobina15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلاام

علیک (:
Love
(: ♡
*-*

Qsvhipknbgrydx
ناشناس
عجب³...=v

@"KᏙ¥றᏙƝ"
حاجی بیا بازی:^
نآشناس
 سپاس شده توسط KᏙ¥றᏙƝ
(27-11-2020، 18:40)وحید.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-11-2020، 17:51)mobina15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلاام

علیک (:

چطوری؟؟خوبی؟؟
https://harfeto.timefriend.net/16404195783388
ناشناس بنویس برام(:
 سپاس شده توسط Волшебник
(27-11-2020، 16:00)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@جاویدم

حاجی بعضیا مثل من تنظیماتشون یجوریه که نقل قولشون میکنی واسشون اطلاعیه نمیاد . بخاطر همین اینکارو میکنم : |

بعد ی سوال دیگه

چجوری سایز عکسو تنظیم میکنی؟

(27-11-2020، 15:23)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فدات داداش
من خودمم با امير از سال ٢٠١٢ با مديرا بحث داشتيم و نويسنده نميشديم البته اميز شد ك بعدش محروم شد
از لجشون كلي سايت زديم D:
حالا به هر حال
ايشالله شمام بشيد ادمين ?

کلی سایت زدین؟ :/

وقتی لینک عکسو وارد پایینش دوتا فیلد داره. نوشته طول و عرض. اونارو با عدد دلخواهت پر کن
یار مگو که من منم
من نه منم نه من منم
گر تو تویی و من منم
من نه منم نه من منم
 سپاس شده توسط Волшебник
(27-11-2020، 18:00)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-11-2020، 15:50)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرااا؟/:
بم میگن دختر کره ای/:
تا اسم کره میاد همه سرشونو میگردونن سمت من واکنشمو ببینن/:

مگ نمیگی اعتراف کردم؟ :/Telegh_01
ایسانم ب من میگه :/
خو آره دیگه اعتراف کردم/:
برو بگو نمیکشنت ک/:
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط Волшебник ، لــــــــــⓘلی
(27-11-2020، 19:48)mobina15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-11-2020، 18:40)وحید.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علیک (:

چطوری؟؟خوبی؟؟

آره ممنون (:
تو چطوری؟ ((:
Love
(: ♡
*-*

(27-11-2020، 20:15)وحید.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-11-2020، 19:48)mobina15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطوری؟؟خوبی؟؟

آره ممنون (:
تو چطوری؟ ((:

شکربدنیستم

(27-11-2020، 20:15)وحید.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطوری؟؟خوبی؟؟

آره ممنون (:
تو چطوری؟ ((:

چرا واسه من نقل قول نمیشه؟؟؟شکربدنیستم
https://harfeto.timefriend.net/16404195783388
ناشناس بنویس برام(:
 سپاس شده توسط Волшебник

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان