امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4

(28-04-2021، 21:57)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 21:56)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گرگینه واسمون شاخ نشده بود ک اونم شد D=
شاخ واسه گاوه
من فقط قورتت میدم خخخخ
نکشیمون گرگینه خیخیخی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
آگهی
(28-04-2021، 21:56)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 21:55)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم گرگینم
بیام بخورمت؟
گرگینه واسمون شاخ نشده بود ک اونم شد D=

(28-04-2021، 21:56)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخخ :|

لوله میشن چرا پولام من؟
اینجا ۱۲ شب ب بعد ...

اینجا 12 به بعد
چفتمون لاشخوره هرکی کف شهر
هرکی که *** داره نگاه کنه چپ
 سپاس شده توسط Mohlek ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(28-04-2021، 21:57)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 21:54)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه بابا!
جدی میگی؟

برو کوچتون بازی کن بچه/=
الان من آنلاینم بعد تو از جلوی ما با حسینمون اینجوری حرف میزنی ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط Prometheus ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(28-04-2021، 21:57)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 21:54)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه بابا!
جدی میگی؟

برو کوچتون بازی کن بچه/=

تو اومدی تو کوچه ما
 سپاس شده توسط Mohlek ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(28-04-2021، 21:58)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 21:57)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاخ واسه گاوه
من فقط قورتت میدم خخخخ
نکشیمون گرگینه خیخیخی
اگه بچه خوبی باشی بهش فکر میکنم خخخ
 سپاس شده توسط Mohlek ، Prometheus ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(28-04-2021، 21:59)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 21:58)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نکشیمون گرگینه خیخیخی
بچه خوبی ام
درسامو میخونم
تو کارای خونه هم ب مامانم کمک میکنم
الانم میخوام تا سحر دعا کنم واس مردم Telegh_30
ناشناس
 سپاس شده توسط Prometheus ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(28-04-2021، 21:59)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نکشیمون گرگینه خیخیخی

@خخخخخ
 سپاس شده توسط Mohlek ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
@شرکت آفتابه سازی مروان تقدیم میکند
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط Prometheus ، ѕααяeη ، Mohlek ، Волшебник
(28-04-2021، 22:06)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@شرکت آفتابه سازی مروان تقدیم میکند

:|||||||||||||||||||||||||
 سپاس شده توسط Mohlek ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Волшебник
@هلو شو بدم @لیمو شو بدم ؟
ناشناس
 سپاس شده توسط Prometheus ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Волшебник

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان