امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یه چیزی به یکی از اعضای فلشخور بگو به صورت ناشناس(نسخه2)

ھر چی باشم آدم عوضی نیستم دیگ
البتہ شما حق دارید ...
پاسخ
 سپاس شده توسط ƁяιƖƖιαηт ، شـــقآیــق ، єη∂ℓєѕѕღ ، _ƇRAƵƳ_ ، βάરãɲ
آگهی
مرسی که باعث شدی رشدکنم وبهترین ها روکنارت تجربه کنم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
00:01
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
BFF#
View this post on Instagram

A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

پاسخ
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Medusa ، shghyegh ، شـــقآیــق ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، *VENUS* ، Mohlek ، єη∂ℓєѕѕღ ، _ƇRAƵƳ_ ، βάરãɲ ، آمین ، shahid
میدونی مشکل چیه؟!
مشکل اینه تو و ادمایی مثل تو حرف هایی که بیان میکنن رو مزه مزه نمیکنن یا حتی هیچ وقت تجربش نمیکنن
و نمیفهمن چقدر اون حرف وجود ادمو به درد میاره
نمیفهمن که زندگی ادمو به گند میکشن
نمیفهمن که دنیای ادمو برای یه مدت سیاه میکه
و خیلیییی نمیفهمن های دیگه

میدونی دیگه الان نیازی نیست به عذر خواهی یا از این گروه جملت
نیاز به تغییره

+
و راستی بود یا نبود من تو زندگیت هیچ فرقی نداره
پاسخ
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، ƁяιƖƖιαηт ، Medusa ، شـــقآیــق ، THEDARKNESS ، امیر‌حسین ، ѕααяeη ، *VENUS* ، Mohlek ، Prometheus ، _sehun_ ، єη∂ℓєѕѕღ ، shghyegh ، _ƇRAƵƳ_ ، βάરãɲ ، فرنودِ بن گیومرث ، ᴀʀмɪss
فصل ها یکی پس از دیگری عوض می شوند. جای آلو را خرما گرفته است. اما دلتنگی همان دلتنگی است که از کنارم جُم نخورده است... از اینا Telegh_01

ولی دلم برات تنگ شدهTelegh_51Telegh_02
پاسخ
 سپاس شده توسط єη∂ℓєѕѕღ ، shghyegh ، Mohlek ، Medusa ، _ƇRAƵƳ_ ، آمین ، شـــقآیــق ، βάરãɲ ، فرنودِ بن گیومرث ، shahid ، ᴀʀмɪss
چرا چیزی که از بقیه انتظار داری رو از خودت انتظار نداری؟
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohlek ، ѕααяeη ، _sehun_ ، فرنودِ بن گیومرث ، شـــقآیــق ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Medusa ، βάરãɲ ، ᴀʀмɪss ، єη∂ℓєѕѕღ ، _ƇRAƵƳ_ ، shghyegh ، shahid
حرفی داشته باشیم تو رو خودشون میزنم تاروفی نیستم..

ولی اینو میخام ب یکی بگم ک یه زمان تو همین فلشخور بود.. ولی خبر پیدا کردم فوت کرده.. داداش شرمنده ک انقد بی معرفت بودم خبر ازت نگرفتم.... دلمون برات تنگ شده.. البته این دنیام جا باحالی نبوده و نی ازین لحاظ راحت شدی.. ولی اینکه دیگه نیسی جبران گذشته رو بکنیم خیلی پشیمونم و دلتنگ..
روحت شاد رفیق
پاسخ
 سپاس شده توسط *VENUS* ، THEDARKNESS ، єη∂ℓєѕѕღ ، شـــقآیــق ، فرنودِ بن گیومرث ، _ƇRAƵƳ_ ، Medusa ، ßяɪcε ، shghyegh ، سهَ‌ند ، Mohlek ، آمین ، βάરãɲ ، ᴀʀмɪss ، *Aɴѕel* ، z_farhad
آگهی
دلم برات تنگ‌شد خیلی بدی Telegh_34
☆هیچ مخدری مثل احترام بیش از حد...
                               توهم زا نیست ...♡

https://harfeto.timefriend.net/16332835215615 ♡
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohlek ، سهَ‌ند ، شـــقآیــق ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، ᴀʀмɪss ، *VENUS* ، Medusa ، shghyegh ، єη∂ℓєѕѕღ
میدونی فک میکردم خیلی بچه ای
تا اینکه وقتی رمانمو سپاس زدی و گفتی منم تو رمانت بیار و منم گفتم نه بعد سپاستو برداشتی
مطمن شدم!
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Mohlek ، ᴀʀмɪss ، سهَ‌ند ، Medusa ، ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ ، shghyegh ، єη∂ℓєѕѕღ ، τοxικ
و
فکر میکردم خیلی باهوشی
چون کسایی که مث تو خودشونو باهوش جلوه میکنن به یه هزارتو مثل من اهمیت نمیدن،ولی نه!
میخواستی از هزارتو رد شی،ولی بلد نبودی چجوری
اومدی زمینو بکنی،و دوستامو ازم بگیری،ادامه دادی و فهمیدی که به سنگ خوردی
شاید من شخصیت منفی این داستان باشم
ولی مثل تو از دوستام به عنوان یه سلاح استفاده نکردم(;
#Luck And Load
Everything is Temporary(:
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohlek ، ᴀʀмɪss ، THEDARKNESS ، سهَ‌ند ، *VENUS* ، Medusa ، shghyegh ، βάરãɲ ، BIG-DARK ، єη∂ℓєѕѕღ
از دیشب که گفتی حال مادرت خوب نیست به خاطرت ناراحت شدم منتها نمیتونم بهت پیام بدم.امیدوارم بخونیش
پاسخ
 سپاس شده توسط shghyegh ، شـــقآیــق ، βάરãɲ ، єη∂ℓєѕѕღ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ·٠•●♥ تاپیک مرجع مناسبات فلشخور ♥●•٠·
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  مشاعره با اعضای بدن
  جواب حرف ناشناس
  " مروری بر دفترچه خاطرات فلشخور "
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  ○●○ امــوال شخصـی فلشخور○●○
Wink از نفر بعدیت یه چیزی بخواه
Lightbulb با دیدن این کلمه یاد چه چیزی یا چه کسی می افتی ؟ ♡
  نفرقبلیتو به یه چیزی تشبیه کن

پرش به انجمن: