نظرسنجی: به نظرتون ادامه بدم؟
بله
خیر
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 63 رأی - میانگین امتیازات: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

○○○○ اتاق فوتبال و سایر ورزش ها ○○○○

163.پیروانی سرمربی ابومسلم شد

غلامحسین پیروانی سرمربی تیم فوتبال ابومسلم خراسان شد.

به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس، سایت باشگاه ابومسلم با اعلام خبر تغییر در هیئت عامل این باشگاه و ضمن تشکر از خداداد عزیزی، غلامحسین پیروانی را به عنوان سرمربی این تیم در فصل آینده مسابقات لیگ دسته اول معرفی کرد.

پیش از این باشگاه ابومسلم با اکبر میثاقیان، عباس چمنیان، نادر دست‌نشان و هادی برگی‌زر برای هدایت تیمش مذاکره کرده بود اما امروز با غلامحسین پیروانی به توافق رسیده است.

پیروانی که سال‌ها هدایت تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز و در مقطعی تیم ملی امید ایران را برعهده داشته است، سابقه چندانی در لیگ دسته اول ندارد.

همچنین این باشگاه در اطلاعیه خود از تغییر در هیئت عامل این باشگاه خبر داده است که بر این اساس حجت‌الاسلام ناصری‌پور و علی اصغر حسن‌زاده از آن هیئت جدا شده و مهدی فاضل فکور به عنوان رئیس هیئت عامل، سید مهدی حسینی، قائم‌مقام رئیس هیئت عامل و معاون اجرایی، بهزاد تیمورپور، عضو هیئت عامل و سخنگوی باشگاه، حشمت‌الله مهاجرانی، عضو هیئت عامل و رئیس آکادمی و سازمان فوتبال باشگاه، سید هاشم حسینی، عضو هیئت عامل و سرپرست تیم بزرگسالان، احمد پازوکی، عضو هیئت عامل و سید محمد رضوی، عضو هیئت عامل انتخاب شده‌اند.
164.دهنوی: می‌خواهم بهترین بازی‌هایم را انجام ‌دهم| می‌توانم در 5 پست بازی کنم

هافبک جدید تیم فوتبال استقلال گفت: با آبی شدنم می‌خواهم بهترین بازی‌هایم را انجام دهم.

قاسم دهنوی درباره حضورش در استقلال به سوالات زیر پاسخ داد:

از حضورت در استقلال بگو.

خیلی خوشحالم که این تیم را انتخاب کردم. من بازیکنی نیستم که بگویم از بچگی طرفدار این تیم بودم. همیشه دوست داشتم در هر تیمی بازی می کنم مفید باشم.

با چه معیاری استقلال را انتخاب کردی؟

امسال سال جام جهانی است و دوم اینکه امیر قلعه نویی هم من را می خواست.

استقلال چقدر برایت مهم بود؟

استقلال تیم بزرگی است که همیشه شخصیت قهرمانی دارد. همیشه بازی های این تیم پرطرفدار بوده است. می خواهم بهترین بازی هایم را با آبی شدن خودم نشان دهم.

چه شماره پیراهنی را انتخاب کردی؟

هنوز صحبتی در این باره نشده اما برای من بحث شماره مهم نیست. اول باید جایگاهم در استقلال پیدا کنم.

جای چه بازیکنی به استقلال آمدی؟

جای خودم آمدم. می توانم در 5 پست بازی کنم اما مهم این است که مربی در چه پستی بخواهد استفاده کند.

دورنمایت از حضورت در استقلال چیست؟

من یک بازیکن 30 ساله هستم که کم تجربه نیستم. به استقلال آمده ام تا حقم را بگیرم. در پستی بازی می کنم که بازیکنان نامی هستند و برای گرفتن حقم باید بجنگم. دوست دارم رقابت سالمی با سایرین داشته باشم. من به نیت اینکه بتوانم در تیم ملی هم خودم را تثبیت کنم استقلال را انتخاب کردم.
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
 سپاس شده توسط Ali MuSiC ، Newsha ti ti ، Son of anarchy
آگهی
165.اکبرپور برگشت،انصاری‌فرد یکشنبه می‌بندند

○○○○ اتاق فوتبال و سایر ورزش ها ○○○○ 12

سیاوش اکبرپور به عنوان پنجمین بازیکن استقلال در فصل جدید با مسئولان این تیم قرارداد بست.

به گزارش خبرگزاری فارس، سیاوش اکبرپور مهاجم فصل گذشته تیم تراکتورسازی تبریز که سابقه حضور در جمع آبی‌پوشان را دارد، با عقد قرارداد یک ساله به این تیم پیوست.

علی فتح‌الله‌زاده با اعلام این خبر به خبرنگار فارس گفت: با این بازیکن قرارداد 4 برگی داخلی امضا کرده‌ایم و او فصل آینده در استقلال بازی خواهد کرد.

وی همچنین با تائید خبر مذاکره با امیرحسین صادقی گفت: با این بازیکن نیز مذاکرات خوبی انجام دادیم و یکشنبه آینده قراردادمان را نهایی خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه استقلال از آخرین مذاکرات با کریم انصاری‌فر خبر داد و گفت: از نظر من انصاری‌فرد 90 درصد استقلالی است و تمام امضاهای مربوط به این بازیکن انجام شده و روز یکشنبه پس از صحبت نهایی قرارداد او را رسمی خواهیم کرد.

وی همچنین از جدایی یرکوویچ خبر داد و گفت: این بازیکن فصل آینده با ما نخواهد بود. ساموئل نیز پیشنهاد بالایی به ما داده و در صورتی که رقمش را پایین بیاورد او را می‌خواهیم.

فتح‌الله‌زاده در پایان گفت: منصور پورحیدری به عنوان رئیس کمیته فنی و مدیرفنی تیم انتخاب شده است.
166.صلصالی تمدید کرد، مسلمان ماندنی شد

محسن مسلمان نتوانست رضایت‌نامه‌اش را از باشگاه ذوب آهن دریافت کند و در این تیم ماندنی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، محسن مسلمان بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن که به دلیل خدمت سربازی به ملوان منتقل شده بود، فصل آینده در باشگاه ذوب آهن حضور خواهد داشت و برای این تیم توپ خواهد زد. مسئولان باشگاه ذوب آهن به این بازیکن رضایت‌نامه ندادند.

محمد صلصالی نیز قراردادش را با باشگاه ذوب آهن تمدید کرد.

167.سیزده گوش شكسته در صف مدعيان

روز گذشته اسامي كشتي‌گيران اعزامي به بازي‌هاي لندن اعلام شد تا تكليف مردان المپيك مشخص شود.

در كشتي آزاد 7 و كشتي فرنگي 6 نفر جواز حضور در مسابقات را به دست آورده‌اند كه نسبت به 4 سال قبل با يك سهميه بيشتر روانه مسابقات خواهيم شد.

اگرچه اعلام اسامي كشتي‌گيران به فاصله 60 روزكار منطقي بود، اما برخي‌ها تصميم مدير تيم‌هاي ملي را به باد انتقاد گرفته و به آن معترض شدند.

هرچند اظهار نظرات افراد محترم بوده و مي‌توانند آن طور كه تشخيص مي‌دهند، سخن به زبان آوردند، اما، اهل فن و كارشناسان كشتي مي‌دانند، يكي از رموز موفقيت‌هاي روس‌ها در كشتي، برگزاري انتخابي تيم‌ملي، حدد 60 يا 65 روز به مسابقات جهاني و بازي‌هاي المپيك است. چند سال پيش كه با يوري شاهمراداف، تئوريسين كشتي روسيه همكلام شديم، وي در پاسخ به اين سئوال كه برچه اساسي قهرماني كشور يا همان انتخابي روسيه در فاصله 2 ماه و نيم برگزار مي‌شود گفت: مسابقات انتخابي كشتي‌گيران را با انگيزه كرده و كسي در حاشيه امنيت نخواهد ماند. در ضمن بايد كشتي‌گير حدود 2 ماه تا المپيك و جهاني تكليفش مشخص شده و تمرينات ويژه‌اي داشته باشد.

اينكه بخواهيم كشتي‌گيران را تا روزهاي آخر به اردو آورده و چند روز قبل از رقابت‌ها، ملي‌پوشان معرفي شوند، تاثير نامطلوبي بر روحيه آنها داشت.
شاهمراداف در بخش ديگري از صحبت خود به صاحب قلم گفت: پس از مدت‌ها تجربه، به اين واقعيت رسيده‌ايم كه 2 ماه قبل از المپيك بايد تيم‌ملي معرفي شود.
به اعتقاد ما به رغم آن كه در سنوات گذشته به ميل و سليقه مربيان تيم‌ملي انتصاب مي‌شد و مكانيزمي براي معرفي تيم‌ملي در زمان معيين نبود. تصميمات رسول خادم مدير تيم‌هاي ملي را به فال نيك گرفته و از آن حمايت مي‌كنيم.

اما بايد به اين مسئله توجه كرد كه از جمع 7 ملي‌پوش آزاد 4 نفر مازندراني عضو تيم‌ملي هستند.
60 كيلو، مسعود اسماعيل‌پور، 66 كيلو، مهدي‌ تقوي، 96 كيلو رضا يزاني و 120 كيلو كميل قاسمي كه در اوزان 55، حسن رحيمي از تهران، 84 كيلو، احسان لشگري از قزوين و 74 كيلو، صادق گودرزي از همدان در جمع ملي‌پوشان ديده مي‌شود كه در اين خصوص پس از پايان بازي‌هاي المپيك بحث خواهد شد.
با يك حساب سرانگشتي بايد گفت؛ معرفي كشتي‌گيران در اين مقطع مي‌تواند از دو جهت مورد مداقه قرار گيرد. اول اين كه با 4 اردوي 15 روزه مي‌توان، تمرينات را تقسيم و نقاط ضعف و قوت‌ها را زير ذره‌بين قرار داد.

دوم اين كه با يك برنامه‌ريزي دقيق، كشتي‌گيران به شرايط آرماني بدني برسند. با شناختي كه از كيانوش اعتمادمقدم مربي متبحر بدنساز تيم‌ملي داريم، وي در فرصت باقيمانده مي‌تواند به تدريج كشتي‌گيران را سر وزن رسانده تا در كوران مسابقات كشتي‌گيران از نظر بدني هم مشكل نداشته باشند.

حرف آخر اين كه با وجودي كه كشتي‌گيران آزاد و فرنگي در جام جهاني عنوان قهرماني را به دست آوردند، اما رسول خادم و محمد بنا بهتر از هركسي مي‌دانند كه آن موفقيت‌ها نبايد ما را مغرور كرده و از نقاط ضعف‌ها غافل شويم كه اگر شيوه مبارزات كشتي‌گيران كشورمان آناليز شود، آن وقت متوجه خواهيم شد كه ملي‌پوشان ما در چه وضعيتي به سر مي‌برند.
شايد بزرگترين دغدغه امروز رسول خادم در كشتي فرنگي زيرگيري كشتي‌گيران از پاي مخالف باشد كه اميدواريم كشتي‌گيران ملي‌پوش ما در مدت باقيمانده گوش به فرمان رسول خادم بوده و از هر دو پا زيرگيري كنند.
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
روز سی ام :

168.قرار داد ۱ ميليارد و ۵۰۰ ميليوني يك بازيكن!

به گزارش افكار نيوز بنا بر اخبار رسيده به دست خبرنگار ما دو بازيكن ليگ برتر در ثبت قرار داد هاي خود براي فصل پيش رو در ليگ برتر فوتبال ؛ رقمي معادل با ۴ برابر قانون سقف قرار داد را به ثبت رسانده اند.

بنا بر اين گزارش يكي از اين بازيكنان براي فصل جديد مبلغ ۱ ميليارد و ۳۰۰ ميليون تومان و بازيكن ديگر مبلغ ۱ ميليارد و ۵۰۰ ميليون تومان را از باشگاه خود خواسته است كه اين خواسته با موافقت مدير عامل روبه رو شده و قرار داد ها ي هر دو بازيكن بسته شده است.
نیکبخت: منتظر پیشنهاد هستم

169.مهاجم فصل گذشته تیم پیکان گفت: «این احتمال وجود دارد در روزهای آتی اتفاقات خوبی برای من بیفتد.»

به گزارش بي باک به نقل از اوج نیوز، علیرضا واحدی نیکبخت درباره قرار نگرفتنش در فهرست فصل آتی پیکان اظهار داشت: «مربیگری سلیقه ای است و باید به این موضوع احترام گذاشت. طبیعی هست که ویسی بر اساس نظراتش تیم فصل آتی را ببندد و بازیکن حرفه ای باید این مسائل را بپذیرد.»
وی ادامه داد: «برای پیکان آروزی موفقیت می کنم و امیدوارم این تیم در فصل آتی در لیگ برتر نتایج خوبی بگیرد. من خودم را مدیون پیکان می دانم و امیدوارم روزهای خوبی در انتظار این تیم باشد.»
نیکبخت درباره برنامه خود برای فصل آتی اظهار داشت: «تا امروز پیشنهادی نداشته ام و با باشگاهی صحبت نکرده ام. شاید این فصل بیرون ماندم! متاسفانه فوتبال ما به شکلی است که نمی شود چیزی را پیش بینی کرد. اینجا افرادی که فوتبالیست نیستند بازی می کنند و قراردادهای کلان میلیاردی می بنند و آنها که فوتبالیست هستند، شرایط بالعکس را تحمل می کنند.»
وی افزود: «خدا را شکر می کنم در همه این سال های بازیکنی نبوده ام که روی زمین ببندم. این احتمال وجود دارد در هفته های آتی اتفاقات خوبی هم برای من بیفتد. فعلا صبر می کنم تا ببینیم چه می شود.»
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
باور کن من سعی میکنم جدیدتریناشو بگم . ولی بعضی وقتا واقعا نمی تونم صبح زود بیام خب درکم کنید یکم . ولی همه خبر هایی که میگم جدیده . هنوز جوهرش خشک نشده !Big Grin

170.ويه‌را: در لهستان بي‌فرهنگي بيداد مي‌کند

ستاره سابق تيم ملي فرانسه نگراني هايش درمورد جو نژادپرستانه در رقابتهاي يورو را ابراز کرد.

پاتريک ويه را، ستاره سابق تيم ملي فرانسه در صحبتهايي اعلام کرد که در ورشو احساس راحتي ندارد ومعتقد است که بي فرهنگي درلهستان بيداد مي کند.

ستاره سابق ارسنال معتقد است که مسئولان يوفا درمورد بررسي اوضاع نژادپرستي در جريان اين تورنمنت کم کاري کرده اند.

ويه را در صحبتهايي به آي تي وي گفت:« من دو سه روزي است که اينجا در ورشو هستم و وقتي در مرکز شهر قدم مي زنم، احساس عجيبي دارم.حس مي کني که افراد سياه پوست زيادي اينجا نيستند و نيامده اند و مردم به طرز عجيبي به تو نگاه مي کنند. من دراين کشور بي فرهنگي را احساس مي کنم.»

ويه را درادامه به اين نکته اشاره کرد که بازيکنان در صورت رويارويي با توهين هاي نژادپرستانه نبايد زمين را ترک کنند و گفت:« فکر نمي کنم که نيازي به ترک زمين مسابقه، در زمان برزبان آمدن شعارهاي نژادپرستانه باشد.اين بهترين راه براي پاسخ دادن به افرادي که سرو صداي مضحک در مي آورند نيست.»

ويه را درادامه صحبتهايش اعلام کرد که محروم کردن هواداران نژادپرست، بايد از سوي يوفا پياده سازي شود ولي يوفا دراجراي اين طرح اهمال کرده است:« يوفارفتار خوبي با اين شرايط ندارد.همه مي دانند که اين مشکلي است که سالها پيش ايجاد شده. رفتار درست با شعارهاي نژادپرستانه، محروم کردن افرادي که اين شعارها را مطرح مي کنند، در ورود به ورزشگاه هاست ولي اين تورنمنت الان شروع شده و الان ديگر براي انجام اين کار خيلي دير است.»

171.رحيمي با نفت ‌آبادان قرارداد امضا کرد

ابوذر رحيمي با تيم نفت ‌آبادان قرارداد امضا کرد.

تيم نفت آبادان امروز با يک بازيکن جديد قرارداد امضا کرد.ابوذر رحيمي که پيش از اين با اين باشگاه به توافق رسيده بود با عقد قرارداد يک ساله به جمع بازيکنان نفت ‌آبادان اضافه شد.

همچنين امروز عباس مرداسي قرارداد خود را با نفت آبادان تمديد کرد.

دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
محسن جان شما ادامه بده این اقا پویا فقط میخواد اسپم هاش بالا برهDodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط mohsenniceboy ، Newsha ti ti ، Son of anarchy
172.اخبار نقل و انتقالات سپاهان

سرپرست تيم فوتبال سپاهان با اشاره به نقل و انتقالات تيم گفت: حضور 4 بازيکن در تيم قطعي است و رحمان احمدي و طالبي را هم مي‌خواهيم و يک سهميه ديگر مي‌ماند که فعلا آزاد مي‌گذاريم تا بعدا در موردش فکر کنيم.

رسول خوروش در خصوص آخرين وضعيت نقل و انتقالات تيم سپاهان اظهار کرد: با رحمان احمدي هنوز در حال مذاکره هستيم و با فرشيد طالبي نيز به توافقات خوبي رسيده‌ايم.

خوروش در خصوص اينکه باشگاه برخي از بازيکنان حاشيه ساز را رد کرده است، گفت: اين صحبت‌ها را نه رد مي‌کنم و نه تاييد!

173.درخواست مارادونا از فدراسیون فوتبال ایران

باشگاه الوصل در نامه‌ای از فدراسیون فوتبال ایران خواست تا به محمد رضا خلعتبری اجازه دهد در فینال یکشنبه شب مقابل المحرق بحرین در چارچوب جام باشگاه‌های خلیج فارس این تیم را همراهی کند.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز به نقل از ایسنا، این باشگاه در نامه‌ای رسمی به فدراسیون فوتبال ایران درخواست کرد که به خلعتبری اجازه دهد، برای بازی یکشنبه مقابل المحرق این تیم را همراهی کند.

این نامه باشگاه الوصل در حالی است که خلعتبری قانونا باید 72 ساعت قبل از بازی تیم ملی در اردو حضور یابد، بنابراین با این حساب نمی‌تواند الوصل را در بازی فردا شب همراهی کند، چرا که تیم ملی سه شنبه در مرحله مقدماتی جام جهانی باید به مصاف قطر برود.

باشگاه الوصل پیش از این با درخواست کادر فنی تیم ملی برای حضور خلعتبری در اردوی ترکیه مخالفت کرد و تنها 72 ساعت قبل از بازی با ازبکستان، او را به اردوی تیم فرستاد. دیدار رفت فینال الوصل با المحرق بحرین با پیروزی سه بر یک شاگردان مارادونا به پایان رسید که در این دیدار خلعتبری به میدان نرفت.
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
174.بانوي شمشيرباز ايران طلايي شد

در پی برگزاری تورنمت بین المللی شمشیربازی بانوان در گرجستان نجمه سازنجیان در اسلحه سابر به قهرمانی ومدال طلا دست یافت.

به گزارش ايسنا،تورنمت بین المللی شمشیربازی بانوان از روز گذشته با حضور 22 شرکت کننده در رقابت های انفرادی اسلحه سابر اغاز شد كه نجمه سازنجیان ملی پوش ايران پس از شکست رقبا در مرحله مقدماتی به مرحله حذفی راه یافت و در این بخش شمشیرباز اذربایجان را از میان برداست و در مرحله یک هشتم در برابر پریماه برزگر دیگر شمشیرباز تیم ملی قرار گرفت.

سازنجیان با شکست برزگر به مرحله نیمه نهایی راه یافت ،که در این بخش هم موفق شد شمشیرباز گرجی را مغلوب خود کند وبه مرحله نهایی راه یابد .

در مرحله نهایی این رقابت ها هم توانست در برابردیگر شمشیرباز قدر گرجی با نتیجه 15 بر 13 به پیروزی رسد وصاحب گردن اویز طلا رقابت های انفرادی اسلحه سابر شود.

محدثه طاهر خانی و پریماه برزگر دیگر اعضای تیم ملی شمشیربازی بانوان حاضر در این رقابت ها عناوین پنجم وهفتم را به خود اختصاص دادند.
175.مدافع جنجالی پرسپولیس به تراکتورسازی پیوست

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس که در لیگ یازدهم به خاطر یک حرکت اشتباه جنجال ساز شد، پس از آنکه در فهرست مورد نظر دنیزلی نبود، با مسئولان باشگاه تراکتورسازی تبریز به توافق رسید.

به گزارش قدس آنلاین، محمد نصرتی مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس برای حضور در تیم فوتبال تراکتورسازی و عقد قرارداد یکساله با باشگاه تراکتورسازی با مسئولان این باشگاه به توافق نهایی رسید.

مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس ضمن تایید این خبر گفت: تا پایان روز شنبه قرارداد خود را با باشگاه تراکتورسازی به امضا رسانده و در هیئت فوتبال تبریز نیز ثبت خواهد کرد.

محمد نصرتی پیش از حضور در تیم فوتبال پرسپولیس به مدت یک سال و نیم برای تیم فوتبال تراکتورسازی بازی می کرد.
176.دروازه‌بان پرسپولیس به ایران نمی‌آید

دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با ارسال ایمیلی به رئیس هیئت مدیره باشگاه مس کرمان از حضور نیافتن خود در فوتبال ایران خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، آسمیر آودوکیچ، دروازه بان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با ارسال نامه ای به باشگاه مس کرمان اعلام کرد که قصد بازگشت به ایران را ندارد و فوتبال خود را در بوسنی دنبال خواهد کرد.

در ایمیل آسمیر آودوکیچ که خطاب به عبدالرضا داوری، رئیس هیئت مدیره باشگاه مس کرمان ارسال شده، آمده است: " دوستان عزیز ورزشی من، از پیشنهاد شما بسیار مفتخرم هرچند که به دلیل مشکلات خانوادگی نمی توانم پیشنهاد شما را بپذیرم و ناچار هستم مدتی را در بوسنی اقامت داشته باشم. امیدوار هستم دلایل من را برای عدم پذیرش قرارداد پیشنهادی تان درک نمایید. آسمیر آودوکیچ"

آسمیر آودوکیچ صبح امروز در تماس تلفنی با رئیس هیئت مدیره باشگاه مس کرمان، باردار بودن همسرش را دلیل اقامت خود در بوسنی اعلام کرده و گفته به همین دلیل ناچار است فصل آینده فوتبال خود را در تیم سابق خود یعنی بوراک بانیا لوکا دنبال کند. آسمیر آودوکیچ در شرایطی به کرمان نیامد که پیشنهاد باشگاه مس به وی بیش از سه برابر مبلغی بود که تیم بوراک بانیا لوکا برای فصل آینده به وی پرداخت می کند.
177.کاوه رضایی به سایپا پیوست

بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال فولاد خوزستان به تیم سایپا پیوست.

به گزارش خبرگزاری فارس، کاوه رضایی بازیکن تیم امید ایران که فصل گذشته در فولاد خوزستان توپ می‌زد به سایپا پیوست.

این باشگاه همچنین احمدزاده از تیم پارسه را به خدمت گرفت. احمدزاده نیز سابقه بازی در تیم امید ایران را دارد.

باشگاه سایپا در حال مذاکره با رحمان احمدی، مهدی کریمیان و فرزاد حاتمی است.

178.میثاق معمارزاده دراستقلال !

میثاق معمارزاده سنگربان فصل گذشته سرخ پوشان که عملکردش در چارچوب دروازه پرسپولیس خیلی مورد رضایت هواداران این تیم نبود و در آستانه جدائی از جمع سرخ پوشان قرار دارد، مورد نظر رقیب سنتی این تیم یعنی استقلال قرار دارد.

به گزارش رلال نیوزبه نقل از ایستگاه ورزش، استقلالی ها که به عنوان دروازه بان دوم در نظر دارند یک دروازه بان خارجی جذب کنند، چنانچه کیس مناسبی پیدا نکنند مذاکراتشان با معمارزاده را به صورت جدی تر دنبال خواهند کرد. گفته می شود که خود معمارزاده هم در صورت جدائی از پرسپولیس بی تمایل نیست که بازی کردن در تیم استقلال و یاغی گری را هم تجربه کند.

ان شا الله که همچین اتفاقی نیفتهBig Grin
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
179.آبروریزی در حد تیم ملی!

اعتراف یکی از بازیکنان تیم ملی والیبال ساحلی ایران، والیبال ایران را به هم ریخت.

به گزارش زلال نیوز ، در حالی که گفته می شود والیبال ساحلی در گرنداسلم چین به کانادا باخت و حذف شد این بازیکن می گوید به ایران اجازه ندادند در این مسابقات شرکت کند.

ماه گذشته بود که فدراسیون والیبال خبر داد افتخاری بزرگ نصیب والیبال ساحلی ایران شده است. اینکه این تیم پذیرش شده تا برای اولین بار به مسابقات گرنداسلم شانگهای چین رسیده است.

بعد از چند روز خبری روی خروجی سایت فدراسیون والیبال آمد که ایران در اولین بازی مقابل کانادا شکست خورده است و به دلیل تک حذفی بودن مسابقات، ایران نمی تواند بازی ها را ادامه دهد، اما حالا بعد از یک ماه، رحمان رئوفی یکی از بازیکنان تیم ملی والیبال ساحلی ایران که در شانگهای حضور داشت، اعتراف عجیبی کرده است، اینکه ایران اصلا اجازه پیدا نکرد که در این تورنمنت بازی کند: «ما در چین حتی یک بازی هم نکردیم، اصلا ما را به بازی ها راه ندادند و ما یک هفته در چین تفریح کردیم. به ما گفتند به ایران آمدید، بگویید به کانادا باختیم و حذف شدیم.»

دیروز فارس در گزارشی باتوجه به اخباری که در سایت فدراسیون والیبال منتشر شده بود، این موضوع را بررسی کرده بود. گفته می شود سایت فدراسیون اخبار مربوط به این مسابقات را استناد به ایمیل هایی که از سرمربی تیم ملی رسیده، روی خروجی گذاشته است:
در خبر سایت فدراسیون والیبال آمده بود: «پس از پیگیری ها و مذاکرات مکرر فدراسیون والیبال ایران با فدراسیون جهانی و فدراسیون چین مبنی بر ثبت نام ساحلی بازان ایران برای شرکت در مسابقات والیبال ساحلی تور جهانی گرنداسلم که معتبرترین مسابقات این رشته ورزشی در جهان است، بالاخره عصر امروز شنبه 16 اردیبهشت مراحل ثبت نام نماینده ایران در این مسابقات نهایی شد».

در خبری دیگری که روی سایت فدراسیون والیبال منتشر شد، آمده بود: «تیم ملی والیبال ساحلی ایران به دلیل امتیاز کمتر نسبت به تیم های فعال والیبال ساحلی، در زیر گروه این رقابت ها قرار گرفت. 16 تیم مسابقات زیرگروه را از امروز آغاز می کنند که به صورت تک حذفی است».

پس از آن هم در خبر دیگری عنوان شد: «تور جهانی گرند اسلم پکن امروز آغاز شد که تیم ملی ایران با ترکیب رحمان رئوفی و بهمن قلی پور در این مسابقه 2 بر صفر و با امتیازهای 21 بر 16 و 21 بر 17 در برابر کانادا مغلوب شد. 16 تیم مسابقات زیرگروه را تک حذفی برگزار می کنند که نماینده والیبال ساحلی کشورمان با پذیرش شکست در برابر کانادا از دوست مسابقات کنار رفت».

رئوفی: ما را راه ندادند، اما موحدی گفت به کانادا باخته و حذف شدیم!

رحمان رئوفی، بازیکن تیم ملی که قرار بود در این مسابقات شرکت کند، حمید موحدی را مقصر اصلی این اتفاق معرفی می کند. او به فارس گفته است: «حدود یک هفته در چین بودیم و بعد که برگشتیم، حمید موحدی، سرمربی تیم اعلام کرد که تیم ایران در این مسابقات حضور پیدا کرد و با شکست در برابر کانادا از دور مسابقات حذف شد. ما هیچ بازی ای انجام ندادیم و مثل توریست ها به چین رفتیم و برگشتیم! ظرفیت تیم ها تکمیل شده بود و امتیاز لازم را کسب نکرده بودیم و به همین دلیل نتوانستیم در این مسابقات معتبر حضور پیدا کنیم».

رئوفی داستان را این طور ادامه می دهد: «تیم ها باید در مرحله انتخابی حضور پیدا کنند و از بین این تیم ها هشت تیم به 24 تیم اصلی می پیوندند و مسابقات با 32 تیم آغاز می شود که در بین هیچ کدام از این تیم ها نبودیم. وقتی آمدیم ایران به ما گفتند که نگوییم در چین بازی نکرده ایم و پس از آن هم راهی مسابقات قزاقستان شدیم. موحدی گفت بگوییم به کانادا باختیم و حذف شدیم!»

رئوفی این صحبت را در شرایطی انجام می دهد که روزهای گذشته از حضور در مسابقات آسیایی انصراف داده بود. او در اردوی تیم ملی بود تا امروز برای حضور در مسابقات آسیایی قه قزاقستان برود. او در این باره هم توضیحاتی داده است: «چند روز مانده به اعزام تیم، بازیکن کناری من را تغییر و دو توپ گیر را در یک تیم قرار دادند. من هم به همین دلیل از اردوی تیم ملی انصراف دادم».

داورزنی: با خاطیان والیبال ساحلی به شدت برخورد می کنیم

این صحبت های رئوفی واکنش های زیادی داشت. محمدرضا داورزنی، رییس فدارسیون والیبال که همراه تیم ملی والیبال در ژاپن است به سایت فدراسیون والیبال گفته: «ما این موضوع را دقیقا بررسی می کنیم و از فدراسیون جهانی والیبال استعلام می گیریم. اگر تیم ملی برخلاف گزارشات داده شده، در این مسابقات شرکت نکرده باشد، با خاطیان به شدت برخورد می کنیم. هرکس که تخلف کرده باشد، باید همه هزینه های سفر را بپردازند.

از طرف دیگر اگر تیم در این مسابقات شرکت کرده باشد و موضوعات مطرح شده غیرحقیقی باشد، با افرادی که این مسائل را مطرح کردند برخورد قاطع می کنیم. براساس گزارشات گفته می شود تیم ساحلی اعزامی در رقابت های زیرگروه و انتخابی گرنداسلم شرکت کرده و به همین دلیل این مرحله (زیرگروه) توسط فدراسیون جهانی والیبال اطلاع رسانی نشده است، اما ما از کمیته ساحلی FIVB به صورت رسمی استعلام می گیریم و همه چیز روشن می شود».

با حسن منصوری، رییس کمیته ساحلی فدراسیون والیبال از همه این مسایل اظهار بی اطلاعی کرده و معتقد است هیچ یک از این اتفاقات ربطی به او ندارد.
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
حالا آبدو کیچ خیلی در وازه بان خوبی بودDodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط mohsenniceboy ، Newsha ti ti ، Son of anarchy
روز سی و یکم :

180.با رحمتی و جباری برای ماندن گفت و گو كردم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: با مهدی رحمتی و مجتبی جباری مشكلی ندارم و برای ماندن این دو بازیكن در استقلال با آنها گفت و گو كرده ام.
به گزارش افکارنیوز به نقل از ایرنا، 'امیر قلعه نویی' پس از جلسه اتحادیه مربیان فوتبال ایران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برای تسویه حساب شخصی ام به استقلال نیامده ام، اما بدون شك هر تیمی در طول سال ورود و خروج بازیكن خواهد داشت.

وی درباره بازیكنان جدید استقلال گفت: هر چهار بازیكنی كه تاكنون جذب كرده ایم كسانی هستند كه به تاكتیك های مورد نظر من می خورند. هنوز حضور انصاری فرد در استقلال قطعی نشده است اما احتمالا امروز چند بازیكن دیگر قرارداد خود را ثبت خواهند كرد.

قلعه نویی در باره تشكیل اتحادیه مربیان فوتبال گفت: تشكیل این اتحادیه كار بسیار خوبی است. فوتبال ایران نیاز به این هماهنگی ها دارد و امیدوارم به سمتی برویم كه مشكلات ما برطرف شود. در مجموع از نظر من اتحادیه مربیان چشم انداز خوبی دارد.
181.از سرمربی که مدیر آورد تا دروازه‌بانی که مربی انتخاب کرد!

یکی از دروازه بان های مطرح لیگ برتر فوتبال ایران بار دیگر موفق شد مربی مورد نظرش را نیز جذب تیم کند.

به گزارش افکارنیوز به نقل از جهان، این دروازه بان که هفته گذشته در گفت و گو با برخی از نزدیکانش گفته بود با شرایط خاصی قرارداد می بندم خیلی زود سرمربی تیمش را مجاب کرد تا مربی دروازه بان های تیم همان کسی باشد که جناب گلر دلش می خواهد.

البته این اپیدمی شوم در باشگاههای دیگر نیز وجود دارد و خبر می رسد که دو مدافع جدید یک تیم پرطرفدار قبل از عقد قرارداد با باشگاه مورد نظرشان شرط کرده اند باید مدافعانی در تیم بمانند که آنها می گویند و همین مسئله به اخراج دو بازیکن جنجالی تیم مذکور انجامید.

داستان این هرم وارونه در فوتبال ایران، به همین جا ختم نمی شود و وقتی شنیده می شود در یک باشگاه بزرگ گزینه سرمربیگری تیم فوتبال حتی در انتصاب مدیرعامل هم نقش داشته است، دود از کله ناظران ورزشی بلند می شود.

سرمربی جدید یک تیم لیگ برتری نیز آنقدر نفوذ و قدرت دارد که اخیرا درباره سرنوشت معاونین مدیرعامل و مدیر روابط عمومی باشگاه نظرات خود را دیکته کرده است!

در این میان آنچه بیش از هرچیزی تاسف بار جلوه می کند انعطاف مدیران در برابر چنین خواسته هایی است که حاصل این انعطاف زیاده خواه شدن برخی بازیکنان و مربیان است.

هرم وارونه فوتبال ایران نه تنها جایگاهها را از بین برده است بلکه موجب شده تا برخی بازیکنان برای رسیدن به اهداف زیاده خواهانه خود در فصل نقل و انتقالات بصورت تیمی و باندی عمل کنند تا مدیران در موضع ضعف شدیدتری قرار بگیرند و تن به درخواست های غیر معقول آنان بدهند.

182.برد غم‌انگيز واليبال ايران بر ژاپن cryingcrying

تيم ملي واليبال ايران در آخرين ديدار رقابت‌هاي انتخابي المپيك با نتيجه 3 بر صفر ژاپن را شكست داد.

به گزارش ايسنا، تيم ملي واليبال ايران در يك ديدار تشريفاتي با نتيجه 3 بر صفر و امتيازهاي 25 ـ 22، 35 ـ 33 و 25 ـ 22 برابر ژاپن ميزبان رقابت‌هاي انتخابي واليبال به برتري رسيد.اين غم‌انگيز‌ترين پيروزي ملي‌پوشان واليبال ايران در سال‌هاي اخير بود چرا كه با وجود پيروزي شاگردان ولاسكو در اين مسابقه، ملي‌پوشان واليبال ايران از راه‌يابي به المپيك بازماندند.

پيش از اين تيم واليبال استراليا با پيروزي قاطع مقابل چين در سه ست پياپي و كسب 15 امتياز از 7 بازي، در رده دوم جدول مسابقه‌ها را بعد از صربستان به خود اختصاص داد و به عنوان بهترين تيم آسيايي جواز حضور در رقابت‌هاي انتخابي المپيك را دريافت كرد اما تيم ملي واليبال ايران با اين برد 14 امتيازي شد و به رده سوم جدول اين مسابقه‌ها اكتفا كرد.

در ديگر بازي‌هاي امروز صربستان با نتيجه 3 بر صفر ونزوئلا را در هم كوبيد تا بدون شكست با 21 امتياز مقتدرانه از رقابت‌هاي انتخابي المپيك ژاپن بليت پرواز به المپيك لندن را رزرو كند.

اما تيم نه چندان قدرتمند پورتوريكو كه دوست نداشت اين بازي‌ها را بدون كسب امتياز به پايان برساند، در آخرين مسابقه خود با نتيجه 3 بر 2 مغلوب كره جنوبي شد و با تك امتياز به دست آمده در قعر جدول رده‌بندي مسابقه‌ها جاي گرفت.

نتايج روز پاياني رقابت‌هاي انتخابي المپيك:

صربستان 3 ـ ونزوئلا صفر (25ـ14 ، 25ـ13 ، 25ـ23)

چين صفر ـ استراليا 3 (12ـ25 ، 20ـ25 ، 13ـ25)

كره جنوبي 3 ـ پورتوريكو 2 (15ـ25 ، 25ـ18 ، 19ـ25 ، 25ـ16 ، 15ـ 12)

جدول رده‌بندي رقابت‌ها در پايان مسابقه‌هاي انتخابي المپيك ژاپن:

1ـ صربستان 12 امتياز

2ـ استراليا 15 امتياز

3ـ ايران 14 امتياز

4ـ ژاپن 11 امتياز

5ـ چين 11 امتياز (معدل ست شماري كمتر)

6ـ كره 8 امتياز

7ـ ونزوئلا 3 امتياز

8ـ پورتوريكو يك امتياز

نتايج تيم ملي واليبال ايران در رقابت‌هاي المپيك 2012 واليبال:

ايران 3 ـ كره صفر (25ـ17 ، 25 ـ 18، 25ـ16)

چين 2 ـ ايران 3 (25ـ23 ، 21ـ25 ، 31ـ29 ، 15 ـ25، 13ـ15)

ايران يك ـ استراليا 3 (25ـ17 ، 18ـ25 ، 18ـ25 ، 23ـ25)

پورتوريكو يك ـ ايران 3 (24ـ26 ، 16ـ25 ، 25ـ22 ، 20ـ25)

ايران 3 ـ ونزوئلا صفر (25ـ16 ، 25ـ16 ، 25ـ20)

ايران صفر ـ صربستان 3 (28ـ30 ، 28ـ30، 22ـ25)

ژاپن صفر ـ ايران 3 (22ـ25 ، 35ـ33 و 25 - 22)
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
 سپاس شده توسط Newsha ti ti ، Son of anarchy

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  واکنش آذری جهرمی به آیتم جنجالی فوتبال برتر
Information محرومیت بی‌سابقه امیر قلعه‌نویی از فوتبال
  تکرار ماجرای فصل گذشته بیرانوند در تیم فوتبال آنتورپ
  فدراسیون فوتبال و اعلام استادیوم های جام جهانی به AFC
  باخت «تاریخی» الاهلی مقابل استقلال در حضور وزیر ورزش عربستان
  فوری: شکایت فدراسیون فوتبال هند از پرسپولیس تایید شد! شایعه نیست
  شکایت فدراسیون فوتبال هند از پرسپولیس؟
  درخواست نویسندگی در بخش فوتبال و سایر ورزش ها و زیرشاخه ها
  جهانبخش و تنیس فوتبال به جای اردوی تیم ملی(عکس)
  شرم آور؛ تکرار یک اتفاق تلخ در فوتبال انگلیس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان