اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 865 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 865 errorHandler->error

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوتی امروز من :| ( سری دوم /: )

سلام بچه ها (:
من دیدم چون تو اون موضوع سوتی قبلیم یه سری گفتن از این سوتی هات بزار
بعد دیدم چون شوما ها خعلی گل هستین از اون سوتی های خفن براتون نوشتم
ً.
.
.
.
.
.
آقا من امروز داشتم با دوستم از یه جایی برمیگشتم دوستم( ساینا ) گفتی رکی بیا منو تا یه جایی برسون ( پیاده بودیم )گفتم باشه رفتیمووو رسیدیم دم اپارتمانشون دیدم یه مرده از ساختمونشون داره میان بیرون اومد تا مارو دید با یه لحن کشیده گفت: به به به به سلاااااااااااااام (: منم فکر کردم از اون پسراییه که تیکه میندازه و پرووهه )گفتم زهرمار :/ مردک بی ادب حرومی :|
بعد دیدم ساینا میگه سلام بابا :/
منو میگی :/ داشتم از خجالت اب میشدم باباش هیچی نگفت و رفت نگوو باباش تازه از سفر برگشته بود به دخترش اون جوری سلام کرد منم ر*دم بهش :/
به ساینا گفتم ساینا من یه عذرخواهی بهت بدهـــکارم درضمن من عذاب وجدان گرفتم تا یک ماه بای درضمن خیلی دوست دارم دختر خیلی خوبی بود
بابای گفت دیوونه :/ و دیگه رفتم :|
یعنی نمیدونم چه اخلاق گ*هی دارم :/
.
.
.
.
.
سپاس یادت نره هااااااااااا (:
بابا جونه خودت یه سپاس بده جونم در اومد تا این همه رو تایپ کردم >_<
پاسخ
 سپاس شده توسط ayda1383 ، دختر شاعر ، mitoosh ، دختر زیبا ، mxad ، فاطمه 09 ، z.l♥ve ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، mobina bieber ، . . . P oo R ! A . . . ، DiReCtIoNeR GiRl ، A.R.K ، ._NeGiX_. ، irenealireza ، lackyguy ، mehrad hiden ، سيم سيم ، ×ThundeRBolT× ، shawkila ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، مراملی ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ★~Ѕдула~★ ، rana m ، alishariati2011 ، ♥h@di$♥ ، мя ąℓï ، Shervin_ST ، ( lιεβ ) ، setare 92 ، نسی{نسترن} jc ، nne13 ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، sara mehrani ، キム尺刀ム乙 ، jinora ، fershteh gh ، ~Mahnaz~ ، teen555 ، پرنسس گاردنیا ، ♥farbod♥ ، icegirl681 ، Samaneh77 ، mamad jighil ، سورنا فاول ، هدیه ツ ، sirvan4 ، somayeh16 ، مهسا000 ، Wєιяɗ ، shayan yoyo ، ก₥เг กℓϊ ، mo0ozhi ، elika22cn ، نیلوفر جوووووووووون ، bakhi ، stars ، -м α є ∂ є- ، Elena ♥♥♥♥♥ ، ~H!P HØp §tâR~ ، ~HiSssh~ ، #marya# ، raham ، Thyme ، ✘PETER✘ ، FurY ، T@¥loor$wift*** ، ツñ姆ÄrÄñツ ، seta1999 ، # αпGεʟ ، مانوئل قلندر ، rOzInA ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
سوتی امروز من :| ( سری دوم /: ) - † αƖιєη † - 09-01-2014، 14:10

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سوتی های معلمان در شاد
Big Grin خاطرات امروز من = طنز و باحال
Tongue ببین امروز عدد شانست چیه
  چهره یک شیطان پرست در راهپیمایی امروز-عکس
  اگه امروز روز اول مدرسه بود و الان زنگ اول چیکار میکردین؟؟؟
  سوتی هاتونو لو بدین خخخ
  دختران شایسته ایرانی از قدیم تا به امروز..............
  نگین تجارت امروز
  سوتی امروز من 2(دوستان این یکیش با بدبختی شرو شد!
  سوتی + 18!!!!!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان