نظرسنجی: هولوکاس
این نظرسنجی بسته شده است.
هولوکاس وجود خارجی ندارد
30.43%
7 30.43%
هولوکاس وجود خارجی دارد
69.57%
16 69.57%
در کل 23 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

به نظر شما هولوکاس واقعیت هست یا دروغ نظر دهید و رای

تو رو به خدا اينقدر ما رو نخندون!Big GrinBig GrinBig Grin
حرف هات خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي خنده داره!Big GrinBig GrinBig Grin
نقل قول: خب دادید به یک نفر که بلد بوده واون فوتوشاپ کرده به همین سادگی(تو خیابون هم فتوشاپ میکنن)
گفتم كه من نويسنده اين كتاب نيستم و همچنين فتوشاپ كردن مربوط به اين چيزها نمي شود براي اين كه بايد يه عكس پيدا كرد كه يونيفورمش اين شكلي باشه چي باشه چي باشه خيييييييييييييييييييييلي كار سختي يه اگه بخواي اين عكسا رو فتوشاپ كني
حالا درسته من خودم فتوشاپ بلد نيستم ولي ديگه اينو ميدونم كه فتوشاپ كردن اين عكسها حداقل خيلي سخته

فتوشاپ كردن و استفاده از همچين عكسهايي تخصص صهيونيستها و كمونيستهاست نه نازي ها
نقل قول: تیفوس هم شایعه است وگرنه خودآلمانی ها هم باید می گرفتن واگرگرفتن چرا جسد آلمانی ها سوزانده نشد
چرا شايعه است؟
خود سربازان آلماني هم در بسياري موارد به اين بيماري دچار شدند و جسد همونها رو هم سوزوندن
بعد از اين كه جسد يك انسان سوزانده شد ديگر سرباز آلماني بودن يا اين كه زنداني بودن او كه مشخص نيست ولي در كتابهايي خوانده ام كه سربازان نيز بدين حال و روز افتاده بودند

نقل قول: همه بر اثر گرسنگی شدن وخود همون فردی که کنار تخت ایستاده تاید می کند ومی گوید آلمانی ها آنها را آذار جنسی و جسمی وروانی می دادند واز صورت تمام آنها غم معلوم است واین عکس هارو پیش یک روانپزشک ببر واون میگه که چه بلایی سراونا اومده نه یک دانشجو
شما تنهايي اينقدر عميق فكر كرديد؟Big GrinBig GrinBig Grin
از كجا فهميديد كه اينا مورد آزار جنسي قرار گرفته اند؟غم كه مشخصه خيلي ها در چهره شون غم هست ولي نميشه گفت كه اينا رو آزار جنسي داده اند!!!
تو خيابون بگردي از اين چهره ها زياد پيدا مي كني

نقل قول: حالا هرکس که نویسنده هست به قول لنین شما برده ناشر بورژوازی خود هستید.
خب پس اگر اينطور باشد كه بايد خط بطلان بر تمامي علوم كشيد!
پس يعني ما بايد هيچ كتابي نخوانيم و هيچ علمي به دست نياوريم؟
با عقل درست در نمي آيد!لنين خودش كلي كتاب نوشت و كلي كتاب خوند پس با اين حساب او خودش برده ي هزاران نفر و برده دار ميليونها نفر ديگر است!!!!

نقل قول: درضمن مستندهایی که خودنازیسم ها و تجدید نظر طلبان می گویند وحقیقت کاملا معلوم است وقضیه دردادگاه نورنبرگ حل شد
من كه چنين چيزي تا حالا نديده ام!
شما به دادگاه نورنبرگ استناد مي كنيد؟واقعا كه
همان دادگاهي كه به كورت ماير اجازه ايراد دفاعيه ندادند!همان دادگاهي كه افسر سابق اس اس را آوردند براي شهادت عليه رايش ولي وقتي ديدند او در سخن گفتن تاخير كرد لوله اسلحه را به شانه اش فشار دادند تا او اعتراف كند!
همان دادگاهي كه قاضي براي موضوعات مربوط به هولوكاست هيچ مدركي نمي خواست و وجود يك شاهد كافي بود
يعني اگر مي رفتي به بقال سر كوچه دو ريال پول ميدادي ميگفتي كه بيا شهادت بده ميومد و دادگاه هم قبول مي كرد!

نقل قول: اما یهودی ها از هولوکاست پلی برای رسیدن به اهدافشان درست کردند که اسرائیل را بوجود آوردندوکلی حقوق بدست آورند
اين قسمت حرفتون درسته!
بله!اما چه جوري؟
يهودي ها در بسياري موارد رفتند و هم كيشان خود را به قتل رساندند و گناه آن را گردن دولت آلمان انداختند و از اين راه كلي يهوديان ديگر را فريب داده و به سرزمين اشغالي فلسطين بردند

نقل قول: درضمن استخوانی شدن ازنشانه های لاغری است وتیفوس یک افسانه است.درضمن کجای دنیا طرف از گرسنگی چاق شده؟؟؟
خب ميگم نميدوني اطلاع نداري همينه ديگه!
اين عكسي است كه مربوط به يك انسان سوء تغذيه است:
به نظر شما هولوکاس  واقعیت هست یا دروغ نظر دهید و رای
مي بيني؟
شخصي كه سوء تغذيه شده دستها و پاهاش لاغر مي شود ولي در عوض شكمش بزرگ مي شود
علتش هم اين است كه وقتي ماهيچه اي براي بدن نمانده در نتيجه جايي هم براي آب در اين اندامها نيست پس آب بدن در قسمت شكم جمع مي شود و در نتيجه شكم بزرگ مي شود
ولي به عكس زير توجه كن:
به نظر شما هولوکاس  واقعیت هست یا دروغ نظر دهید و رای
اين شخص نه تنها شكمش نيومده بيرون بلكه از استخوانهايش نيز بيشتر رفته داخل پس در اثر گرسنگي نيست!
و از آنجايي كه تيفوس در تعدادي از اين اردوگاهها شيوع پيدا كرده بود مي توان نتيجه گرفت كه در نتيجه همان است

تيفوس هم افسانه نيست بلكه اين ذهن شماست كه در هاله اي از افسانه ها فرو رفته است
من شخصا از چند پزشك و پرستار پرسيدم بدون اين كه آمادگي ذهني قبلي بدم بهشان و آنان همين حرف را تاييد كردند
بارو نداري برو اورژانس از پزشك اورژانس بپرس:تيفوس چيست؟نشانه هاي ان چيست؟

نقل قول: درضمن افسره بی اعتنایی نمی کنه بلکه داره از درد یهودی ها لذت می بره واگه صورتشو ببینیم داره خبیثانه می خنده ومعلومه که ایستاده ودستش توجیبشه وگرنه خم می شد وکمکششان می کرد.
يك گاف ديگر
اصلا چهره اون افسر در تصوير نيست!
شما بازم شروع كردي به افسانه سرايي!
اگر قرار بر افسانه سرايي باشد من هم مي گويم كه گروه پزشكي در راه است و اونهها در اين تصوير منتظر اند تا گروه پزشكي از راه برسد!اصلا من هم ميگويم كه اين افسر دستش از مچ قطع شده و كاري از دستش بر نمي آيد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نقل قول: حتی هیتلر افراد معلول اعم از یهود یا غیر یهود را می کشت ومی سوزاند این رو چی دارید بگید؟؟؟؟؟؟؟
از كجا فهميدي؟
پس به نظر شما هر تهمتي درست است؟
اگر بر اين حساب است كه من هم ادعا مي كنم كه دست شما به خون هزاران نفر آغشته است و خود شما شخصا 5000 نفر را با چاقو سر بريده ايد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ضمنا هيتلر بيكار نبود
عضو گروه تاریخ انجمن
 سپاس شده توسط 1939 ، FARID.SHOMPET

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: به نظر شما هولوکاس واقعیت هست یا دروغ نظر دهید و رای - در جستجوی حقیقت - 28-02-2012، 14:43

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بزرگ ترین دروغ های بامزه تاریخ
  شكست ايران در ماراتن/يك دروغ بزرگ!
  واقعیت هایی درباره باستان شناسان
  بزرگ ترين دروغ هاي تاريخ ايران
  فلاحی در فیلم «چ»؛ واقعیت تاریخی یک تصویر سینمایی
  اسکندر دروغ یا واقعیت
  زیباکلام: کمک آمریکا به صدام برای حمله به ایران دروغ است
  صادق خرازی: خرمشهر یک واقعیت تاریخی است/ باید تاریخ را بازخوانی کنیم
  مسعود کیمیایی: تاریخ را تحریف نکردم/ سپانلو: روایت غسل فروغ واقعیت ندارد
  آرگو؛ دروغ‌های هالیوودی با تغییر تاریخ

پرش به انجمن: