امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》

خیلی مقاومت کردم که کامنت ندم ولی حوصله م سر رفته میخام به یچی بپرم ): من با این پست کاملا مخالفم. مخالفم میمونم اولا که تو مجازی هیشکیو نمیشه شناخت مثلا من خودم اون چیزی که اینجا هستم ۲٪ چیزی که واقعا هستم هم نیست کلا یه بعد دیگه ای از منه . حالا چطور میشه افراد رو پشت این نقاب مجازی شناخت ): یچیز مجازی خیلی چرک . تو این پستم که فقط مثل اینکه باید تعریف کرد . تو عالی ای تو مهربونی فوق العاده دلسوزی اصلا حاجی بهترینی مهدیاری . خو اینکه نمیشه طرفم فکر میکنه اوو چه دوستای خوبی دارم تو مجااازی بعد یه روز تو واقعیت به خودش میاد میبینه هیشکی دور و ورش نیست . هیشکی دیگه نیست بهش بگه بهترینی دوست دارم عزیزم. هیشکی نیست واسش اموجی بوس با قلب بفرسته .میفهمه که خوب و مهربون و دلسوز و صادق و صبور و منطقی و بااحساس بودن به دردش نمیخوره و خیلی جاها باید بد و زشت و نامرد و غیرمنطقی و دروغگو و مسئولیت ناپذیر و هوچی گر و بد اخلاق باشه اونجاست که به خودش میاد و میبینه همیشه مثل مجازی نیست اونجاست که بالاخره میاد بیرون از اون دنیای خوشگلش شایدم میاد اینجا بد بودنش تو واقعیت رو با خوب بودنش تو مجازی جبران کنه شایدم همه اینارو میدونه و باز هم به نقش بازی کردن ادامه میده اونقدر که اگه یه نفر واقعا تو مجازی خودش باشه طرد میشه و حتی تو این پرسوی مجازی هم نمیتونه یه دوست داشته باشه شایدم اینجا رو سنگر خودش در مقابل دردهای واقعی میدونه و میخاد با بزرگ کردن شخصیتش تو مجازی (خودش باشه) 
اصلا بیخیال بیاین مجازی باشیم ):

اها باید درباره @Faust هم نظر بدم : تو خیلی گُلی ..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط م‍حمّد ، Medusa ، Sirvan10_a ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، Ɗєя_Mσηɗ ، امیر‌حسین ، ρσєѕɪ ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، کــــــــــⓐرمَن ، ρυяρℓє_ѕку
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: «تـصور مـا از کـاربران فلشـخور» با حضور Faust - سهَ‌ند - 22-05-2020، 23:58

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آرشیو امضا و آواتار کاربران ٨____٨
  نظر سنجی کاربران فلشخور ( دوره ای )
  نام مستعار برای کاربران
  [®][اردوی کاربران فلش خور][®]
  ××صفحه ی علایق و عقاید کاربران فلش××
  درخواست جلد کتاب برای کاربران انجمن فلشخور
  داستان هایی از:پـادشآهـان و حکـومـت فلشخـور !×
  "تـرول اعضای فلشخـور"(قسمت 1 :عموصابرو اهورا )
  ☜× دست خطـــ های فـــلشخوریــــ(دور دوم)+ رای گیری کاربران×☞
  بحث و تبادل نظر در رابطه با گوشی های کاربران فلشخور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان