انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام!

با توجه به موضوع، هدف اینه که از روی نوشته‌ها و پست‌های کاربران سایت،
خصوصیات اخلاقی و چهره‌شون رو حدس بزنیم و بگیم که چه تصوری ازشون داریم!

• سعی کنید از کلی‌گویی پرهیز کنید. مثلاً گفتن این که " فلانی خیلی مهربونه" یا "دختر/پسر خوبیه" 
  • سعی کنید بیشتر درباره‌ی شخصیت فرد صحبت کنید تا ظاهرش. 

بعد از پایان نوبت هر شخص، خود فرد در یک پست می‌آد و همه‌ی تصورات رو جمع بندی می‌کنه.
 اگه درسته، تأیید می‌کنه و اگه نیاز به اصلاح داره، اصلاح می‌کنه.
_______

نوبت هر کس 2 روز ادامه پیدا می‌کنه.

نفرات بعدی :  
Dear Sanam
خب تو این مدتی که شناختمت، هنوزم هیچ ایده ای راجبت ندارم :|
و هنوز درکی ازت ندارم چطوری بعد از البوم موسیقیای خفنی که بهت دادم باز رفتی سراغ سُس شِعرای فارسی :/

یه چندتا موضوعی هست که خب recognize شده چند وقتی، اونم اولیش اهمیتت به دیگران بود.
دلیل اینکار رو هنوزم نمیدونم چیه، خیرخواهی یا سیاست؟ دنیای من شخصا برای مورد اول سیاه سفید تر از این حرفاس، برای همین هیچوقت د رکی ازت نداشتم.
بیش از حد راجب کلمات و گفتار به خودت سخت میگیری،
و یا از اون دفتر خاطراتت فقط این نتیجه رو گرفتم که از همون اولشم همه چیو سخت میگرفتی.
و نظر منو اگر بخوای، بیخیال نیک. چرا اخه؟ هرچند خوشحالم آدم مودی ای نیستی و کلا ثبات داری و این خیلی خوبه.
به طور کل تو میتونی بروز ندی، درست مثل بقیه آدما. ولی یه سری از مخاطبات شاید هستن که عمیق به هر مسئله ای نگاه میکنن، و کلا اونا رو نمیتونی بپیچونی.
نمیدانم من رو به چه عنوانی قبول داری توی مخاطبات، به هرحال ..
آرزوی موفقیت 

(قرار بود یک روز خاص باشه، اما هیچ روزی به خودی خود خاص نیست، مگر اینکه خودمون بسازیمش. صبح جمعه لعنتیت بخیر)
سلام.
خب اول از همه ویژگی های ظاهری رو میگم ؛ البته اینکه قبلاً افتخار دیدن عکست رو داشتم [ در آسون شدن کارم ]بی‌تاثیر نیست ! (((:

ویژگی های ظاهری :
یه لیدی فوقِ زیبا با چشمای زیباتر ! 
سبــز

آره خلاصه که شاعر در وصفت میگه  :
وقتی توی جنگل چشمات قدم میزنم .. 
شلاقِ موهات آواره‌م میکنه ! 

راستش انقدر محو چشمات شدیم که حواسمون پرت شد در مورد جاهای دیگ :v ولی دور از شوخی واقعاً زیبایی.

بیایم بیرون از این فاز عارفانه ، شاعرانه. پررو میشی ! 

ویژگی های اخلاقی : 

یه دختر واقعاً با ادب ، باکلاس ، و دارای روابط اجتماعی خوب .
شیرین و دوست داشتنی ، گرم و صمیمی.
و فکر میکنم محبوبِ خانواده و فامیل (((:
از اینایی که جونشون براش در میره .

یه دوست خوب و پایه که آدم دلش میخواد بیشتر تایمش رو کنارش سپری کنه و حتماً هم کلیییی خوش میگذره. 

درسخون و کمی هم مثبت .

بسیار بسیار خوش صحبت (((: از اونایی که حال میده بشینی تا خود صبح باهاش گپ بزنی ( با چاشنی غیبت :v )

در نهایت ..
دوست دارم دوشیزه . 
به نظرم 
کم حرفی
بسیار اهل مطالعه ای
به روانشناسی علاقه داری 
شخصیت پخته ای داری
اهل قضاوت کردن کسی نیستی
شاید در فضا واقعی به دلیل کم حرف بودن تعداد دوستات خیلی زیاد نباشن ولی از اونایی آن که خوب درکت میکنن و رفیق الکی نیستن(:
شخصیت کاریزماتیکی داری (:
و مثبت اندیشی(؛
و قابل اعتماد
و احتمالا برای اطرافیانت یه مشاور عالی
از اینایی که ازارشون به مورچه هم نمی‌رسه(؛

و اینکه از اینایی هستی که همیشه یه لبخند زیبا به لب دارن
سلام سلام ._.
نمی خواستم بیام 290
ولی اومدمike
یه صنم که بیشتر نداریم6gd

دختر:
باجنبه و خوش قلب
مهربون
متواضع و دوست داشتنی
گرم و صمیمی
منطقی
پایه
و خوش تیپ
عاشق شعر
شنیدم داری فن بلک پینک میشی؟p345
منم نمیخاستم بیام ..
چون نمیشناستمت :ngh:

ولی خُب گفتی "تصور " دیگ ،اومدم =)

همین ک اسمت صنمه آدم خود ب خود جذبت میشه میدونی =)
از اونایی هستی که وقتی اسمت میاد چشامون قلب میشه 25

ب نظرم آدم نزدیکت بشه حس خوبی پیدا میکنه ازت حالش خوب میشه (:

درعین منطقی بودن احساسات خیلی قشنگو رنگی داری Bl9
وَ فک میکنم از اون آدمایی ک دلت نمیخاد دل کسی رو بکشنی و ناراحتی هیشکی رو نمیخای حتی اونایی ک بت اسیب زدن Telegh_51

ظاهرتو ندیدم ولی با عین توصیفاتی که دوستات میکنن معلومه خیلی دلبری 29
قربون قیافت Bc9

مآچ ب فرق سرت -.-
سلام
تاپیک جالبیه،چون میشه رفع ابهامم کرد در مورد شخصیت برداشت کرده افراد .
خب !
۲الی ۳ هفتس میشناسمت !

در نتیجه ، از کوزه همان برون تراود که در اوست !
ینی من در نگاه اول دیدمت ، ظاهرت رو ، انرژی هایی که از خودت و چهرت گسیل میشد ، مثبت بود ، ینی میشد فهمید درونت و ظاهرت پاکه ! ینی زیر و رو کش نیستی !
همچنین ، میشه به عنوان یه قشر با سواد روت حساب کرد ، چون مطالعاتت و داناییت به عنوان همچین دختری تو همچین سنی بالاست(بر خلاف بقیه که هی دنبال حاشین) .
و از لحاظ دین اسلامم حساب کنیم ، بنظرم باز درجت بالاست ! همون داستان انسانیت و... !
اطلاعاتت در مورد جامعه خوبه .(روانشناسی و...)
بر خلاف بقیه تعصبی نیستی .
روابط اجتماعی بالایی داری ، برخلاف خودم که زیاد سعی نمیکنم نزدیک باشم باکسی !
و خودتم در گیر حاشیه های بی ارزش زندگی نمیکنی !
و میتونی برای افراد با ارزش یه رفیق با ارزش باشی !
سلام دلبرِ زیبآ *.*

مدت نسبتا کوتاهیه که میشناسمت .. ولی چه کنیم که دل بی قرار مجال نداد صبر کنم ، اومدم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》 1

خب خب خب ، صادقانه بگم تو این مدت کاملا میشه گفت به یقین رسیدم فرد خیلییی خوش برخورد و مهربونی هستی ،
منطقی ، روابط اجتماعیت فوق العاده عالی ، یه دوستِ بامعرفت ، احساساتی هستی ولی اجازه نمیدی که توی تصمیماتی که میگیری تداخل ایجاد کنه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه ارامش عجیبی داری ؛ از اونایی که وقتی ادم باهاشون حرف میزنه ناخوداگاه اروم میشه و انرژی مثبت میگیره ،
ادم دوست داره ساعت ها باهات حرف بزنه ،

اممم در مورد ویژگی های ظاهری خودم که لایق دیدنت نبودم ، ولی دوستان میگن که خیلی زیبا و جذاب و ناز و خوشگل و تو دل برویی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کنم از دعوا و چیزای بیخودی خوشت نمیاد ، یه فرد موفق ، اعتقاداتت نه خیلییی زیاد نه خیلیی کم و در حد معمول و خوب ،
نسبت به اتفاقایی که اطرافت میفته بی توجه نیستی

خلاصش بگم که ما رو بدجوری شیفته ی خودت کردی بانو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و اینکه .. از تهِ تهِ دلِ توچولوم دوسِت دارم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
منم نمیشناسمت اما خب اومدم
شناخت خیلی زیادی ازت ندارم اما از تصوراتی ک دیگران ازت داشتن میشع ب راحتی فهمید ک چقدر مهربان و خوش برخورد و در عین حال یکم سردی
قلب زیبایی مث صورت زیبات داری از دید مخفی نیستی و این خصوصیتت باعث شدع همع ازت تفکر خوبی داشتع باشن و من مث اونا

ب هر حال خیلی دوس داشتنی هستی Heart
از اونجایی ک امروز باهاتون صحبت کردم ..
فهمیدم دختر مهربونی هستید و یکم شوخ
حس میکنم دوستاتون ب خاطر وجود شما ب خودشون افتخار میکنن
و حتی وقت گذرون با شما غنیمته!
خوشحالم باهاتون اشنا شدم اینو از صمیم قلبم میگم
ببخشید همین قدر بلد بودم Blush Heart Heart