امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

10 دیکتاتور بزرگ تاریخ که به زباله دان تاریخ پیوستند

نقل قول: در نتیجه هیتلر از دید اسلام ادم درست کاری نیست و اهل آتش و جهنم است.
قربونت فرید
نقل قول: اما هیتلر مسلمون نبوده پس غصه ی این چیزا رو نمیخورده و نمیخوره
اون قانون شامل همه میشه ودر دین مسیحیت گفته که کشتن یک آدم هم گناه است.ودر اون دنیا حساب وکتاب خیلی سخت گرفته میشه.البته پیروان آل علی(ع) کارشون راحت تره

نقل قول: هیتلر دیکتاتور نبود
Confused
دیکتاتور به کسی می گن که حرفی رو به دیگران اجبار کنه.بنابراین خیلی راحت وساده به این نتیجه می رسیم که اون هم دیکتاتور بوده واز کله گنده هاشونم بود.

نقل قول: همین قذافی بود که زمان جنگ ایران و عراق
زمانی که هیچ کس به ایران کمک نمی کرد
قذافی به ایران سلاح داد و کمک ایران کرد
درسته اون آدم بدی نبود وبسیار وطن دوست ومسلمان بود این کلیپو ازش ببینید.

نقل قول: هر کاری بکنی نمی تونی دستور حمله هیتلر به کشور هایی که در جنگ نقشی نداشتن رو کار درست و انسانی و دینی ثابت کنی.

چاکر آقا فرید.گل گفتی

چزا هیتلر از متن اصلی برداشته شده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

10 دیکتاتور بزرگ تاریخ که به زباله دان  تاریخ پیوستند 3
((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
آگهی
حرف شما منصفانه نیست

پس تشکیل حکومت کاری دیکتاتورانه است

و تنها راه برای خلاص شدن از شر دیکتاتوری انارشیسم بودنه
نابود باد کمونیسم نابود باد صیهونیسم

عضو گروه تاریخ انجمن

پاسخ
نقل قول: حرف شما منصفانه نیست

پس تشکیل حکومت کاری دیکتاتورانه است

و تنها راه برای خلاص شدن از شر دیکتاتوری انارشیسم بودنه
حکومت کارگری یا سوسیالیسم مانند حکومت هیتلر واستالین در واقع حکومت دست سرمایه داران سوسیالیست است که از مردم تاسر حد

مرگ ومثل منابع تجدید پذیر کار می کشند.این جوامع شاید پیشرفت کنند مثل شوروی وآلمان نازی اما پیشرفتی غیر انسانی وغیردینی

دارند.آنارشیسم فلسفه ای جدا داره ومن از ماهیت این افراد تاریک سر در نمی آرم چون هیچ هدفی ندارند وکارشون به هرج ومرج می رسه وباعث توقف پیشرفت کشور میشه از

نظر من حکومت فئودالی حکومت خوبی بود که متاسفانه امروزه بدجور ریشه کن شده.وتنها حکومتی که خوبه حکومت سرمایه داری هست ومن

هم موافق سرمایه داری هستم ونیکلای دوم هم موافق بود وکشورش را داشت خصوصی سازی می کرد(البته صدراعظم استولیپین این کاررا

می کرد وگرنه نیکلای کاری نمی کرد).

کشوری مناسبه که حکومتش دارای سرمایه باشد وسرمایه دارانی که فاسد نیستن اداره اش کنند تقریبا امریکا همچین سیستمی داره وموفقه.نیکلای هم قصد داشت کشورش را مثل امریکا کند.تنها راه خلاصی از دیکتاتوری دموکراسی است .البته دیکتاتوری اشخاص عاقل رو من رد نمی کنم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
حداقل همه قبول دارند مردم در المان نازی بهترین وضع را داشته اند حتی وضعشان از امریکا هم بهتر بودچون که اقتصاد المان نازی ترکیبی از سوسیالیست و سرمایه داری و لی کمونیست تنها سوسیالیستی است و به مردم فشار میاورد
که البته باید توجه کرد که قبل از به قدرت رسیدن هیتلر اوضاع المان انقدر وخیم بود که کسی باور نمیکرد المان تا دوسال دیگر باقی بماند چه برسه که به قدرت اول اروپا تبدیل شود
هیتلر از سرمایه داران حمایت میکردهع و در عوض
برای کارگران هم وضع مناسبی ایجاد کرده بود

بله سرمایه داری خیلی عالیه ولی ممکن است به کارگران فشار بیاره هم اکنون که اقتصاد نازیسمی از بین رفته سوسیالیست اروپایی بهترین نوع اقتصاده در واقع اقتصاد نازیسمی تقریبا سوسیالیست اروپای است(هونی که تو فرانسه به قدرت رسیده)ولی همه چیز ملی است ملی است

در نتیجه حدود 95 درصد المانی ها طرفدار هیتلر بودند و با عشق به خاطر کشور خود میجنگیدند به جاش در شوروی در اوایل حمله برق اسا مردم به المانی ها کمک میکردند
منبع:کتاب خاطرات اولریخ رودل

عضو گروه تاریخ انجمن

پاسخ
نقل قول: حداقل همه قبول دارند مردم در المان نازی بهترین وضع را داشته اند حتی وضعشان از امریکا هم بهتر بودچون که اقتصاد المان نازی ترکیبی از سوسیالیست و سرمایه داری و لی کمونیست تنها سوسیالیستی است و به مردم فشار میاورد

درسته همین وضع در شوروی هم وجود داشت ولی پیشرفت با چه بهایی بهای جان میلیون ها نفر که باید کار اجباری می کردند این یعنی

دیکتاتوری,ایالات متحده کار را اختیاری کرده بود ومی بینیم که شوروی وآلمان نازی از بین رفتند ولی ایالات متحده باقی ماند پس معلوم میشه

کار امریکا درست بوده.

نقل قول: که البته باید توجه کرد که قبل از به قدرت رسیدن هیتلر اوضاع المان انقدر وخیم بود که کسی باور نمیکرد المان تا دوسال دیگر باقی بماند چه برسه که به قدرت اول اروپا تبدیل شود
هیتلر از سرمایه داران حمایت میکردهع و در عوض
برای کارگران هم وضع مناسبی ایجاد کرده بود

خوبه هیتلر خودشو ضد سرمایه دار یا سوسیالیست می نامید ولی از سرمایه داران حمایت می کرد وخودش هم سرمایه دار بود.

نقل قول: در نتیجه حدود 95 درصد المانی ها طرفدار هیتلر بودند و با عشق به خاطر کشور خود میجنگیدند به جاش در شوروی در اوایل حمله برق اسا مردم به المانی ها کمک میکردند
منبع:کتاب خاطرات اولریخ رودل

در شوروی هم همین وضعیت بود ونود درصد مردم از استالین طرفداری می کردند.

پس فهمیدید استالین به هیتلر تا خیانت هیتلر کمک می کرد .
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
منبع شما چیست ؟

دارم میگم مردم شوروی به المانی ها در اوایل حمله به شوروی کمک میکردند اقای عزیز

دارم میگم مردم از وضع راضی بودن و فقط سر جاسوسان و خیانت کاران بر باد میرفت یعنی مردم از هیتلر حمایت میکردند و به انها هیچ فشاری نمیامد ولی در شوروی چنان به مردم فشار میامد که در اوایل حمله ی المان به شوروی به المانها کمک میکردند

هیتلر از اول گفته بود سوسیالیست من با شوروی و مارکس فرق داره و فرقش همینه که گفتم و این باعث پیشرفت بدون فشار اوردن به اقشار مردم

بعدشم استالین با نظام سرمایه داری مشکل داشت و میخواست همشونو بکشه هیتلر که با انها مشکلی نداشت فقط حق ملت خود را میخواست

عضو گروه تاریخ انجمن

پاسخ
نقل قول: منبع شما چیست ؟
منبع من کتاب شخصیت های تاثیر گذار استالین ص63 تا 72 و کتاب تاریخ بلوک شرق و ظهور وسقوط اتحاد شوروی است که ثابت می کند استالین عاشق هیتلر بوده
نقل قول: ارم میگم مردم شوروی به المانی ها در اوایل حمله به شوروی کمک میکردند اقای عزیز
شما مثل اینکه نمی دونی؟مردم شوروی بدون اجازه استالین نمی تونستن نفس بکشن.استالین طوری بر مرزها کنترل داشت که نمی گذاشت

مردم شوروی از کشور فرار کنند وفرار از شوروی به یک رویا تبدیل شده بود.پس قطعا با اجازه استالین کمک می کردند ووقتی شما جملات استالین

نسبت به هیتلر رو بخونید به موضوع پی می برید.البته هیتلر تمایلی به همکاری با اون نداشت واین استالین بود که می خواست خودشو به

هیتلر نزدیک کنه.

نقل قول: دارم میگم مردم از وضع راضی بودن و فقط سر جاسوسان و خیانت کاران بر باد میرفت یعنی مردم از هیتلر حمایت میکردند و به انها هیچ فشاری نمیامد ولی در شوروی چنان به مردم فشار میامد که در اوایل حمله ی المان به شوروی به المانها کمک میکردند

مردم شوروی به هیچ وجه به یک متجاوز کمک نکردند بلکه با دل وجان از کشورشون محافظت کردند حتما نبرد استالینگراد ونبردهای بسیار دیگر

را که شوروی ها جان فشانی کردند به خاطر دارید.همان وضعیت که شورشیان وجاسوسان وتوطئه گران را هیتلر می کشت استالین هم

حساب اونارو می رسید.البته پاکسازی استالین به دلیل جمعیت زیاد شوروی رقمش بالا رفت.

نقل قول: بعدشم استالین با نظام سرمایه داری مشکل داشت و میخواست همشونو بکشه هیتلر که با انها مشکلی نداشت فقط حق ملت خود را میخواست

اگر بخوام رو راست باشم باید بگم استالین به اصول کمونیست خیانت کرد اون سرمایه داری می کرد ودر واقع برده داری نوین ایجاد کرده بود

واصول مارکس ولنین را زیر پا گذاشت وبا غربی ها رابطه برقرار کرد در صورتی که لنین گفته بود باید شوروی از تمام جهان بریده شود ولی در

زمان استالین این طور نبود ویهودیان هم در شوروی سرمایه داری می کردند تا جایی که هیتلر می گوید:بلشویسم یهودی گرا... .استالین هیچ

سرمایه داری نکشت وآنها را در جهت منافع ملی به کار گرفت.بر خلاف لنین که بانک داران را هم اعدام می کرد. پدر پدربزرگ خود من یکی از

تجار پولدار امپراتوری روسیه بود طوری که صندوق ها پول تزار داشت اما وقتی انقلاب لعنتی روسیه شد تجارت از بین رفت,تجار اعدام می شدند(به عنوان سرمایه دار) و اون مجبور شد تمام اون پول هارا آتش بزند وبعد افسرده ودیوانه شد ومرد...

حکومت لنین کثیف ترین حکومت موجود در تاریخ وجهان هستی بود.
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
منبع شما در باب اینکه مردم شوروی عاشق استالین بودن را میگم اقای عزیز

منبع من کتاب خاطرات اولریخ رودل است که میگفت در اوایل به المانها کمک میکردند

عضو گروه تاریخ انجمن

پاسخ
فک کنم تاپیک ناقص باشه چون هیتلر باید اول میشد.قضافی که یکی دو سال آخرش مردمش رو میکشت و ستم کرد
صداقت نخستین فصل دفتر دانایی است . ((تامس جفرسن))
پاسخ
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭
نقل قول: منبع شما در باب اینکه مردم شوروی عاشق استالین بودن را میگم اقای عزیز
منبع من باز هم در کتاب شخصیت های تاثی گذار استالین در صفحات آخرش هست. همین طور کتاب ظهور وسقوط اتحاد شوروی ص 54. مردم شوروی اعتقاد داشتند استالین انسان خوب وشریفی است واینها هم کلیپ هایی هست که اینو نشون میده.حتی امروزه افرادی در روسیه هستند که عقیده دارد استالین آدم خوبی بوده.

این هم کلیپی که ابراز خوش حالی طولانی مدت برای استالین رو نشون میده مردم قبل شروع سخنرانی او ساعت ها برایش کف می زدند(در

صورتی که لنین این کار رادوست نداشت وزودتر از همه زمانی که سالن خالی بود می آمد وگوشه ای می نشست این طوری کسی برایش کف

نمی زد واون در این زمینه فردی متواضع بود ومثل استالین مغرور و شکوه پرست نبود.استالین حتی به قول خروشچف یک کیش پرستش ایجاد

کرده بود وکاری کرده بود مردم شوروی مثل خدا اورا بپرستند همین طور کیش پرستش برای لنین.که این کارهای او خیانت به اصول مارکس

ولنین بود

با این حال مردم شوروی بصیرت زیادی نداشتند واطلاعی از اصل محاکمات مجرمان نداشتند وزمان استالین اونرو بسیار دوست داشتند واگر خروشچف اون بیانه رو نمی گفت بازهم ادامه می یافت.

نقل قول: فک کنم تاپیک ناقص باشه چون هیتلر باید اول میشد.قضافی که یکی دو سال آخرش مردمش رو میکشت و ستم کرد

هیتلر رو متاسفانه عده ای به دلیل دیکتاتوری عقایدشون حذف کردنDodgy

نقل قول: منبع من کتاب خاطرات اولریخ رودل است که میگفت در اوایل به المانها کمک میکردند
منظور رودل تا سال 1941 است نه بعد تجاوز
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفت‌وگوی تاریخ ایرانی با رئیس وقت پاسگاه سیاهکل: مردم محلی از چریک‌ها حمایت نکردند
  زندگی شومِ معروف‌ترین جاسوس زن در تاریخ
  9 سخنرانی مشهور تاریخ
  قهرمانان بزرگ جنگ جهانی اول
  بزرگ ترین فرمانده قرن20 (اروین رومل)
  مهمترین رویدادهای تاریخ معاصر دوم بهمن
  نکات جالب در مورد تاریخ ایران باستان
  ظرفیت‌های تاریخی انقلاب اسلامی ایران در بیداری اسلامی(بررسی ده موج تاریخ معاصر
  نمایشگاه بزرگ فروش آثار هنر معاصر ایران برپا می‌شود
  تاریخ معاصر ایران از دیدگاه امام خمینی (س)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان