امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مالک اشتر

(08-11-2014، 16:36)Hitchcock نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-11-2014، 16:22)ALI REZA J نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخه این طرف از کدوم منبع کتاب نوشنه؟؟؟؟
ی نفر تحریف میکنه.دو نفر.سه نفر.ن همه با هم دست ب تحریف بزنن.اگه قرار ب تحریف بود الان مث مسیحیا ک 4انجیل دارن،ما هم کلی قران داشتیم.از نظر عقلی و علمی تحریف دسته جمعی اطلاعات غیر قابل قبوله.امکان پذیر نیس
لابد همه اشتبا نوشتن ب جز منبع اون ی نفری ک 1000سال بعد بدنیا اومده.من ک با عقلم جور درنمیاد.
خب اون باید کتابشو خوند دید از قول کی نوشته
قیاس قرآن با این روایات غلطه. قرآن توسط کسایی گردآوری شده که مورد اعتماد همشون بودن.
اینام معمولا روایات اصلی رو از روی هم مینوشتن قول همدیگه رو قبول میکردن
زمان نگارش دلیل بر رد مطالبشم نمیشه.
تو جو ملتهب اون زمان برداشتها مختلفه

خب ب من بگه یکی از قول کی نوشته.شما رو نمیدونم.ولی من ب ی کسایی معتقدم تو اون زمان ک حرفشون برام سنده ومعصومن و الگوهامن.من نمیتونم ب حرف ی یهودی استناد کنم.متاسفم اما این قضیه برا ی اصله ک حرف امامام واقعیته.اگه حرفای علمی زدن ک خیلیاشون الان ثابت شده و قبولش دارن.بقیه حرفای خارج از محدوده علمشون هم از نظر من درستن.

آپدیت شد. ورژن10 (آذر 93):
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=174411&page=8
پاسخ
آگهی
(08-11-2014، 16:47)ALI REZA J نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب ب من بگه یکی از قول کی نوشته.شما رو نمیدونم.ولی من ب ی کسایی معتقدم تو اون زمان ک حرفشون برام سنده ومعصومن و الگوهامن.من نمیتونم ب حرف ی یهودی استناد کنم.متاسفم اما این قضیه برا ی اصله ک حرف امامام واقعیته.اگه حرفای علمی زدن ک خیلیاشون الان ثابت شده و قبولش دارن.بقیه حرفای خارج از محدوده علمشون هم از نظر من درستن.
خب به جاش بگو به نظرت کدوم حرفا غلطه و درستش چیه
اینجوری که بهتره
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
و با تبسمی بر لب این حماقت ها را
حکمت خدا می نامند!
پاسخ
 سپاس شده توسط ALI REZA J ، Son of anarchy
تو پست اولم اشاره کردم.اونو نگا کن.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock
(08-11-2014، 16:53)ALI REZA J نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو پست اولم اشاره کردم.اونو نگا کن.
خب به نظرت درستش چیه؟ منبعشم بگو تا بخونم
مثلا قضیه عبدالله بن عمر ش که روایت معروفیه. خلافشم شنیدی؟ یا اینکه با بعضی از نظرات حضرت علی مخالف بوده و نظر دیگه یی داشته هم موافقم ولی متن فکر کنم به وفاداری شم اشاره کرده با اینکه با بعضی نظراتش مخالف بوده
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
حکمت خدا می نامند!
پاسخ
ایشالا ب زودی ی موضوع جدید ایجاد میکنم و میگم همه این چیزایی ک ایشون نوشته البته با توجه ب منابع خودمون ن ی بیگانه ک نمیدونه چ خبر بوده اونوقت..

پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock
(08-11-2014، 17:08)ALI REZA J نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایشالا ب زودی ی موضوع جدید ایجاد میکنم و میگم همه این چیزایی ک ایشون نوشته البته با توجه ب منابع خودمون ن ی بیگانه ک نمیدونه چ خبر بوده اونوقت..
پس هر وقت زدی و نبودم یه پخ بده که بخونمش
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
حکمت خدا می نامند!
پاسخ
چششششششششم.فعلا

پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock
منبع ویکی پدیا
پاسخ
علیررضا یه عده نمیدونن امامت چیه
مثل اهل سنت حرف میزنن
تاریخ تشیع از امامان نقل شده
نه مثل اهل سنت تاریخ نگار ها
شرح وقایع عاشورا رو برای اهل تشیع امام سجاد گفتن
ولی تو کتب اهل سنت مثل طبری
از قاتلین امام حسین و افرادی که روز قبل با امام دیدار داشتن نقل شده
در مورد سریال امام علی هم
حرفم درسته
خصوصا برای جنگ صفین
و جنگ جمل در خصوص عایشه
پر از پنهان کاری و سکوت
و اشتباهه تاریخیه
خواستن سریالی بسازن موافق کتب اهل سنت هم باشه
ولی چون تاریخ نگاری و نقل حدیث در زمان بنی امیه تا عباس ممنوع بود چیز درست حسابیی نمونده
توصیه میکنم عایشه بعد از پیغمبر رو بخون
تمام این هایی که گفتم اون جا از ثابت بن ارطاه نقل شده

(08-11-2014، 19:59)Hamid.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منبع ویکی پدیا

یه لحظه فکر کردم اسم یه منبع رو اوردی!!
قبلنم گفته بودم
یهودی ها تاریخ ما رو نباید بنویسن
شیعیان امامم لذت ببرن
مالک اشتر 2

مالک اشتر 2

پاسخ
 سپاس شده توسط ALI REZA J
(10-11-2014، 14:48)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علیررضا یه عده نمیدونن امامت چیه
مثل اهل سنت حرف میزنن
تاریخ تشیع از امامان نقل شده
نه مثل اهل سنت تاریخ نگار ها
شرح وقایع عاشورا رو برای اهل تشیع امام سجاد گفتن
ولی تو کتب اهل سنت مثل طبری
از قاتلین امام حسین و افرادی که روز قبل با امام دیدار داشتن نقل شده
در مورد سریال امام علی هم
حرفم درسته
خصوصا برای جنگ صفین
و جنگ جمل در خصوص عایشه
پر از پنهان کاری و سکوت
و اشتباهه تاریخیه
خواستن سریالی بسازن موافق کتب اهل سنت هم باشه
ولی چون تاریخ نگاری و نقل حدیث در زمان بنی امیه تا عباس ممنوع بود چیز درست حسابیی نمونده
توصیه میکنم عایشه بعد از پیغمبر رو بخون
تمام این هایی که گفتم اون جا از ثابت بن ارطاه نقل شده

(08-11-2014، 19:59)Hamid.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منبع ویکی پدیا

یه لحظه فکر کردم اسم یه منبع رو اوردی!!
قبلنم گفته بودم
یهودی ها تاریخ ما رو نباید بنویسن

مالک اشتر 2

نمیخاستم اینو بگم ولی شرمنده
همه دنیا عن هستن فقط ما خوبیم
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان