نظرسنجی: خب چه طور بود؟؟؟
خوب بود
بد نبود
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 216 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

لطیفه جدید،جوک،جک،باحال،خنده دار،طنز

Big Grin 
(28-03-2011، 16:21)ارمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درستش این است طرف میمیره میره پیش خدا خدا بهش میگه از چه دیاری میگه لر خدا میگه ما لر نیافریدم خدا به عزراییل می گوید:این خا ک عزافیا کجاست

بی سواد اضافیWink[/align][/size]
(18-03-2012، 16:03)destiny نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یارو آلزایمر میگیره ازش میپرسن چه هسی داری میگه خوبه هرروز یا آدمای جدید آشنا می شمinrv:84::84:

چه حسی عزیزمWink
(18-03-2012، 18:01)mo@mmad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه روز یه فارسه میره به خارجه سوار یه موتور میشه میدزدد .
از اون طرف صاحبش داد میزنه میگهnononoوفارسه میگه نو یا کهنه بردمش.Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

خخخخخخخخخخخخخخخخخخییییییییییییییییییلللللللللللللللللللیییییییییییییی خخخخخخخخخخخخخخخخخخخوووووووووووووووووبببببببببببببببببببب

+ تـو قصّـه ـی مـن ..
تـو بودی ستـاره ***

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطیفه جدید،جوک،جک،باحال،خنده دار،طنز 21

پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz_jojo ، houman ، ali1112
آگهی
یه روز یه مرد از خدا میپرسه چرا زن هارو اینقدر خوشگل آفریدی؟
خدامیگه:که تو ازش خوشت بیاد!
مردمیگه:چرا اینقدر احمق آفریدی؟
خدامیگه:که اون از تو خوشش بیاد
تجربه را تجربه کردن خطاست...
پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz_jojo
اینجا لر..تان کوچه ماست داریم همدیگرو با سنگ میزنیم
i love yuo PMC
پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz_jojo
یه روز به یکی میگن 5تا حیوان درنده نام ببر.
طرف میگه:2تاشیر 3تاببر.Big Grin
تجربه را تجربه کردن خطاست...
پاسخ
 سپاس شده توسط ALi.0632 ، pink devil ، best~girl ، sanaz_jojo
تر ..که پول نداشت.دماغشو عمل کنه / سر دماغشو میگیره بالا تافت میزنه
پاسخ
 سپاس شده توسط MR_mamali ، ALi.0632 ، pink devil ، best~girl ، houman ، سوسن خانوم ، why lie ، sanaz_jojo ، عارفه ، ZUSE
پیام علی دایی به مسافران نوروزی "دیل لسیدن بهتل از هلگز نلسیدن است
پست ترین انسان کسی است که راز دوران دوستی را به وقت کدورت فاش سازد.

پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz_jojo ، نادیا
خخخخخخووووووووووووووووووووووببببب

+ تـو قصّـه ـی مـن ..
تـو بودی ستـاره ***

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
خخخخخخووووووووووووووووووووووببببب

(29-03-2011، 9:51)sepehr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زیباترین جوک ها
روباهی به زاغی گفت: چه دمی، چه سری، عجب پایی! زاغ عصبانی شد و گفت: بی‌تربیت! خجالت بکش. اون موقع من کلاس اول بودم. حالا شوهر دارم!

چند تا توله سگ برای باباشون تولد می گیرن روی کیک می نویسن: پدرسگ! تولدت مبارک!

یه روز یارو سوار هواپیما می شه،یهو هواپیما سقوت می کنه... . . . این قرار بود جوک باشه اما حادثه خبر نمی کنه!

می دونی نصف النهار چیه؟ شامی است كه از نهار باقی مانده

می دونی چینی ها به دوقلو چی میگن؟ این چون اون، اون چون این!

یک مهندس مکانیک با یک مهندس کشاورزی ازدواج می کنه. بچشون تراکتور می شه!

دو تا دروغگو داشتن از کنار یک کوه رد می شدن یکی به دیگری گفت: اون مورچه را می بینی که بالای اون کوهه؟ اون یکی هم گفت: کدوم یکی را می گی؟ اون یکی را گه چشمش بازه یا اون یکی که چشاش بسته است؟

به زنی که همیشه می دونه شوهرش کجاست چی می گن؟ بیوه!

غضنفر میره توالت، زنش زنگ می زنه میگه كجایی؟ غضنفر میگه خونه بابات! زنش میگه همون جا یه چیزی بخور بیا من چیزی درست نكردم!

معلم: بگو ببینم... اگه توی خیابون یه نفر یه خری رو گرفته و می زنه، و من برم جلو و از این کارش ممانعت کنم، به این کار چی می گن؟ شاگرد: آقا اجازه، حس برادری!

از یه کچل می پرسن اسم شامپوت چیه؟ می گه من از شیشه پاک کن استفاده می کنم!

مبانی کامپیوتر: آن بخش از یک سیستم را که می‌توان با چکش خرد کرد، سخت‌افزار و آن قسمت را که فقط می‌توان به آن فحش داد، نرم‌افزار می‌گویند!

بچه ها توی کلاس داشتند سر و صدا می کردند که ناظم میاد تو با عصبانیت میگه: اینجا طویله است؟ یکی از بچه ها می گه: نه آقا اشتباهی آمدید!

زنی 2قلو میاره، پسرش داد می زنه مادرم یه بچه آورده با یه زاپاس!

به گربه چینی می گن اسمت چی؟ه میگه: میونگ!

دو تا سوسک پولدارازدواج می کنند. ماه عسل میرن توالت فرنگی!

به نیوتن گفتند: چرااز افتادن سیب تعجب کردی؟ گفت: آخه من زیردرخت گلابی نشسته بودم!

ژاپنی ها به گوساله چه می گویند؟ نی نی گاوا!!

دختر و پسر جوانی باهم توی پارک راه می رفتند. پسر به دختر گفت عزیزم اگر این درخت کاج می توانست حرف بزند، درباره ما چه می گفت؟ می گفت من کاج نیستم، بلوطم احمق جان!

روزی شاگردی از معلمش پرسید: آقا چرا بعضی ها میگن كتاب، متاب یا ماست، پاست و..... معلم: پسرم اونها سواد مواد ندارند!

روزی معلم به شاگرد میگه: پنج تا حیوان درنده نام ببر. شاگرده میگه: دو تا ببر سه تا شیر.

پیرزنه تو اوتوبوس هی می گفته نی نای نا نای نی نای نای، همه هم دست میزدن براش. بعد یهو دست می کنه تو کیفش دندوناشو در میاره میگه نیاوران نیگه دار!

كرم ابریشم قرص ایكس می خوره پلیور می دوزه!

مردی با زنی آشنا میشه, به او میگه: خانم اسم شما چیه؟ اسم من پروانه است بهم میگن پری. اسم شما چیه؟آقا خواست ادای خانم رو در بیاره, گفت: والله اسم من چراغعلی بهم میگن: لوستر

یه دختره هر روز دیر می رفت مدرسه. معلم ازش دلیلشو پرسید. دختره گفت : خانم هر روز صبح که من میام مدرسه یه پسره تو راه هی دنبال من میاد. معلمه گفت: بهش کاری نداشته باش سرتو بنداز پایین و بیا. دختره گفت: خانم من که میام، اون یواش یواش میاد !

عالی کشتد من روBig GrinShyRolleyesWinkSmile
اقا حال کردم مردم دستت مر30 هر کی اینجا را راه انداختیSmileBig GrinRolleyesWinkShyHeart
اقا حال کردم مردم دستت مر30 هر کی اینجا را راه انداختیSmileBig GrinRolleyesWinkShyHeart

+ تـو قصّـه ـی مـن ..
تـو بودی ستـاره ***

پاسخ
 سپاس شده توسط m تنها ، ZUSE ، why lie
پیامک قلمراد به نامزدش:تو خشگلی مثل پری/اما کثافت و خری
اگرچه تو خیلی خری/همیشه درقلب منی/دوستت دارم کثافت
/خاک تو سر قیافت
با تمام وجود غمگینم
پاسخ
 سپاس شده توسط why lie
عاقد:وکیلم؟!
عروس: پ نه پ تواین بیشوهری وایستادم کل بچینم
پاسخ
 سپاس شده توسط why lie ، mina77

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لطیفه._.بیاتوضرر نمیکنی
  جوکهای باحال و خنده دار عید نوروز جدید
  زر زر خنده(نسخه 3) (عکسای متحرک شدیدا خنده دار)
  عکس خنده دار جدید خیلی عالیه بدو بیا می ترکی از خنده
  جوک های خنده دار جدید
  گلچین جدید جملات کوتاه و خنده دار
Wink چت های خنده دار ته خنده بیا میمیری از خنده
  عکس های خفن خنده دار جدید
  متن خنده دار40کاری که دختران نمی توانند انجام بدهند.اخر خنده
  *فال باحال*

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان