نظرسنجی: هولوکاس
این نظرسنجی بسته شده است.
هولوکاس وجود خارجی ندارد
30.43%
7 30.43%
هولوکاس وجود خارجی دارد
69.57%
16 69.57%
در کل 23 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

به نظر شما هولوکاس واقعیت هست یا دروغ نظر دهید و رای

من اسناد رو نخوندم ولي در تمامي عكسها مي بينم كه علائم مطابق با تيفوس است و در تمامي خوانده هايم نيز اين اطمينان وجود دارد ولي ان شا الله اسناد كه به دستم رسيد حتما شما رو بي اطلاع نخواهم گذاشتSleepy

نقل قول: شما آمار های کومین تانگ را قبول داری؟؟؟؟؟شما می دونی کومین تانگ چه قدر آدم کشت؟؟؟؟
وقتي شما آمار آلمان نازي رو خالي از اعتبار مي دوني من هم به گومين دانگ اعتماد خواهم كرد

نقل قول: مقصر اون پیاده روی هم کومین تانگ وکای شک بود که پکن را تصرف کرد وکمونیست ها مجبور شدند بروند شوروی با پای پیاده وصد ها هزار

نفرشان بر اثر سرما وبی غذایی وراه طولانی مردند.
يك گاف ديگر
كمونيستها اصلا به شوروي نرفتند!

صحبت من اينجاست كه چرا روستا ها را غارت كردند و هزاران نفر در اثر گرسنگي جان باختند در حالي كه مائو بر روي دوش آنها سوار شده بود؟

نقل قول: آمار شما در مورد کره شمالی رسما غلطه چون ده سال پیش اصلا کره شمالی 16 میلیون جمعیت نداشته.واین آمار ها رو ناتو گفته وما قبول کردید
كره شمالي كه آمار درست و حسابي منتشر نمي كنه ضمنا لازم نيست كشوري اينقدر جمعيت داشته باشه چون همه رو يكجا كه از دست نميده ذره ذره هزار نفر هزار نفر مي ميرند تا اين كه سرانجام مي رسد به 16 ميليون نفر

نقل قول: آمار تبعیدی های استالین رو قبول دارم اما چرا روسها خودشون داوطلبانه مزارعشان را اشتراکی نکردن حتی به حرف استالین هم مبنی بر

اشتراکی ساختن مزارع گوش نکردند وزوری هم قبول نکردند چه توقعی دارید توقع دارید استالین در مقابل مقاومت ها چه کار کند؟؟؟؟؟؟
استالين با چه حقي مزارع را از انها مي گرفت؟
ملك آبا و اجدادي مردم را به زور غصب مي كرد آخر سر هم هر كس مقاومت مي كرد را ميفرستاد گولاگ؟
واقعا عجيبه كه شما از چنين آدمي حمايت مي كنيد

نقل قول: آمار کشته شدگان بر اثر قحطی1320 یک ششم است
يك ششم نيست يك سوم است بنا بر گفته كتاب:اسناد دوره پهلوي

نقل قول: رضمن دولت به مردم دم پختکی می داد و اشخاص معتبر مثل

شعبون جعفری(شعبون بی مخ)ودوستانش با بودجه خود واز سر مرام به مردم نان می رساندند البته کار او جمع کردن طرفدار برای شاه جدید

بود تا مرام.ومردم از این طریق ها غذا می گرفتند
ژ
به حرف من كه ربط نداره!
اگه پول دولت رو سربازان شكم چران متفق نمي خوردند دولت ميتونست ملتش رو تامين كنه ولي افسوس كه متفقين دار و ندار ما رو خوردند در حالي كه ملت ما داشت از گرسنگي مي مرد

نقل قول: ه علاوه اینکه غالب مردم کشاورز بودند وغذای خود را تامین می کردند ویا قبل قحطی غذا جمع کرده بودند
اصلا هم اينطور نيست
متفقين كل كشور ما را ميدان تاخت و تاز خود كرده بودند و مجالي براي كشاورزي نبود به علاوه به علت اين كمه كشورما تحت اشغال بود راندمان كشاورزي اومده بود پايين
اشرف در خاطرات خود مي نويسد ما از صدقه سر متفقين در دربار آب شرب درست و حسابي نداشتيم واي به حال آن كشاورزي كه در خانه نشسته بود!

يك سوال ديگر:چرا شوروي 11 تن طلا كه به ايران بدهكار بود را نپرداخت؟در حالي كحه دولت مصدق شديدا به اين پول احتياج داشت؟
عضو گروه تاریخ انجمن

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: به نظر شما هولوکاس واقعیت هست یا دروغ نظر دهید و رای - در جستجوی حقیقت - 01-03-2012، 16:38

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بزرگ ترین دروغ های بامزه تاریخ
  شكست ايران در ماراتن/يك دروغ بزرگ!
  واقعیت هایی درباره باستان شناسان
  بزرگ ترين دروغ هاي تاريخ ايران
  فلاحی در فیلم «چ»؛ واقعیت تاریخی یک تصویر سینمایی
  اسکندر دروغ یا واقعیت
  زیباکلام: کمک آمریکا به صدام برای حمله به ایران دروغ است
  صادق خرازی: خرمشهر یک واقعیت تاریخی است/ باید تاریخ را بازخوانی کنیم
  مسعود کیمیایی: تاریخ را تحریف نکردم/ سپانلو: روایت غسل فروغ واقعیت ندارد
  آرگو؛ دروغ‌های هالیوودی با تغییر تاریخ

پرش به انجمن: