امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4

قبلا اینقد بی توجه نبودین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
•ناشناس•
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، THEDARKNESS ، Emmɑ ، Prometheus
آگهی
(30-04-2021، 14:09)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2021، 14:08)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشي
ولي ايني كه من ديدم
وضعش از
پ.خ هاي منو توعم بد تره
حرف راستو باید از بچه شنید  Telegh_01

بسم ال...
منديگه دارم ركورد سن حضرت نوحم ميزنم
اونوخ ميگي بچه؟:!
عجب...
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، THEDARKNESS ، Mohlek
(30-04-2021، 14:09)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2021، 14:08)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی گفتی؟
امر بعدیتون

فعلا احضار شدم به قتلگاه اگه عمری بود بعدا بهت عمر میکنم
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
 سپاس شده توسط Emmɑ ، شـــقآیــق
تف تو این زندگیTelegh_54
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط Mohlek
(30-04-2021، 14:11)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2021، 14:09)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرف راستو باید از بچه شنید  Telegh_01

بسم ال...
عجب...
یکی تو رکورد زدی یکی هم جنتی Telegh_01
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(30-04-2021، 14:12)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تف تو این زندگیTelegh_54

چي شدي؟!:!
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(30-04-2021، 14:11)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قبلا اینقد بی توجه نبودین

توجه چیه؟
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
من براش آرمی بودم
اون بهار دوست داشت
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، شـــقآیــق ، Mohlek
(30-04-2021، 14:13)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2021، 14:12)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تف تو این زندگیTelegh_54

چي شدي؟!:!

هی میگم فش ترکی میخوام مث ماست فقط سپاس میدنTelegh_54
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، THEDARKNESS ، Mohlek
(30-04-2021، 14:13)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2021، 14:11)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بسم ال...
عجب...
یکی تو رکورد زدی یکی هم جنتی  Telegh_01

آخ Telegh_01

اصن يه وضعيه

بـــــــيب:!
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Mohlek

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان