اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 865 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 865 errorHandler->error

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دعوای امیر تتلو و جی جی

میر تتلو و زدبازی : امیر تتلو از گروه زد بازی خواسته که با او فیت بدن اما تاکید کرد که از زد بازی منظور علیرضا جی جی نیست و همین جمله باعث یک دعوای فیسبوکی شد .
دعوای امیر تتلو و جی جی

نوشته ی اول تتلو :

دارم یه فکرِ مریض میکنم رو آهنگِ ” ما به هم بیمار بودیم ” !! نظرتون چیه با زدبازی بخونیمِش ؟!؟! البته بچه های قدیمِ زدبازی یعنی ” سهراب و مهراد ” !! اینی که میگم فقط یه نظر بودا ، هنوز حتی به خودشونم پیشنهادشو نگفتم !! گفتم اول ببینیم تتلیتی ها چی میگن بعد اصن بحثش رو مطرح کنم !!
جواب علیرضا :
یکی‌ نی‌ به این امیر کچلو بگه تو ۱۰ ساله سوژه خنده همهٔ مایی..
فک نکن چون الان ۱ مشکل پیش اومده بینمون, خبریه.. تو خز‌ترین و جواد‌ترین خوانندهٔ تاریخی .. روزی که یکی‌ از ماها اسمش رو یه آهنگ با تو بیاد دنیا رسیده به آخر…
نوشته ی دوم تتلو :
امان از دستِ بعضى از این هوادار نماها !!! بابا من میخواستم تو آلبوم فیت بذارم که از یه نواختى درآد و مردم حال کنن !! اومدم دیدم خودم واقعاً فقط کار ٣ نفر رو در حال حاضر دوست دارم ، اونها هم مهراد و سهراب و یاس هستن !!! بقیه زدن تو خاکى ، این ٣ تا از اول خدایى خوب بودن ! خودمم واقعاً طرفدارشونم و این بنده خدا ها هم اصلا روحشونم خبر نداره و هنوز هیچى بهشون نگفتم و هر ٣ تاشونم دوستاى خوبمن و هیچ مشکلى هم نداریم با هم !!! ممکنه حالا نباشن ، کار داشته باشن یا اصلا نخوان !! چى میگن این خورده مورده ها همه جا میخوان یه زرى زده باشن فقط !!! چه ربطى اصلا به یه سریا داره ؟؟ نکنین ، زشته !!!
جواب دوم علیرضا :
خارج از بحث جوادیو جدید و قدیم ، خوبه یادش بیاد وقتی‌ که تو هلفدونی بود، کدوم ۲ نفر حمایت کردن ازش …

دعوای امیر تتلو و جی جی
پاسخ
 سپاس شده توسط オスイン ، NeginNg ، saeedrajabzade ، esiesi ، S R U H ، Hitchcock ، saba 3 ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ☺t@k selooli☺ ، Ati-74 ، ♣yas♣ ، spent † ، m love f ، شکوفه2 ، پرییییییییی ، Elena79 ، اميرمحمد 2 ، ρѕуcнσραтн ، zolale qasemi ، "تنها" ، Andrea ، Far Zad ^_^ ، marya* ، Titiw ، EHSAN$$ ، rezaak ، ρяіηcεss~Αιοηε ، باران20 ، ALI REZA J ، هستی0611 ، ~~SARA:HIVA~~ ، 00sadegh00 ، Mason ، I am the Queen ، ❤уαѕαмιη❤ ، پرنسس ارزوها ، **ترانه** ، [ :: Sмιℓєу Gιяℓ# :: ] ، shawkila ، محمد هادی ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، ᖇᗩᖺᗩ ، ℱΔℛNOOSℋ ℬOZORG ، ÃiÐå joÔÑ ، maniya._ ، Jack Daniel'ѕ ، *K1* ، farnam22 ، _.miss_.em ، Medusa ، ......s.h.r........ ، yegi200180 ، _Lσѕт_ ، -Demoniac-
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
دعوای امیر تتلو و جی جی - Son of anarchy - 09-08-2014، 17:07

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آهنگ قاف به نام حسن به کام تتلو + ديس تتلو توسط ملتفت :D
  واکنش امیر تتلو به مرگ مرتضی پاشایی
  علاقه امیر تتلو خواننده مشهور و جنجالی به یک دختر...
Music مشاعر آهنگ های تتلو بهزاد لیتو و عرفان
  از آواز خواندن درباره انرژی هسته ای تا ایجاد حرمسرا / بررسی سرگذشت امیر تتلو به بهانه
  درگیری امیر تتلو و حسین تهی ( در فیسپوک @__@)
Music ♣ ☻تفسیری چند از کارهای اقای تتلو ♣ ☻
Rainbow ➹سورپرایز عجیب محمدرضا گلزار در روز تولد امیر مقاره + ویدیو➹
  دعوای دو خواننده بر سر آهنگی که اصلا مال آن‌ها نیست!
  دعوای شدید بین دو خواننده سرشناس! / من به صورت پرینس تف کردم و او هم سعی کرد به من مش

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان