امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》

کلی نوشتم پاک شد ):

خب بهار جان یکی از بهترین دوستامه
و جای خواهر بزرگرتم اندازه یه دنیا دوسش دارم (:

تو مدیریت مدیونم بهش چون اگه اون نبود الان باید کاربر حرفه ای میبودم:|
دختر بشدت قوی و مقاومیه(:
که همینش باعث میشه خیلیا جذبش بشن
اخلاقش به شدت عالیه
دختر صبوریه و از 100 %
99 % ادما ازش راضین :|
ادم منطقیه که همینو من ندارم :|
بهش میگم گرگ در لباس بره باش ولی قبول نمیکنه :|
میگم اخه اینطوری خیلیا ازت سواستفاده میکنن:|
بازم قبول نمیکنه :|

دختر ساده ای و هیچ وقت کلک باز و دروغ گو نیست از هیچ چیز نمیترسه :|

روی حرفش دقت و فکر میکنه که هیچ وقت حرفش از دستش در نره
مثله من نیست ک اگ عصبی شدم زبونم دیگ از خودم نیست:|

در کل نتیجمون حرف اقا امیره :|

نقل قول: دختر خوبی هست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》 119
پاسخ
 سپاس شده توسط _Strawberry_ ، *Aɴѕel* ، *VENUS* ، امیر‌حسین ، ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛ ، ƁяιƖƖιαηт ، ᴀʀмɪss ، Mohlek ، Medusa ، shghyegh ، THEDARKNESS ، βάરãɲ ، شـــقآیــق
آگهی
بهار بانو [:
خیلی دوست داشتی و خوش برخوردهِ
مهربون و تو دل برو، جذاب و دلربا... ب جرعت میتونم بگم یکی از بهتریناس D:
از حرف زدن باهاش ب شدت لذت میبرم بس ک این خانوم گله ^^
جدا از این همه صفت عالی ظاهر زیبا و جذابی داره و همین باعث میشه حتی خیلی دوست داشتنی تر از قبل ب چشم بیاد ❤_❤
بهار ی فرشته ی زمینیه.. ی فرشته ی واقعی D:❤

از تهِ تهِ تهِ دل کوچولوم دوست دارم و برات بهترین ارزو هارو میخام (:❤✨
Karlina
پاسخ
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، ƁяιƖƖιαηт ، ᴀʀмɪss ، Mohlek ، Medusa ، shghyegh ، THEDARKNESS ، βάરãɲ ، شـــقآیــق
هرچی بگم‌کم گفتم به همین دلیل هیچی نمیگم Telegh_01
دختر خوب روشن فکر باجنبه ، مهربون و خیلی خوبیه.
دلم میخواد بیشتر باشه ولی خب هرچی میخوام بگم تکراریه و نتیجش همون بالایی ها میشه=/
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
پاسخ
 سپاس شده توسط *VENUS* ، *Aɴѕel* ، ᴀʀмɪss ، Mohlek ، Medusa ، ƁяιƖƖιαηт ، Prometheus ، shghyegh ، βάરãɲ ، شـــقآیــق
مهربون ؛ بخشنده ؛ خوش برخورد ؛ خوش اخلاق
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، *VENUS* ، Medusa ، ƁяιƖƖιαηт ، Prometheus ، shghyegh ، THEDARKNESS ، βάરãɲ ، شـــقآیــق
:| اهوم

پذیرنده باش
از نظر من بهار اون اولا رفتار بهتری داشت
و واقعا مدیر گفت و گو ازاد بود.نه اینکه فقط اسمشو یدک بکشه
و هست!
خانم دکتر...
بچه که بودم میگفتم اگه دکترا مریض بشن چیکار میکنن؟
اصن خودشونم مریض میشن؟
بعد از مدتی به خاطر اتفاقایی که افتاد تو تغییر کردی
نوع تغییرتم به ششششدت منفی بود!
شکاکی،زود باوری،عصبانیت،منتقم
جوری که نگران کننده میشد وضعت

ولی خوب...دختر مهربونی به نظر میای...خوش برخورد
و اینکه درگیر فرعی ها نشو...اصلی ها از دستت میرن
پاسخ
 سپاس شده توسط ραтяιcια ، *VENUS* ، Mohlek ، سهَ‌ند ، shghyegh ، THEDARKNESS ، Medusa ، *Aɴѕel* ، ƁяιƖƖιαηт ، BIG-DARK ، شـــقآیــق
^^ سلام گلم :} [عمرت مث گل نباشه :]
خدایی چی بگم از کجا شروع کنم ^^
میتونم با اطمینان بگم‌ جزء اون دسته ادمای با فهم و شعور و بالغ و فهمیده ی اینجاست
خوشا ب حال اونایی ک از ابتدای راه باش بودن خوشا ب سعادت دوست و رفیق و خانوادش **
نگفته حرف و شخصیت طرفو تو هوا میگیره ^^[همه میگن ب خاطر راه و درس و .. ک طی کرد من میگم ب خاطر باهوشیش ]
ب شدت مهربون و خوش اخلاق و خوش بر خورد :]
در مقابل شخصیت قشنگت شاید خیلی کم گفتم **
موفق باشی گل دختر ❤
:}
پاسخ
 سپاس شده توسط *VENUS* ، Medusa ، *Aɴѕel* ، Mohlek ، THEDARKNESS ، ƁяιƖƖιαηт ، shghyegh ، شـــقآیــق
☆خب بهار ی دختر فوقِ انرژی مثبته . اینو چن دفه گفتم . چون واقعا جزو اون دسته ادماییه که وقتی باهاش حرف میزنم حالم خوب میشه
☆خیلیم عاقله و خب تصمیماتشم عاقلانس
☆ب حرفام اهمیت میده و این برام ارزشمنده
☆دل رحمه ولی ب موقش آتش فشان درونش فعال میشه Big Grin
☆روانشناسیَم ک میخونه پس انسان شناسِ ماهری هستش Big Grin
☆از لحاظ ظاهریَم خیلی خوجمله نه راستی خیلی نه...
خیلیییی خیلیییییی خیلییی خوجمله
☆خلاصه از نظر من آدم جالبیه باخصوصیات منحصر بفرد که خیلی جذابش میکنه

امیدوارم تو تک تک مراحل زندگیت موفق باشی بهار جونم  Heart
=/
/=

ناشناس -_-
پاسخ
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، *Aɴѕel* ، THEDARKNESS ، *VENUS* ، Medusa ، Mohlek ، ƁяιƖƖιαηт ، βάરãɲ ، شـــقآیــق
(29-07-2021، 19:21)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با حضور: @"ƤᴏᴏƁᴏи" 
___

دیری ری رین. (((: سوپرایز شدی مگه نه؟

این مدل تصور نوشتنو تازه کشف کردممم. دو تا خوبی داره. یک اینکه محدودیت زمانی نداره. هروقت عشقت کشید می‌تونی بیای بنویسی. دو اینکه فقط برای من فعاله. D: 

تو توی ذهن من دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این شکلی ‌ای. آدمی که به هیج وجه کسایی که دوست داره رو رها نمی‌کنه. شخصیت وفادار [و معمولاً قدرتمند] که خودش رو وقف شخصیت‌های دیگه‌ای می‌کنه. اولویت اون یکیا می‌شه اولویت خودش. براش مهم نیست برای بقیه چه اتفاقی میفته، تا وقتی جای کسایی که دوستشون داره، امنه. این آدم حتی از خودش می‌گذره. یعنی... آخه... چی می‌شه که آدم از خودش می‌گذره؟ چقدر آدم هستن که بتونن اینطور خودشون رو وقف کس دیگه‌ای کنن؟ نه این که خیلی ساده براش بمیرن، براش بجنگن. وقتی خیلی راحت، می‌تونن برن و زندگی خودشون رو داشته باشن، وفادار بمونن حتی اگه تمام دنیا بهشون بگه که بیخیال شن. خودشون رو به خاک و خون بکشن، دستشون رو کثیف کنن و جزئیات و حواشی براشون اهمیتی نداشته باشه. شیرجه بزنن تو اقیانوس، برن به جنگ دزدهای دریایی، حتی برن توی چرخ گوشت! صرفاً به خاطر اینکه آب توی دل اون یکی تکون نخوره.

جوکر می‌گه هرچیزی که نکشتت عجیب‌‌ترت می‌کنه. حالا من یکم تغییرش می‌دم، هیولاترت می‌کنه! دندونات تیزتر می‌شه. زبونت تلخ‌تر. زره‌ت محکم‌تر و شمشیرت برنده‌تر. اما تو... داستانت فرق داره. انگار نذاشتی رنجت تو رو به هیولایی که نبودی تبدیل کنه. انگار با وجود همه‌ی اتفاقایی که افتاده، تونستی دوباره سر پا بشی و خود واقعیت بمونی. من تغییری حس نکردم. تو هنوز همون دختر خوش‌زبونِ شیطون و بامزه‌ای هستی که آدم از حرف زدن باهاش خسته نمی‌شه. و علاوه بر اون، دختری که از پس خشم برمیاد، از پس کینه برمیاد، از پس حسادت برمیاد، از پس غم و دلتنگی برمیاد، هرکسی شاید یه روز گرفتار اینها بشه؛ ولی همه بلد نیستن شکستشون بدن. ولی اون مراقب نورِ توی قلبش هست و نمی‌ذاره به این راحتیا خاموش شه. راستی، بدجوری هم زیباست، به طرز بی‌رحمانه‌ای زیباست. از همین الان مشخصه که جهان بس فتنه خواهد دید از آن چشم و از آن ابرو. (((: ولی ما که بخیل نیستیم. خدا حفظش کنه انشالله. چشماشم باز کنه که خودشم این همه زیباییشو ببینه. *اموجی چشم غره*

هرچند، الان ورِ منطقی ذهنم داره جیغ می‌زنه که: «چطور تونستی عشق بیمارگونه و ناسالم رو اینقدر رومانتیک و دیزنی‌لندی توصیف کنی نیکی جان؟ جوونای مردمو می‌خوای گمراه کنی؟ خجالت بکش. سطحیِ بیچاره.» ولی در نهایت، تو الگوی منی. آدمی که خودشو توی دردسر میندازه، ولی راه بیرون اومدن ازش رو هم بلده. آدمی که، عادیه. خودش رو آسیب‌ناپذیر و بی‌نقص نشون نمی‌ده. احساساتش رو پنهان نمی‌کنه و بهاشون رو، هرچقدر که سنگین باشه، می‌پردازه. به قول خودت، حتی توی اوج نفرت هم، عشق رو انتخاب می‌کنه. و پای انتخابش وایمیسته. کاش یه روزی کسی بیاد که لیاقت این همه خوبیِ خالصش رو داشته باشه. نه... وایسا ببینم. "کاش" چیه؟ معلومه که میاد. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فروغ خواب دیده آخه.

ببخشید نتونستم تو اون قبلی نقل کنم،مجبوری بود.
جلوی حرفای زیبای شما ایاشایستگی داره من یه کلمه حرف بزنم؟اصلا بزنم،واقعا کم اووردم بانو
هردقیقه هرکسی میگه جلب توجه میکنه
اما بعضی وقتا همه به توجه ادما نیاز داریم!
"درسته من انسان های مهم زندگیمو رهاشون نمیکنم اما تا جایی که بفهمم ..
درسته ک من اخرش میبخشم،اما به قول بست فرندم بعد بعضیا هرکاری میکنن اخرش میگن چه عیبی داره اینکه فراموش میکنه!ولی نه اینم درست نیست!
میگن هرکی هرجور باشه بقیه رم همونطور میبینه،مثال
"شما زیباترینی مارو هم زیبا میبینی بانو*-*"
با این همه حرف تو این موقعیت واقعا خنده بر لب شدم،مچکرم نیکی جان ❤
پاسخ
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، Medusa ، شـــقآیــق
(01-08-2021، 10:37)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بسم اللہ الرحمن الرحیم
باعرض سلام
نظر شخصی و تصورمہ شرمندہ اگ اشتباس یا سوءتفاھم شدہ
خوب ایشون خیلی بی جنبس اصن نمیشہ باش شوخی کرد
آدم خفنیہ اما ھمش گیر میدہ و اذیت میکنہ
لحن صحبت کردنش تندہ و جوریہ ک اگ اولین بار باشہ باش صحبت میکنی اعصابت خورد میشہ
از آدمای دینی ک اصلا خوشش نمیاد و ازشون انتظارات عجیب غریب دارہ و نمیدونہ ک اونام یکی ان مثل خودش
با زیر دستاش مثل نوکر برخورد میکنہ
البتہ ما ک حق قضاوت نداریم چرا ک ھر انسانی خصوصیات منحصر ب فرد خودشو دارہ
البتہ ایشون خوبی زیاد دارہ فک نکنیم با نظرات من آدم بدیہ چرا ک حتی شاید نظرات من اشتباہ باشہ
ان شاءاللہ موفق باشن

سلام. بابت نظرت ممنونم
فقط یک سوتفاهمی شده اینجا. من خودم آدمیم که دین رو واقعا دوسش دارم. خود "دین" واقعا قشنگه و من کارای آخوندا یا امثالشون رو پای دین نمیذارم
اتفاقا قبل اینکه این تصور رو بنویسی هم داشتم به بچه ها میگفتم اعتقاداتش و دینش برای من محترمه ! من اصلا کاری به عقایدش ندارم. مشکل من خود شما و شخصیتته
راجب زیر دست هم ، مگه من کیم داداش ؟ منو با کی اشتباه گرفتی ؟ رئیس باندی چیزیم ؟  Telegh_01 نه زیر دست دارم نه با کسی مثه نوکر رفتار میکنم. فقط از تو خوشم نمیاد 
اسمتم عوض کن . که بیشتر حرمت شهیدا و مسلمونا از بین نره با حضور شما چون برعکس چیزی که گفتی من دینو دوست دارم (:

(01-08-2021، 11:22)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهارِ من،
شناخت من از بهار حدودا ۹۰ درصده.فکر کنم بالاترین درصد شناخت تو انجمن ازش** برای این شناخت کلی تلاش کردم چندین و چند ماه باهاش صحبت کردم تا به این حجم از شناخت رسیدم،البته واقعا با تمام سلول های بدنم اون لحظاتی که در پی شناخت بهار بودمو میپرستم ،به معنای واقعیِ کلمه. بهار یه ادم نیست، یه دنیاس. یعنی نمی تونم با چند تا کلمه و حرف توصیفش کنم واقعا نمیدونم اون بخش از زندگیم رو که بهار یکهو واردش شد رو خوب توصیف کنم اما میتونم یه چیزی رو مثال بزنم. فکر کنید شما یه گلید بعد نور خورشید  بهتون نمیرسه و داریم خشک میشید بعد فقط چند درصدتون مونده که خشک نشید یه نور میاد و بهتون نور میده و گاهی هم اب بعد دوباره مثل روز اول میشد چه بسا بهتر از روز اول . بهار موقعی به دادم رسید که واقعا نیاز به یکی داشتم یکی که بگه اره ملیکا من پشتتم حتی بیوفتی ،اگه هم بیوفتی میگیرمت ،اگه هم بیوفتی و دستات زخمی شه برات زخمشو مداوا میکنم. زیبایی های فصل بهارو دیدین ،دیدین چه سرسبز و امید بخشه؟! واقعا بهار اسمت برازندتهِ
چون تمام ویژگی های زیبایی که فصل بهار داره رو داری .
مهربونی بهار حد نداره و اگه کسی این مهربونی رو نبینه واقعا کوره چون مهربونی از این ادم میباره  مثل یه لیوانی که اب همینطوری ازش داره میریزه
از هنر هاش نگم وای وای وای این دختر در همه چی هنر داره . غذا هایی رو که درست کرده رو دیدن؟! کاش منم اونقدر استعداد داشتم اونقدر هنر داشتم ._.
بهار یکی از صبور تریناس ،این دختر مشکلات زیادی رو پشت سر گذاشته و حتی یه بارم خم به ابروش نیاورده خیلی قویه شاید هر کی بود قوی نمیموند ولی بهار تونست و همه اون سختی ها رو پشت سر گذاشت
از زیبایی هایش نگم براتون ،البته همتون دیدین .به نظر من هر کسی که زیبایی بهار رو داشت خیلی مغرور بود اما بهار ما اینطوری نیست(:: اگه کسی خلاف این فکر کنم به ۷ قسمت مساوی تقسیمش میکنم.
همون طور که صورتت زیباس سیرت ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ برابر زیبا تره .یعنی من اولین بارایی که داشتم باهات صحبت میکردم گفت خدا این ادمه یا فرشته ،چجوری میتونه یه ادم انقدر خوب باشه  چجورییی؟!
بهار ادم احساساتیِ و همیشه احساساتشو به بهترین شکل ممکن بیان میکنم  
من واقعا فکر نمیکردم بهار انقدررر باهاوش باشه اما کاشف به عمل دراومد که رتبه کنکورش شده بود ۲۰۰ خورده ایی...پشمام
به اهنگ های نوسالژیک خارجی یا سبکای نوسالژیک علاقه داره مثل اهنگای  پوت یور هد ان مای شولدر ، اهنگای لانا و...
برای بیان کردن حسم به بهار کلمات زیادی هست اما کامل ترین و بهترینش اینه که ؛
با تمام وجودم دوستت دارم♥︎!
https://ts5.tarafdari.com/contents/user627598/content-sound/ember_island_-umbrella_rihanna_cover.mp3

When the sun shine, we shine together

Told you I'll be here forever

Said I'll always be your friend

Took an oath, I'ma stick it out to the end
Now that it's raining more than ever

Know that we still have each other

You can stand under my umbrella

نظر قبلیم

نمیدونم چی بگم .. تو همیشه با حرفات قلب منو پر از عشق میکنی. زندگی منو رنگی میکنی. زندگی و دنیای من قبل و بعد تو خیلی متفاوته
واقعا نمیدونم اگه نداشتمت باید چی کار میکردم . اینقدرررر دوستت دارم که ، اینقدرررر برام عزیزی که ، حتی نمیدونم چجوری میتونم ابرازش کنم 
تو همونی که همیشه لبخند به لب من میاره  Heart

(01-08-2021، 12:25)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این تصور خورده شد

عه حیف شد ): 

(01-08-2021، 12:54)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب بهار
یه دختر مهربون و خوش برخورده
ظاهر قشنگ و جذابیم داره
عاقله
به دوستاش زیاد اهمیت میده و گاهی اوقات ب خاطر همین قانون و زیر پا میزاره بخاطر دوستاش ک بنظرم کار اشتباهی میکنه حتی من دوست ندارم دوستی داشته باشم ک ب خاطر من قانون و بزاره زیر پا
به علاوه این ویژگی بدی ک گفتم همه ویژگی هاش عالین
خوش قلبه
من موندم دماغش چرا انقد خوش فرمه -_- (ایش خوش ب حالت)
با همه جور میشه و مهربونه
کلا یکی از ویژگی های تو چشش اینه که مهربونه
کلا مهربونه زیادی مهربونه
به علایق دیگران احترام میزاره
باهوشه خیلی باهوشه
خانومانه رفتار میکنه
ی کد بانوعه و همه ی کارارو بلده
وقتی عکس از غذاهای خوش مزه و قشنگش میزاره من گشنم میشه*-*
دوست داره ب بقیه کمک کنه
و همینا موفق باشی♥

دماغم ؟  Telegh_01  قابل تورو نداره کهههه ^^
کی میای پیشم برات غذا درست کنم ؟ هوم ؟ 
مرسی که اینقدر مهربونی عزیز دلم ^^

(01-08-2021، 12:57)вɪʟʟɪє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام سلام
وایییی بهارقشنگ من*-*
اولین باری ک باهاش حرف زدم توگ.آ بود اونم وقتی بود ک تازه ثبت نام کرده بودم  اون موقع هنوزم متوجه فرشته بودن این دخترنشده بودم
چندماه گذشت واسه باردوم توگ.آ باهاش حرف زدم انقد به دلم نشست عاشق مهربونیش شدم ،دیگه هی بهار و تگ میکردم اخه ازحرف زدن باهاش خیلی خوشحال میشم (:
بهار علاوه بر اینکه خوش اخلاق ومهربونه خیلیم خوشگل و قوی هستش^^
عزیزدلم امیدوارم همیشه لبات بخنده و حالت خوب باشه ((((:
موفق باشی گلم^^

تو که خیلی قوی تر از منی ! من همیشه از حرف زدن باهات کلییی انرژی میگیرم. از معدود کسایی بودی که درد منو قشنگ درک میکردی (:
اولین باری که حرف زدیمو یادمه. اینقدر شیرین بودی، اینقدر تو دل برو بودی که ، پیش خودم گفتم این فرشته تا الان کجا بوده ؟!
مرسی که وقت گذاشتی و برام نظرتو نوشتی 

(01-08-2021، 13:11)ʟeмoи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب بهار *-*
دختر خیلی خوش برخورد ، قوی و مهربونیه...
ب دوستاش اهمیت میده و دوستشون داره ^^
قلبش خیلی پاکه (:
کد بانوD;
همیشه پشتم بود و ازش ممنونم(:Heart
هیچوقت ازش بدی ای ندیدم...میتونم بگم یه فرشتس اصن *-*
یه دختر دوست داشتنی و فوق العاده زیبا ^^
امیدوارم همیشه شاد باشی بهار جانم ^-^
برات بهترینارو آرزو میکنم(=

رامونای مننن ^^
تو یکی از خوش قلب ترین دخترایی هستی که میشناسم . میدونستی ؟ 
همیشه گفتم بهت، تو اینقدررر دلت پاکه که همرو مثل خودت خوب میبینی 
من که کاری نکردم . فقط حس کردم یکم دست تنها موندی  (:
واقعا از خوندن نظرت خیلی خوشحال شدم . ممنونم  Heart

(01-08-2021، 13:26)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وویی^^
بهار خانوم^^
عزیزم به پارچه خانوم ^^
زيبا و مهربون^^
کدبانو^^
از هر انگشتت یه هنر میباره^^
موفق باشی عزیزم^^

عزیزمممممم ^^
تو به من لطف داری ! من خیلی خیلی خیلی تورو دوست دارم 
مچکرممم 

(01-08-2021، 13:30)ƁяιƖƖιαηт نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهاربانو بهترین استاددنیا(:
بهار خانوم یه دخترمهربون وخوش اخلاقه عاشق  دوستاشه بهشون اهمیت میده..
خیلی خوش برخورد وباشخصیته قلبش خیلی پاکه^^
روزی ک واسه اولین بارباهاش حرف زدم ازته دلم حس کردم یه خواهر بزرگتردارم(:
دختر قوی هستش عاقله اصن فرشتس^^ازصمیم قلبم دوسش دارم
مرسی ک هستی بهارجانم!
موفق باشی عزیزدلم

زهرا  Heart
تو چرا اینقدر خوبی ؟ هوم ؟؟؟
باعث افتخار منه که مثل خواهرت بدونی منو . من هنوزم منتظرم بیای مشهد پیشماااا . فکر نکن یادم رفته
منم واقعااا خیلی زیاد دوست دارم عزیزدلم 

(01-08-2021، 14:54)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دختر خوبی هست

امییییییییر  Telegh_01 
مثل همیشه متفاوتی. 
کوتاه ، مختصر ، مفید 
هر چند که باید اعتراف کنم همین سه کلمه ای که نوشتی در دلم غوغا کرد و ذوق مرگ شدم  Telegh_01
کلیییی مچکرم . خودت بهترینی  Heart

(01-08-2021، 15:44)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلی نوشتم پاک شد ):

خب بهار جان یکی از بهترین دوستامه
و جای خواهر بزرگرتم اندازه یه دنیا دوسش دارم (:

تو مدیریت مدیونم بهش چون اگه اون نبود الان باید کاربر حرفه ای میبودم:|
دختر بشدت قوی و مقاومیه(:
که همینش باعث میشه خیلیا جذبش بشن
اخلاقش به شدت عالیه
دختر صبوریه و از 100 %
99 % ادما ازش راضین :|
ادم منطقیه که همینو من ندارم :|
بهش میگم گرگ در لباس بره باش ولی قبول نمیکنه :|
میگم اخه اینطوری خیلیا ازت سواستفاده میکنن:|
بازم قبول نمیکنه :|

دختر ساده ای و هیچ وقت کلک باز و دروغ گو نیست از هیچ چیز نمیترسه :|

روی حرفش دقت و فکر میکنه که هیچ وقت حرفش از دستش در نره
مثله من نیست ک اگ عصبی شدم زبونم دیگ از خودم نیست:|

در کل  نتیجمون حرف اقا امیره :|

نقل قول: دختر خوبی هست

آرشکم ^^
بذار اینجا بگم که همه بدونن ._. به من میگه کوچولو ._.
من کاری نکردم که مهربونم . 
راجب اون قسمت گرگ و لباس گوسفند هم بگم که این کار من نیست. با اینکه خیلی وقتا به من گفتن دورو و اینا . ولی کسایی که منو بشناسن میدونن من واقعا واضح احساساتمو بیان میکنم. چه وقتی از کسی بدم بیاد چه وقتی که یکیو دوست دارم .
برام نقش بازی کردن سخته . 
حرفات خیلی خیلی قشنگ بودن. امیدوارم لایقشون باشم واقعا 
ممنونمممم ^^

(01-08-2021، 17:08)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهار بانو [:
خیلی دوست داشتی و خوش برخوردهِ
مهربون و تو دل برو، جذاب و دلربا... ب جرعت میتونم بگم یکی از بهتریناس D:
از حرف زدن باهاش ب شدت لذت میبرم بس ک این خانوم گله ^^
جدا از این همه صفت عالی ظاهر زیبا و جذابی داره و همین باعث میشه حتی خیلی دوست داشتنی تر از قبل ب چشم بیاد ❤_❤
بهار ی فرشته ی زمینیه.. ی فرشته ی واقعی D:❤

از تهِ تهِ تهِ دل کوچولوم دوست دارم و برات بهترین ارزو هارو میخام (:❤✨

وااای  8
من خب الان نباید بمیرم برای شما ؟ تو خودت فرشته ای !! خودتتتتت
تو بهترین و مهربون ترینی دختر . منم همیشه عاشق حرف زدن با توام. ممنونتم 

(01-08-2021، 19:01)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هرچی بگم‌کم گفتم به همین دلیل هیچی نمیگم Telegh_01
دختر خوب روشن فکر باجنبه ، مهربون و خیلی خوبیه.
دلم میخواد بیشتر باشه ولی خب هرچی میخوام بگم تکراریه و نتیجش همون بالایی ها میشه=/

نمیدونی چقدر خوشحال شدم وقتی دیدم دیدگاهت به من اینه (:
مرسی که منو دختر خوب روشن فکر باجنبه ، مهربون خطاب کردی  Heart . توام تا ابد سوگلی ترین سوگلی دنیایی ^^
ممنونم ازت 

(01-08-2021، 20:59)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهربون ؛ بخشنده ؛ خوش برخورد ؛ خوش اخلاق

تو یکیو نمیدونم چی بنویسم واست  Telegh_01 تشکر کنم ؟ فحشت بدم ؟ 
اصلا نمیدونم اینارو جدی نوشتی یا ایسگامون کردیییی 
فقط بگم با وجود همه ی اتفاقات افتاده تو هنوزم برای من همون حسامی که بهت گفتم خیلی تو دل برو یی . البته که بعدش پشیمونم کردی که این حرفو زدم  Telegh_01
خلاصه که تشکرات فراواننننن  Heart

(01-08-2021، 23:42)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:| اهوم

پذیرنده باش
از نظر من بهار اون اولا رفتار بهتری داشت
و واقعا مدیر گفت و گو ازاد بود.نه اینکه فقط اسمشو یدک بکشه
و هست!
خانم دکتر...
بچه که بودم میگفتم اگه دکترا مریض بشن چیکار میکنن؟
اصن خودشونم مریض میشن؟
بعد از مدتی به خاطر اتفاقایی که افتاد تو تغییر کردی
نوع تغییرتم به ششششدت منفی بود!
شکاکی،زود باوری،عصبانیت،منتقم
جوری که نگران کننده میشد وضعت

ولی خوب...دختر مهربونی به نظر میای...خوش برخورد
و اینکه درگیر فرعی ها نشو...اصلی ها از دستت میرن

حسین نظرت تو برای من خیلی ارزشمنده . منو به فکر فرو برد. ولی اینو هم در نظر بگیر که من قبل اینکه مدیر باشم ، یک انسانم !
درست مثل همه ی شما ها 
من ناراحت میشم ، من دلم میشکنه ، من گریه میکنم ، من عصبانی میشم ، من میترسم و ...
من ازت توقع ندارم منو درک کنی چون تو هیچ وقت جای من نبودی ! همونجوری که من نمیتونم بقیه رو درک کنم چون شرایط اونارو نداشتم . ولی به طور کلی وقتی به خاطر یک سبک رفتارت خیلی آسیب میبینی ، ناخوداگاه مغزت عوضش میکنه تا بتونه ازت محافظت کنه 
منم رفتارم اشتباه بود . خیلی زود همرو دوست و رفیق خودم میدونستم . خیلی زود اعتماد میکردم و بدون شناخت به همه اجازه میدادم بهم نزدیک شن (:
نمیدونم چقدر زندگیم تباه شد تو یک برهه زمانی. هر کی دیگه هم جای من بود تغییر میکرد . 
اینجوری خوشحال تر زندگی میکنم حسین .
هر چی بزرگ تر بشی سخت تر میتونی اعتماد کنی . چون دیگه کلی تجربه کسب کردی و آدم شناس تر شدی . تو هیچ ایده ای نداری که تموم رفیقای من ( البته کسایی که فکر میکردم رفیقمن ) چقدر به من ضربه زدن . و زندگی آدمو تغییر میده 
روش اسم بیمار بودن نذار. من بهش میگم بزرگ شدن . پخته تر شدن . 
میدونم تغییر من از یک آدم به شدت گوگولی و مهربون به یک آدم جدی و کم حرف خیلی یهویی بود ، ولی ازتون میخوام یکم هم منو درک کنین و قبل هر چیزی به منم به چشم یک آدم معمولی نگاه کنین. با اینحال تلاشمو میکنم مهربون باشم با همه و هر چی میبینم و میشنوم چشمامو ببندم. 
ولی از من انتظار نداشته باش بعد تموم چیزایی که گذروندم بازم همون بهار احمق و ساده باشم و به همه اعتماد کنم 
امیر بهم یک روز گفته بود . بهم گفت تو زیادی مهربونی با همههههه  این کار دستت میده . من اون روز خیلی ازش عصبانی شدم ولی چند وقت بعدش اون امیر بود که بهم گفت : دیدی گفتم ؟ شکاک و عصبانی نیستم . من فقط تصمیم گرفتم زود با همه صمیمی نشم و اینجوری امن ترم (: 
 ؟ 

(02-08-2021، 2:43)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

^^ سلام گلم :} [عمرت مث گل نباشه  :]
خدایی چی بگم از کجا شروع کنم ^^
میتونم با اطمینان  بگم‌ جزء اون دسته ادمای با فهم و شعور و بالغ و فهمیده ی اینجاست
خوشا ب حال اونایی ک از ابتدای راه باش بودن خوشا ب سعادت دوست و رفیق و خانوادش **
نگفته حرف و شخصیت طرفو تو هوا میگیره ^^[همه میگن ب خاطر راه و درس و .. ک طی کرد من میگم ب خاطر باهوشیش ]
ب شدت مهربون و خوش اخلاق و خوش بر خورد :]
در مقابل شخصیت قشنگت شاید خیلی کم گفتم **
موفق باشی گل دختر ❤

وایی قشنگم ^^ . چقدر حرفات حالمو خوب کرد و خوشحالم کرد 
من تورو خیلی دوست دارمااا . و به نظرم تو جزو فهمیده ترین هایی . خیلی خیلی ممنونم که وقت گذاشتی برای من  Heart

(02-08-2021، 15:47)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

☆خب بهار ی دختر فوقِ انرژی مثبته . اینو چن دفه گفتم . چون واقعا جزو اون دسته ادماییه که وقتی باهاش حرف میزنم حالم خوب میشه
☆خیلیم عاقله و خب تصمیماتشم عاقلانس
☆ب حرفام اهمیت میده و این برام ارزشمنده
☆دل رحمه ولی ب موقش آتش فشان درونش فعال میشه Big Grin
☆روانشناسیَم ک میخونه پس انسان شناسِ ماهری هستش Big Grin
☆از لحاظ ظاهریَم خیلی خوجمله نه راستی خیلی نه...
خیلیییی خیلیییییی خیلییی خوجمله
☆خلاصه از نظر من آدم جالبیه باخصوصیات منحصر بفرد که خیلی جذابش میکنه

امیدوارم تو تک تک مراحل زندگیت موفق باشی بهار جونم  Heart
ببین کی اینجاستتتتت . شقایق منه که
معلومه که حرفای تو برای من خیلی مهمه . چون تو خودت برای من خیلی خیلی مهمی 

آره من یکم احساساتیم برعکس چیزی که خیلی وقتا دیده میشه
تو خودت خوشگل ترینی عزیز دلم^^
خیلی خوشحال شدم که برام نظر نوشتی . ممنونمممم 
پاسخ
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، Mohlek ، shghyegh ، shahid ، Medusa ، ѕααяeη ، *Aɴѕel* ، امیر‌حسین ، BIG-DARK ، βάરãɲ ، _sehun_ ، Prometheus ، لــــــــــⓘلی ، מַברִיק ، _Strawberry_ ، ƁяιƖƖιαηт ، شـــقآیــق
عرررر من یادم رفت
ولی برسم خونه مینویسم حتما♡
Nashenas(:
پاسخ
 سپاس شده توسط βάરãɲ ، *Aɴѕel* ، *VENUS* ، شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آرشیو امضا و آواتار کاربران ٨____٨
  نظر سنجی کاربران فلشخور ( دوره ای )
  نام مستعار برای کاربران
  [®][اردوی کاربران فلش خور][®]
  ××صفحه ی علایق و عقاید کاربران فلش××
  درخواست جلد کتاب برای کاربران انجمن فلشخور
  داستان هایی از:پـادشآهـان و حکـومـت فلشخـور !×
  "تـرول اعضای فلشخـور"(قسمت 1 :عموصابرو اهورا )
  ☜× دست خطـــ های فـــلشخوریــــ(دور دوم)+ رای گیری کاربران×☞
  بحث و تبادل نظر در رابطه با گوشی های کاربران فلشخور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان