امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

قرارمان برای نسل جوان و نوجوان این نبود

(12-01-2013، 16:33)... R.m ... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایول خیلی ممنون به نظر من اونایی که میان اینجا و توهین میکنن کمبود دارن ولی حقیقت تلخه دوستان تا کی میخوای در گوشاتونو بگیرین تا حرف راستو نشنوید شماها یی که توهین میکنید خودتونو با این حرفا گول نزنین اونایی که تو کشورای دیگه اجبارشون نمیکنت مال اینه که 8 سال برای اسلام نجنگیدن
تو که این قدر ادعا داری ... می خوری میای عکس یه زنه خارجی یا به قول خودتون عجنبی میزاری
اول خودتو درست کن بعدا بیا فتوا بده

سپاس شده توسط AyDiN.S ، nakisa.
آگهی
پس چرا تو این مورد سکوت کرده؟خ بسیجی هرموقع که با چشمت دیدی بعد بیا حرف بزن
خب مصری ها حروم اعلامش کردن میگن چون که وقتی که داخلش رو باز میکنی عکسه صلیب هستش بعد ما نباید بخوریمش؟

اره وزارت اطلاعات کشور یکی از دوستامون که توش هستن اینارو گفتن

(12-01-2013، 16:33)... R.m ... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایول خیلی ممنون به نظر من اونایی که میان اینجا و توهین میکنن کمبود دارن ولی حقیقت تلخه دوستان تا کی میخوای در گوشاتونو بگیرین تا حرف راستو نشنوید شماها یی که توهین میکنید خودتونو با این حرفا گول نزنین اونایی که تو کشورای دیگه اجبارشون نمیکنت مال اینه که 8 سال برای اسلام نجنگیدن

ا جدا؟پس اروپایی ها 300 سال الکی جنگیدن؟از سال 1500تا 1800؟بر علیه سلطه ی پاپ و کشیشان؟خب چرا وقت که دلیل منطقی نداری میای حرف میزنی؟خانومی شما برو ارایشت رو بکن

(12-01-2013، 19:05)sepehr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو که این قدر ادعا داری ... می خوری میای عکس یه زنه خارجی یا به قول خودتون عجنبی میزاری

تایید.
بعدشم خانوم محترم که انقدر ادعا میکنی مگه شما ماهواره نداری؟که انقدر از اون چیزا بلدی؟تو چتروم؟
اولا که دعوا زشته

صلح ، صفا،صمیمیت .. Angel

این پست بیش آنکه مذهبی‌ باشه فرهنگی‌ اجتمأعیه .
اگه به درد یه دل زخمی گوش بدیم چیزی نمی‌شه که ، می‌شه ؟ چرا باید از شنیدن یه گلایه زود از کوره در بریم ؟
بابا همدیگرو بفهمیم و دوست داشته باشیم .
این همه دلخوری واسه چی‌ آخه ؟Huh
لرد لاس کتابهای نبرد با شیاطین رو میخونی؟
سال اول جنگ نیروی هوای ایران نیروی هوایی عراق رو کامل نابود کرد! اینو میدونستی؟ طوری که 12 به 1 با یه تامکت رو برو میشدن داد میزدن فرار کنید f 14 اومد! بعدها کشورای دیگه هواپیماهاشونو به عراق دادن! نزاشتن صادرات نفت ایران فلج بشه! کمان 99 میدونی چیه؟
نیروی زمینی ارتش بدون آموزش لازم سربازاشو به کشتن نمیداد! فرمانده ها برنامه ریزی میکردن بعد حمله!
نیروی دریایی هم که کل ناوگان عراق رو نابود کرد! مروارد رو شنیدی؟
حالا سوال دارم! شما چیکار کردین؟ جزایر مجنون رو آزاد کردین؟ مگه ماله ماست اونا؟ آخرسر فکر کنم پسشون دادیم نه؟
ما که خاکمونو پس گرفته بودیم چه نیازی به پیشروی بود؟ که خودمونو لت و پار کنیم؟
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
(13-01-2013، 12:28)ps3000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سال اول جنگ نیروی هوای ایران نیروی هوایی عراق رو کامل نابود کرد! اینو میدونستی؟ طوری که 12 به 1 با یه تامکت رو برو میشدن داد میزدن فرار کنید f 14 اومد! بعدها کشورای دیگه هواپیماهاشونو به عراق دادن! نزاشتن صادرات نفت ایران فلج بشه! کمان 99 میدونی چیه؟
نیروی زمینی ارتش بدون آموزش لازم سربازاشو به کشتن نمیداد! فرمانده ها برنامه ریزی میکردن بعد حمله!
نیروی دریایی هم که کل ناوگان عراق رو نابود کرد! مروارد رو شنیدی؟
حالا سوال دارم! شما چیکار کردین؟ جزایر مجنون رو آزاد کردین؟ مگه ماله ماست اونا؟ آخرسر فکر کنم پسشون دادیم نه؟
ما که خاکمونو پس گرفته بودیم چه نیازی به پیشروی بود؟ که خودمونو لت و پار کنیم؟

ما پیشروی کردیم چون جنگ بود اگه نمی گرفتیم تو خیلی از موارد نمی تونستیم خاک کشور خودمون رو آزاد کنیم
در ضمن من هم به این که ارتش خیلی در جنگ خدمت کرده هیچ شکی ندارم واقعا هم برام عزیز و محترما
ولی می تونم بپرسم چرا این رو گفتیدHuh
تو فتح جزایر هم ارتش بی کار نبود
می تونم بپرسم خرمشهر رو کی آزاد کرد آیا همش ارتش بود؟؟
درسته که ارتش واقعا نقش حساسی توی جنگ داشت ولی این هر سه ارگان با هم بودن که پیروز شدن اگه می شه لطف کنید درباره ی این موضوع دیگه بحث نکنید
زن یک سرباز نیست ...
اما به قدر سرباز میدان جنگ شجاعت دارد و با این که جهاد در میدان های رزم بر او واجب نیست 
اما به قدر یک جهادگر در راه خدا تلاش می کند و در تمام صحنه ها حضور دارد 
امام خامنه ای
قرارمان برای نسل جوان و نوجوان این نبود 5
از دوستتون بپرسید که میگه ما بسیجیا جنگیدیمو ... Dodgy
ارتش هویج بوده اون وقت؟
در ضمن ما بازنده جنگ بودیم!
اگه موقع انقلاب هم یکم فکر داشتید و بجای تحویل نگرفتن سلاحها از ایلات متحده اونارو تحویل میگرفتین اینقدر کشته نمیدادیم و با دست خالی نمیجنگیدیم! خدا پدر اونیو که نذاشت تامکت هارو پس بفرستین بیامرزه وگرنه چیکار میخواستیم بکنیم!
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
(12-01-2013، 23:57){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس چرا تو این مورد سکوت کرده؟خ بسیجی هرموقع که با چشمت دیدی بعد بیا حرف بزن
خب مصری ها حروم اعلامش کردن میگن چون که وقتی که داخلش رو باز میکنی عکسه صلیب هستش بعد ما نباید بخوریمش؟

اره وزارت اطلاعات کشور یکی از دوستامون که توش هستن اینارو گفتن

ا جدا؟پس اروپایی ها 300 سال الکی جنگیدن؟از سال 1500تا 1800؟بر علیه سلطه ی پاپ و کشیشان؟خب چرا وقت که دلیل منطقی نداری میای حرف میزنی؟خانومی شما برو ارایشت رو بکن

(12-01-2013، 19:05)sepehr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تایید.
بعدشم خانوم محترم که انقدر ادعا میکنی مگه شما ماهواره نداری؟که انقدر از اون چیزا بلدی؟تو چتروم؟

چ.ن ئروغ نبوده ایت الله خامنه ای این قدر عزیز هستن که لازم نباشه با این کارا عزیزشون کرد
در ضمن هم من و هم شما خیلی چیز ها هست که ندیدم ولی بهشون ایمان داریم
مصری ها شاید بخوان فتواهای دیگه هم بدن اینا چه ربطی به آیت الله خامنه ای داره
اصل توی وزارت اطلاعات رازداری هست اولا دوما همچین کسی اصلا مورد اعتماد نیست
زن یک سرباز نیست ...
اما به قدر سرباز میدان جنگ شجاعت دارد و با این که جهاد در میدان های رزم بر او واجب نیست 
اما به قدر یک جهادگر در راه خدا تلاش می کند و در تمام صحنه ها حضور دارد 
امام خامنه ای
قرارمان برای نسل جوان و نوجوان این نبود 5
اینجا چه خبره؟
چرا همه باهم دعوادارین؟
همه مون مال همین آب و خاکیم
هرکی هرکاری کرده به نظر خودش درست بوده .
چرا به نظر همدیگه احترام نمیذارین؟
بخند
بذار همه بفهمند قوی تر از دیروزی. Smile
 سپاس شده توسط Lordlas
مال یه اب و خاکیم اما چه ربطی داره مگه زمانی که انقلاب شد شاه با ما از یه اب و خاک نبود؟

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چرا چادر را به دختران جوان تحمیل می‌کنند؟
  اگر خدا نبود چه میشد.
  آیا حوری بهشتی فقط برای مردان است؟ پس نعمت های بهشتی برای زنان چیست؟
  مداح جوان بعد از گفتن «بسم‌الله»درگذشت+عکس
  چرا چادر را به دختران جوان تحمیل می‌کنند؟
  نامه یک جوان شیعه به آیت الله خامنه ای
  دلنوشته ی رمضانی یک دختر نوجوان
  دو قهرمان جوان در قرآن!
  یه شب خانومم نبود
  مجاهدی جوان سرچشمه برکاتی بیکران

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان