امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》

(08-03-2021، 10:55)♔Khalse♔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب بهار جون ^.^
خیلی مهربووون
خوش قلب
نه تنها اسمت بلکه خودتم عین بهار زیبایییی *-*
عزیزم امیدوارم همیشه لبات بخنده Smile
موفق باشی گلم 25

مچکرم مچکرم مچکرمممم  Heart

(08-03-2021، 10:56)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب قبلی رو که پاک کرد ( یا یکی دیگه از ترس اینکه خودش نبینه و ریج نکنه پاک کرد ، ما که نمیدونیم) مجبورم دوباره بنویسمش اگه دوباره هم پاک کرد مجبورم دودوباره بنویسم شاید اونموقع دیگه پاک نکنه

خیلی سخت گیره ( یه معادل انگلیسی خیلی خوب واسه این کلمه وجود داره که مطمئنم اونو بنویسم کلا بن میشم اها ولی فک نکنم uptight مشکلی داشته باشه پس به همین کفایت میکنیم) اگه آفیس رو دیده باشین عین شخصیت آنجلاعه. و هر وقت چیزی مخالف عقایدش میبینه سریع پاک میکنه که طبق این موضوع همین کامنت هم در امان نیست و مجبورم هی این رو تکرار کنم تا خجالت بکشه و دیگه پاک نکنه. واقعا تو دنیای واقعی هم همینه ، قدرت که دستمون میفته کاملا سلیقه ای به هر کسی که باهاش حال کنیم پاداش میدیم و با هرکی مخالف باشیم تنبیهش میکنیم. حالا نمیدونم تو واقعیت هم همین شکلیه ولی اگه اینجوریه امیدوارم تا وقتی که خودش رو تغییر نداده به قدرت و جایگاه خاصی نرسه ( البته فرقی هم نداره فوقش یکی دیگه همین کارو انجام میده ، بهرحال چرخه باید بچرخه)

بسم الله الرحمان الرحیم !
سلام سهند جان احوال شما؟ ._.
من ارسالتو پاک نکردم و تو این انجمن هیچ مدیری از من نمیترسه ._. من انسان انتقاد پذیریم اتفاقا و خوشحال میشم ازم انتقاد کنین
راجب سختگیر بودنم باید بگم که من دقیقا بر اساس قوانین انجمن عمل میکنم .. قوانین برای همه یکسانه LOL
من هیچ وقت ارسالیو پاک نمیکنم مگه اینکه خلاف قوانین باشه پسرکم ..هیچ وقت بیخود اخطار ندادم و هیچ وقت الکی محروم نکردم 
همیشه هم سعیم بر این بوده که تا جایی که میشه با صحبت و تذکر دادن موضوعو حلش کنم که کار به اخطار و محروم کردن نرسه ^^ مثلا من به خود شما چند بار تا حالا تذکر دادم هوم ؟ 
حتی  پا در میونی کردم که کاربری که محرومه رو از محرومیت در بیارن یا محرومیتشو کم کنن .. من اگر ارسالی از سمت شمارو پاک کردم یا اخطار دادم، بدون راه دیگه ای نداشتم واقعا (:
امیدوارم در آینده بتونیم بهتر همو بشناسیم و این ناراحتیا هم برطرف بشه ^^

(08-03-2021، 11:07)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب بهار برایمن ک نظر نداد
دختر سختگیریه
مهربونه ولی زیاد دلسوزی میکنی و مهربونی ب خرج میشه همین باعث دردسر میشه یعنی نمیگم مهربون نباش باش ولی ب اندازه!
خیلی خوش قیافه و زیباس و آدم دلش میخواد تا ساعت ها ب عکس نگاه کنه*-*
دوست داره میکاپ آرتیست بشه و بنظرم الانشم ی می کاپ آرتیستی و با گریم هالووینت ترکوندی
دلش نمیاد اخطار بده و بن کنه
خوش قلب هستش
و مدیر خوبی هستش
دوستای زیادی داره
موفق باشی گل♥

سلام قشنگم ^^
عه هنوز یادته که من دوست داشتم میکاپ آرتیست بشم ؟  cof
AWWW ممنونم مهربونم 
راجب زیادی مهربون بودنم بگم که به نظر من مهربونی معجزه میکنه .. یعنی از محبت خار ها گل میشود  هر چند که شما به من لطف داری و من اونقدرام که میگی خوب نیستم 
خیلی خیلی خیلی ممنونم 
بوس*.

(08-03-2021، 11:12)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب بسم الله.

ایشون مدیر خیلی خیلی خوش قلبیه (:
اسم با مصماش رو خیلی دوست دارم!¡

شوخ طبعی و مهربونیش ستودنیه Telegh_38

همیشه با دوستاشه و به اصطلاح با معرفته シ

غریبه و آشنا از لطفش همیشه در بهرن シ

فرصت آشنایی نداشتم و چیزای دیگه رو نمیتونم بگم ._.

امیدوارم تا ابد مثل الانت باشی و هیچ وقت چهرت غم نبینه¡!

سلام عزیزه دلم ^.^
از نظر من تموم بچه ها ی فلش دوستامن واسه همین با همه یه جور رفتار میکنم .. 
نگاه من به فلش مثه خونمه  و شما هم خانواده ی فلشخوریه منین ^^
ایشالا که در آینده بیشتر صمیمی بشیم با هم دُردونه  Heart

(08-03-2021، 11:15)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهربونه =|
سخت گیره والا الا بلا=|

اخطار خوب میده =|

حرف زدنو با بقیه خودش شروع میکنه =|
احتمالا برونگرا =|

و.....
موفق باشی =|
به امید اشنایی بیشتر =|

سلام سلاممم  22
آره من یک برون گرای کاملم(:
باباااااا من یک بار به تو اخطار دادم ._. اونم 20 درصد به مولااا
تازه اونم دیگه چون بحث سیاسی بود ._.
کُشتی منو به خاطر همون 20 درصد 20
بیا برات شکلات بخرم که فراموش کنی این خاطره ی تلخُ

(08-03-2021، 12:28)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب رسیدیم به بستنی شکلاتی !
راستش الان فهمیدم اسمت بهاره lol ! ( به قول خودش ) و اسم خیلی قشنگیه ! (=
دختر بسیار مهربون و خوش قلبیه ! کسی هست از این دختر متنفر باشه؟ عمـــرا !! اونقدر که دوستداشتنیه ! *-*
خوش رفتار و با ادبه ! خیلی خوبه ، اصلا فرشته است ! سعی داره احساساتشو پنهون کنه و خودشو منطقی نشون بده ! سخت گیر که نیست ! به کسی که اشتباه کرده شانس دوباره میده ! ( برعکس من ._. )
خیلی کیوته ! منو یاد این فرشته های گوگولی مگولی میندازه ! *-* فکر کنم قلبش از جنس پشمکه !
تنها کسی که میتونه اشکمو دربیاره ! |=
از اون دسته آدماییه که خیلی راحت میتونی بهش اعتماد کنی ! زیاد با کسی صمیمی نمیشه !

ما اینجا از ظاهر کسی حرف نمیزنیم ولی من میگم ( bathtime ) دختر بسیار زیبا و جذابیه ! ظاهرشم مثل باطنش زیادی قشنگه ! ( چیه حق دارم از مامانم تعریف کنم ! 497 )
امیدوارم همیشه خوشحال و سرحال باشی ! (=
با آرزوی موفقیت برای بستنی شکلاتی !

( دوستان منو فحش ندید اگه برای شما نظر ندادم ! حتما سرم شلوغ بود یا کلا ندیدم ! ) (;
اووووووووو ببین کی افتخار داده !
باید بگم از خوندن نظرت قند تو دلم آب شد و هر لحظه بیشتر ذوق مرگ شدم 
نمیدونی چقدر خوشحالم که اینجوری راجبم فکر میکنی ^^
توام اشک منو درآوردی  15
کلی احساساتی شدم و کلی حس خوب و انرژی مثبت گرفتم از حرفای قشنگت 
مچکرممممممممم  cry2
پاسخ
 سپاس شده توسط Emmɑ ، _sehun_ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، _Strawberry_ ، *Aɴѕel* ، Prometheus ، Волшебник ، Medusa

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: « تـصور ما از کـاربران فلشـخـور بـا حضـور *VENUS* » - *VENUS* - 10-03-2021، 10:27

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آرشیو امضا و آواتار کاربران ٨____٨
  نظر سنجی کاربران فلشخور ( دوره ای )
  نام مستعار برای کاربران
  [®][اردوی کاربران فلش خور][®]
  ××صفحه ی علایق و عقاید کاربران فلش××
  درخواست جلد کتاب برای کاربران انجمن فلشخور
  داستان هایی از:پـادشآهـان و حکـومـت فلشخـور !×
  "تـرول اعضای فلشخـور"(قسمت 1 :عموصابرو اهورا )
  ☜× دست خطـــ های فـــلشخوریــــ(دور دوم)+ رای گیری کاربران×☞
  بحث و تبادل نظر در رابطه با گوشی های کاربران فلشخور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان