امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تاپیک جامع همه چیز در مورد بازی ۴۱۱۴۸و۱:۰۱۱

دیروز یه خبری شنیدم به این مضمون "درصورتی که ۴۱۱۴۸ به نصب فعال مشخصی تا اردیبهشت برسه قسمت پنجمش ساخته میشه."
همین بهانه ای شد تا برم از اول و این‌دفعه با دقت بیشتری بازی رو انجام بدم، همین کارم کردم و واقعا لذت بردم از بازی، هرچند بار اولم نبود ولی ایندفعه با بیشتر شدن سن از ۴- ۵ سال پیش که بازیو انجام داده بودم بهتر میتونستم درکش کنم.
به هر حال بعد از اینکه بازی رو تموم کردم دوباره رفتم پی اون خبر تا ببینم بخاطر یه خبر جعلی دوباره نصبش کردم یا مسئله جدی بوده..
نوشته بود نصب فعال اگه به ۱۰۰ هزار تا برسه ادامش ساخته میشه... نصب فعال این بازی در این لحظه یه مقدار بیشتر از ۵ هزار تاست. من به امید اینکه نصب فعال باید به ۱۰ هزار تا میرسید نصبش کرده بودم هرچند بعید میدونم تو همچین مدت کمی به این امار برسه و در نتیجه بازی ساخته نشه ولی به هرحال لذت بردم.
امیدوارم که فقط یه صبر اضافه جلوی ۱۰ زده باشن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
 سپاس شده توسط SABER

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تاپیک جامع همه چیز در مورد بازی ۴۱۱۴۸و۱:۰۱۱ - م‍حمّد - 11-03-2022، 15:51

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Wink دانلود RollerCoaster Tycoon Touch 2.6.4 بازی شبیه سازی شهر بازی جدید اندروید !
Heart بازی استراتژیک بازی تاج و تخت Game of Thrones اندروید !
  ۵ مورد از بهترین بازی‌های موزیکال برای سیستم عامل آی او اس و اندروید
  نگاهی به 10 بازی مورد انتظار موبایل درسال جاری
  از بازی کردن این بازی ها پشیمان نخواهید شد!
  دانلود بازی دفاع اسباب بازی ۳ : فانتزی – Toy Defense 3: Fantasy – TD v1.17.0
  ترفند بسیار جالب در مورد عکس گرفتن در گوشی های iPhone
  ترفند در دسترس نبودن مشترک مورد نظر در دسترس نمیباشد
Exclamation با Delicious به لینک‌های مورد علاقه خود نظم دهید
  آهنگ مورد علاقه تان را برای زنگ موبایل برش دهید + دانلود

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان