اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 865 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 865 errorHandler->error

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مصاحبه سلنا گومز با مجله هارپرز بازار Harper's Bazaar

سلنا گومز با شماره مارس 2018 مجله هارپرز بازار Harper's Bazaar مصاحبه کرده است. 
این گفتگو توسط کاترین لانگفورد بازیگر زن نقش اول سریال «سیزده دلیل که چرا» که تهیه‌کنندگی اجرایی آن با سلنا بود انجام شده. 

در پایین به مرور ترجمه این مصاحبه را میخوانیم. 

...

در جایگاه خودت، بهترین بخش سال 2018 کدام بخشش می‌تواند باشد؟

فکر می‌کنم که محیط برای بیان دغدغه‌هایتان امن‌تر شده؛ یا حتی اینکه این حق را پیدا کرده‌اید که مثلا بتوانید بگویید «مطمئن نیستم که توی این فضا احساس راحتی می‌کنم». از لحاظ شخصی با توجه به اینکه با یک چنین وضعیتی از هفت سالگی دست به گریبان بوده‌ام، الان در آرامش‌بخش‌ترین وضعیتی که تاکنون احساس کرده‌ام قرار دارم. حتی در تست‌هایی که می‌دهم حس اعتماد به نفسِ خیلی بیشتری نسبت به گذشته دارم. دیگر روی چیزهایی که قبلا دغدغه‌ام بود تمرکز ندارم، چیزهایی مثل «آیا به اندازۀ کافی بزرگسال به نظرم می‌رسم؟ آیا به اندازه کافی جذابیت جنسی دارم؟ آیا به اندازه کافی باحال هستم؟ آیا به اندازه کافی خوب و باشکوه هستم؟». این نوع مسائل همیشه به ذهنم می‌آمد اما الان یک خرده احساس آزادی بیشتری می‌کنم. 

تو از همان ابتدای نوجوانی مشهور بودی. چیزی هست که به نظرت به این خاطر از دست داده باشی؟

شاید اوقات زیادی را به فکر کردن دربارۀ اینکه زندگی‌ام می‌توانست چگونه بوده باشد گذرانده‌ام؛ اما الان دیگر سعی می‌کنم فقط شکرگزار آن چیزی که هستم باشم. نمی‌خواهم آدمی باشم که دایم با خودش می‌گوید «آخ...کاش زندگیم جوزِ دیگه‌ای بود». این به نوعی همان‌چیزی است که برای من جواب داده. من الان در جایگاهی قرار گرفته‌ام که ارزش حریم شخصی را می‌دانم و می‌دانم که چم و خم کار چگونه است؛ و از زمانی که این مسائل را شناخته‌ام و آنها را پذیرفته‌ام تا حدی نترس‌‌تر شده‌ام. تمام این مسائل را در برابر تواناییِ داشتن زندگی‌ای که الان دارم هزینه‌ای ناچیز می‌بینم. 

ادامه دارد...

مصاحبه سلنا گومز با مجله هارپرز بازار Harper's Bazaar
پاسخ
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł ، omid13790
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
مصاحبه سلنا گومز با مجله هارپرز بازار Harper's Bazaar - Actinium - 07-02-2018، 22:03

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مصاحبه جدید با علی سورنا
  سلنا و جاستین دوباره با هم :)
  دکوراسیون منزل زیبای سلنا گومز*خیلی خوجله ^__^
Music سلنا گومز رکورد اینستاگرام را شکست!
Music حمایت سلنا گومز از مهاجران غیرقانونی
  سلنا گومز: سرانجام به سنی رسیده‌ام که تنها بودن را دوست دارم
  سلنا گومز: آهنگ‌هایی که از لحاظ عاطفی با مردم ارتباط برقرار می‌کنند محبوب من هستند
  واکنش رئیس اینستاگرام به انتقادات سلنا گومز
  معنی نوشته پروفایل سلنا چیست؟ Light, space, zest -that’s God
  بیل مری: مامان کاش زنده بودی سلنا را می دیدی!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان