امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سید علی خامنه ای ثروتمندترین رهبر دنیاست

(05-02-2015، 22:54)seied110 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فیلم قابل تحریفه مث عکس
میشه یه جایش رو پخش کرد و یه جایی دیگه رو نه
ایرانم 35 ساله عمرش 400 سال کم هم نیست
به این راحتی تهمت دروغ گویی میزنید والا اگه من اینا رو از صحبت های امام شنیده باشم !
پس ببخشیدا این f16 هایی که داشتیم و باهاش دفاع کردیم اون تعداد سالم و کم اینا رو از کجا آوردیم ؟
درسته قرداد لغو شد و هیچ وقت پول ایران برگردانده نشده !! اما یه تعدادی قبلش اومده بود که اونا خراب بود
هر چیزی قابل تحریفه اول باید ببینیش بعد تشخیص بدی
اون مستند 5 قسمت 1 ساعت و چهل دیقه ییه حجم تصاویر مستندی که نشون میده عمرن جمهوری اسلامی تو این 36 سال پخش نکرده. هر سال فقط یه سری شعار چند دیقه یی رو 1000 بار پخش میکنه صدا سیمای راستگو چرا از اون همه اتفاق فقط این تصاویرو مدام بازپخش میکنه در حالیکه همه تصاویر رو تو آرشیوش داره مطمئنن. مث عاشورای 88 که فقط 10 ثانیه کف و سوت پخش و بازپخش میکرد در حالیکه 2 ساعت اون وقایع طول کشیده. اونی که تحریف میکنه کاملا مشخصه کیه. در مقابل دیدن مستند چرا مقاومت میکنی؟
میشه رو اون دروغ ها کامل حرف زد. شما برو متن کامل حرفاشو بخون ببین سواد سیاسی موج میزنه تو حرفاش! این اصطلاحات از سگ آمریکایی کمتر شدیم و ... حرفای خود امامه اینا رو ازش نشنیدی؟ کسی که کاپیتولاسیون که فقط برای مستشاارای نظامیه ولی میگه اگه اشپز آمریکایی بزنه شاه رو بکشه پلیس نمیتونه دستگیرش کنه اگه دروغ نمیگه پس چه اسمی میشه رو حرفاش گذاشت؟ اگه سگ آمریکایی رو بکشید قلان میشه راسته؟ از کجای قانون این فهمیده میشه؟ یه جا از سخنرانیش میگه دولت و مجلس یه بندی از قرارداد وین رو زیرپا گذاشتن من نمیدونم اون بند چیه ولی اینا زیر پا گذاشتنش! خودش نمیدونه اون بند چیه ولی میگه حتما زیر پا گذاشته شده Smile
خب میخواستید سفارت رو اشغال نکنید تا احیانا اگه هواپیمایی خراب بود خسارتشو میگرفتید.
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
و با تبسمی بر لب این حماقت ها را
حکمت خدا می نامند!
پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade ، sevda0
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سید علی خامنه ای ثروتمندترین رهبر دنیاست - Hitchcock - 06-02-2015، 10:40

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Rainbow ۱۲ توصیۀ رهبر انقلاب در مورد شب قدر !
  درباره انیمیشنی که رهبر به تماشای ان نشست بیشتر بدانید
  جناب زعفر جنی(رهبر اجنه ی شیعه)
  توهین به رهبر!!!
Rainbow میلاد پیامبر رحمت و مهربانی و ششمین رهبر آسمانی مبارک
  آیا سیدجواد مخالف انقلاب و رهبر بود؟
  حرف رهبر درباره اینترنت
  سید مجتبی خامنه ای
  نامه یک جوان شیعه به آیت الله خامنه ای
  سید علی خامنه ای

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان