امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جواب حرف ناشناس

سلام وقت بخیر :}

اکثر شما لینک حرف ناشناس را در امضای خودتون قرار دادین
میتونین اسکرین از خود سوالی ک از شماپرسیده شده
یا حرفی ک اونجا ب شما  زده شده بگیرین  
[حرف یا سوالی ک انگار لازم میدونین باید جواب داده بشه
یا میتونین جواب تک تک اونارو بدین ]
زیر سوال ، جواب خودتونو قرار بدید

با تشکر :}
با سپاس :]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
:}
پاسخ
 سپاس شده توسط моои ، _sehun_ ، shghyegh ، Prometheus ، Mohlek ، *Aɴѕel* ، ѕααяeη ، Medusa ، شـــقآیــق ، βάરãɲ ، Emmɑ ، امیر‌حسین ، shahid ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، ᗩᐯᗩ⁷ ، DarkLight ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، Mutemit
آگهی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جواب حرف ناشناس 1

فعلا که نه. شاید به زودی زود شایدم به دیری دیر.
من از همه یاد میگیرم. اینجا هم روش. بیشتر خوندن حرفای بقیه باحاله. مثل وقتایی که یه پست چرت تو اینستا میبینی بعد میری کامنتا رو میخونی کلی حال میکنی.

جواب حرف ناشناس 1

نه ندیدم. چون میخوام چند قسمت بیاد همه رو پشت سر هم ببینم. اینجوری که هی یه هفته صبر کنم خیلی خسته کننده میشه. ولی اگه بخوان روند فصل قبل رو ادامه بدن خیلی ضعیف جلو رفتن.
فیلم من زیاد نمیبینم راستش. همون معروفایی که همه دیدن رو دیدم. آخریشم که دیدم اون چرنوبیله بود که که کشور مادر راشا ساخته بود واسه دفاع از همرزمان بلشویک. ولی زیاد به دلم ننشست. به زور میخواستن بگن آره ما اون موقع خیلی شاد بودیم همه چی عالی بود.

نمیدونم انیمیشن دوس داری یا نه ولی لوکا رو تازه دیدم باحال بود. میشل ها علیه ماشین ها هم باحال بود.
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط shghyegh ، *Aɴѕel* ، Medusa ، Mohlek ، شـــقآیــق ، Prometheus ، מַברִיק ، βάરãɲ ، Emmɑ
جواب حرف ناشناس 1

تازگیا دوس دارم که هرچی میخوام رو بگم. شاید باورت نشه ولی قبلا خودمو خیلی سانسور میکردم. تو واقعیت هم بهتر شدم خیلی چیزا رو میگم. و کلا دارم میرم تو فاز گفتن چون حس میکنم اگه الان تمرین گفتن نداشته باشم بعدا به مشکل میخورم. تو کار و اینا. و درباره سوالت باید بگم که خب قطعا تو گذشته جاهایی بوده که دوس داشتم خیلی چیزا به خیلیا بگم که نگفتم.  و مثالی هم یادم نمیاد انقد حافظه م داغونه که مجبورم هی برم تو لینک ناشناس سوالت رو بخونم دوباره یادم بیاد بعد بیام اینجا جواب بدم ولی خب کلی مثلا بخوام بگم: دوس داشتم تو دوره دبیرستان خیلی چیزا به معلمام بگم و خیلی ازشون ایراد بگیرم. اخیرا هم فهمیدم یکی از معلمای ادبیاتی که داشتم مُرده و من هیچ وقت نتونستم ازش بپرسم که چرا شاعرا انقد از عشق الهی حرف میزدن و چرا آموزش و پرورش شعرایی که توش از شراب و یار و عشق بوده رو تایید صلاحیت میکرده :/. خودم هم خیلی دوس دارم بقیه ازم ایراد بگیرن. البته اگه دلیلشم بگن عالی میشه.

جواب حرف ناشناس 1

سریالای کارتونی رو دوس دارم و میخوام بیشتر هم ببینم. Solar opposites  
رو خیلی دوس دارم attack on titan هم که خیلی سر و صدا کرده و منم خیلی مجذوبش شدم. بوجک رو هم دارم میبینم. آبشار جاذبه هم خیلی باحال بود‌. یکی از دردام اینه که فصل سه ش رو نساختن ):
سریالای غیر کارتونی هم، اخیرا یه سریال دیدم به اسم feel good خیلی قشنگه حس خوبی داره. البته یه ذره کلیشه ایه. پراید و این حرفا ولی خب بد نیست حداقل. یه سریالی هم بود به اسم I am not ok with this. که فووووق العاده بود و نمیدونم چرا فصل دوشو نمیسازن ولی خیلی دوسش داشتم. بعععد آنه با یه دونه عه هم خیلی قشنگ بود. اون حس بچه بودن رو دوباره بهم منتقل کرد. اگه کمدی هم میخوای بیگ بنگ تئوری خوبه. سریال سوپر هیرویی هم اگه دوس داری اون چیزه چی بود عا واندا ویژن اون خوب بود. انیمه death note هم خوبه باحاله. ایده جالبی داره. بععد آها یه سریال بود جادویی بود یعنی جادوگری بود a discovery of witch که meh بد نبود ولی من یچیزی مث هری پاتر میخواستم :/ یا سریال واسه ارباب حلقه ها دارن میسازن امیدوارم اون خوب باشه. The boys هم بدک نیست ولی سیاسی طوره. مندلورین هم فصل یکشو دیدم خوب بود. البته چون تو عید دیدم شاید حال داد.
جواب حرف ناشناس 1

کتابم باز خیلییی کم خوندم شاید دو ساله میخونم.
ملت عشق رو نخوندم نگران نباش Telegh_01
کیمیاگر دوس داشتم. انسان در جستجوی معنا رو دوس داشتم. بودن یا داشتن؟ خوب بود. ولی ولی ولیییییی عشق من در تمام کتاب ها کتاب های مرتبط با جنگ جهانیه 45  که لامصبببب گرونننننننن. دیروز یکی دیدم ۱۷۵ تومن بود Telegh_25  با کتابفروشه هم رودروایسی دارم نمیتونستم بگم تخفیف بده Telegh_34  یعنی چون میدونستم اگه بگم بده میده نگفتم Telegh_34 فک کنم عمدا گرون میکنن این کتابارو که مردم یهو فاشیست نشن :/  آره خب درباره رایش سوم بود ): کتاب آلمان نازی رو خوندم اوکی بود‌ الان استالین جوان رو میخوام بخونم. البته بعد کوری. خلاصه اینکه سعی میکنم بخونم. شعر هم بعضی وقتا میخونم از فروغ که خیلی دوس داشتنین.

و در آخر انقد نگووو ایگنورررررر :/ بگو نادیده نگیر یا چبدونم اصن هرچی
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Mohlek ، شـــقآیــق ، Prometheus ، מַברִיק ، Medusa ، βάરãɲ ، Emmɑ
جواب حرف ناشناس 1

اع این جا موند. میدونی من به الگو و اسطوره و ایدل و این جور چیزا اعتقاد ندارم ولی قطعا کسی که با آثارش منو خیلی تکون داد بهرام بود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واسه اونایی که نمیشناسن ) یعنی کلا یه حس ارتباط عجیبی با کاراش دارم. همون کتاب بودن یا داشتن هم بخاطر اون بیتش که میگه
ما فک میکنیم قدرتُ باید بود
اونا فک میکنن قدرتُ باید داشت
خوندم. یا مثلا چبدونم امسال روز عید بود همینجوری رفته بودم تو پیجش و بعضی توییتاشو میخوندم و اینا که یهو شب آهنگ داد :/ اصلا خیلی عجیبه. مفهوم کاراش هم بیشتر متمرکز رو خودشناسیه. که تو اگه خودت رو بشناسی میتونی تعیین کنی جایگات کجاعه. و از این جور چرت و پرتای اگزیستانسیالیسمی.
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohlek ، شـــقآیــق ، Prometheus ، מַברִיק ، Medusa ، Emmɑ
جواب حرف ناشناس 1
جواب حرف ناشناس 1

حاجی من قصد ازدواج ندارم ولم کن
(((:

•ناشناس•
پاسخ
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، Prometheus ، *Aɴѕel* ، מַברִיק ، Medusa ، Emmɑ
جواب حرف ناشناس 1

خیلیا بودن خیلیااا
یکی اسمش غزل بود..یکی آیسان...اهورا...شمپت
اسماشون یادم نیس و خیلیا بودن ک دوس داشتم الان اینجا باشم و باهاشون حرف بزنم

همشون خوب بودن._.
(((:

•ناشناس•
پاسخ
 سپاس شده توسط Prometheus ، *VENUS* ، Mohlek ، *Aɴѕel* ، מַברִיק ، Medusa ، Emmɑ ، لــــــــــⓘلی ، αѕтer
آگهی
جواب حرف ناشناس 1

هیچوقت با کسی انقد راحت نبودم و عجیبه که ینفر انقد منو میفهمه ...
شاید این تصوری که ازم داری و درست هم هست اتفاقا ؛ مادرمم نداشته باشه ازمو نتونه انقد درکم کنه
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط ѕααяeη ، *VENUS* ، Prometheus ، شـــقآیــق ، моои ، ᴀʀмɪss ، מַברִיק ، Medusa ، βάરãɲ ، Emmɑ
نقل قول: چرا خورشید که تو فضاس فضا رو روشن نمیکنه ولی زمینو روشن میکنه؟ ._.

سلام ._.
فضا پوچه و خالی نمیتونه نور رو انعکاس بده
اگه یه لامپو توی اتاق روشن کنی اتاق روشن میشه چون اجسام و دیوار های اتاق نور رو منعکس میکنن
ولی اگه این لامپو توی کویر روشن کنی با فاصله خیلی زیادی از زمین
نه کویر روشن میشه نو اسمون ._. چون اسمونی وجود نداره که بخواد نور لامپ رو منعکس کنه

نقل قول: میدونم عاشق ارمیتا هستی

._________.

نقل قول: عشق داش حسام =)))
Heart

نقل قول: شقایق پشتت حرف بد میزنه
به کتفم دوست عزیز

نقل قول: سر صبح جلوی ایینه سر گیجه فشار خون پایینههه
بعلههههههههههههه

نقل قول: دوس داری چیکاره شی؟
همه کاره

نقل قول: خلاصه که مواظبت کن از فکرت از صدات
چشم

نقل قول: خفففففففن???
جووووووووون

نقل قول: خز شده دیگه برار یره وخ خادته جم کو نزنم ور دهنت بری بچسبی به افریقا
بعلهههههههههه .___.

نقل قول: تو پسر خوبی هستی
توهم دختر/پسر خوبی هستی Heart

نقل قول: بین آرمیتا و بهار چی؟ کدومشو میکشی با کدوم دوست میشی(؛
سهندو میکشم Telegh_01

نقل قول: بچه خوبی هستی
بیمولا

نقل قول: برنامه ای داری که صدات حیف نشه؟ هر چند اصلا حیف نشدن یعنی چی اینجا
برنامه زیاد دارم
حیف نمیشه

نقل قول: از صدات اگه بخوام بگم انقدر خوبه که باید چندین خط تعریف کنم پس خودت بدون دیگه تنفکرات خوبی داری و برخلاف خیلی از هم سن و سالات همه ی زندگیتو به پای دوران بلوغت نباختی که اینم خیلی خوبه فقط امیدوارم توی این گُه خونه به فنا نری و مسیرت صعودی باشه دتس ایت (:
مرسی واقعا
موفق باشی رفیق

نقل قول: از خودت عکس بزار
انشالله

نقل قول: A چیه._. مگه موسوی نبودی:v درکل اینکه بچه خوبی هستی:»
A=Alien
بله
ممنون

نقل قول: اگه یه تفنگ با دو تا گلوله داشتی و تو یه اتاق با حسام و بهار و فرنود بودی به کی یا کیا شلیک میکردی؟ توجه: از مقاومت هوا صرف نظر گردد. نکته: به خودت نمیتونی شلیک کنی.
برای پیدا کردن جواب این سوال به گ.ا مراجعه بفرمایید Telegh_01Telegh_01

نقل قول: چطوریییییییییی
عالیییییییی

نقل قول: ژوووون :v حسین ناموصا عجب چیزی هستی :v یه شب بیا در خدمتتون باشیم DDDD:
حسام عزیزم؟ Telegh_59Telegh_01
پاسخ
 سپاس شده توسط ᴀʀмɪss ، מַברִיק ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، Mohlek ، سهَ‌ند ، شـــقآیــق ، *Aɴѕel* ، βάરãɲ ، Emmɑ ، ραтяιcια
جواب حرف ناشناس 1
هر چند خودمم خبر دارم :] ولی
مرسیی دوست عزیز ** :}

جواب حرف ناشناس 1

اگ سر کاری نی بیا ناشناس بگو کیه شیطون Wink 11 14
[هر چند خبر دارم سرکاریه و تا الان برا ۳ نفر
نوشته شده ،از بقیه خبر ندارم 25r30 aah ]
:}
پاسخ
 سپاس شده توسط ᴀʀмɪss ، Mohlek ، Medusa ، شـــقآیــق ، βάરãɲ ، Emmɑ
https://s4.uupload.ir/files/8ac03c34-998a-4639-ae9e-7407938347c4_gfva.jpeg

غلط كردم^^
https://s4.uupload.ir/files/b8127ce4-6b61-485c-b99f-5bc18eb06052_pe9.jpeg
والا همه ميگن عكس كامل بد:/ تو از كجا فهميدي عيزم^^

https://s4.uupload.ir/files/c976fa2c-9c1b-4e29-8f3e-cb0015412947_al5n.jpeg

خواسته زياديه^^
نآشِنآسَم(:
پاسخ
 سپاس شده توسط מַברִיק ، Mohlek ، ᴀʀмɪss ، Medusa ، *Aɴѕel* ، شـــقآیــق ، βάરãɲ ، Emmɑ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  یه چیزی به یکی از اعضای فلشخور بگو به صورت ناشناس(نسخه2)
  سوال نفر قبلیتو فقط با یه سوال جواب بده...
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  همه فلش خوریا جواب بدن
Tongue بیاید هر سوالی دوست دارید از نفر قبلیتون و من بپرسید باید صادقانه جواب بدیم
  قبل از اینکه بمیرم دوست دارم.....؟؟؟ بیا تو جواب بده
  هر كسي به لهجه ي خودش يه جمله با ترجمه بنويسه... {خواهشن همه جواب بدن}
  سوال قبلی رو معکوس جواب بده و یه سوال از بعدی بپرس [نسخه ۲ ]
  یه سوال که جواب شو باید صادقانه بدی
  سوال سوال سوال همه بیاین جواب بدید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان