امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دلایل اثبات وجود خدا

چه انقلابی شده بخش مذهبییییی:-)))
حیف من امتحان دارم:-(
‏ @nazanin jon /@لرد سفید
اینکه علم چطور خدارو اثبات میکنه یا ادیان چی میگن اصلا اهمیتی نداره مهم اینه که گفته هاشون از نظر شما حقیقت و قابل قبول هست یا نه، من خودم شده یه مسئله ای حقیقت بوده ولی برای من قابل قبول و حق نبوده یا اشتباه بوده و برای من قابل قبول!!
به نظرم یه مسئله ایه که خود فرد باید بهش برسه و دلیل هر کس تنها برای خودش کاربرد داره و شاید از نظر فرد دیگه مضحک یا غیر طبیعی باشه!! و مهم تر اینه که شما در چه صورتی، با وجود خدا یا عدم وجودش آرامش بیشتری داری و میتونی انسان بهتری باشی،بعضی اوقات فردی خدارو قبول نداره و اتفاقا خیلی خداپرست تر از یک خداپرسته!!

(08-06-2016، 17:09)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقت کنید بحث ما سر اینه که کدوم خدایی حاضره اینکارارو بکنه حاضره بنده هاش جونشونو بده د آخه این خداتون که قادر به هر کاریه چرا باید جنگ راه بندازه تا مردمش بر باد برن؟
هیچ خداوندی حاضر به این موضوعات نیست و دستوری بر این مبنا نداده!!!خداوند به انسانها اختیار داده و این ما هستیم که تصمیم میگیریم جنگ راه بندازیم و به همدیگه ظلم کنیم یا باهم مهربان باشیم.
من یه مشت میزنم تو صورت شما(الکی؛-)) حالا این مشته رو خدا زده یا من؟ باعث این زدن اختلال روانی من بوده یا اراده ی خدا؟؟؟
خداوند از اینکه من به صورت شما مشت خواهم زد مطلع بوده تنها همین؛ و هیچ کاری نمیکنه جز اینکه میتونسته با یک وسیله مثلا یکی همون موقعی که من بیام مشتو بزنم حول بده شمارو،شما رو از مشت خوردن خلاص کنه،ولی خودش گاااها جز فراهم کردن وسیله کاری نمیکنه،چون این موضوع با داشتن اختیار و اراده ی ما مغایرت داره و اگر مانع کارهای ما بشه عادلانه نیست!!
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi ، لرد سفید

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اثبات وجود خدا(از نظر علمی) - oprah vinfrey - 09-06-2016، 3:41

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دلایل عدم وجود خدا!
  از کجا بدانیم که امام زمان (عج) وجود دارد؟
  چند نمونه از دلایل امامت حضرت امام رضا علیه السلام.
  آیا قبل از حضرت ادم(ع)انسان هایی وجود داشتند؟
  آیا وجود لاک بر روی ناخن غسل و وضو را باطل میکند؟
  نشانه هایی از از وجود خداوند مهربان
Heart اثبات وجود خدا قابل توجه بعضیا
  یعنی بین روحانیون ۳۱۳ نفر مخلص وجود ندارد که امام زمان (عج) ظهور کند؟!
  خدا چگونه به وجود آمده استـ ؟
  اثبات خدا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان