امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【97】

هــع=|
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
آگهی
هچه>_<
 سپاس شده توسط Wєιяɗ
(27-03-2014، 11:28)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوییییییییییییییـ >_< ..

غزلی....
^.^
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
(27-03-2014، 11:28)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2014، 11:26)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2014، 11:24)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2014، 11:20)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2014، 11:16)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

|: نبابا .. اون فقط به انجمن مذهبی و چیزایی که به مذهبی بودن ربط داره خوشش می آد ..

من تمام انجمن  هایی که دیدم توش عضو همش مدیر مذهبی -___- ..

بش نمیاد مذهبی باشه
>__<
یه موضوع گذاشته کلی خندیدم اسمش ایا شاباش دادن گناه است منم نوشتم وای پس من کلی شاباش به داماد دادم تازه به عروس هم دادم تکلیف من چیه الان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جهنم بهت خوش بگذره
^__^
مطمئنی میرم جهنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آره
(27-03-2014، 11:30)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

محبوب فلش خور بفرما(:
مهتاب خانم...
ســلآمـ(:
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby
(27-03-2014، 11:28)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2014، 11:26)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2014، 11:24)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2014، 11:20)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2014، 11:16)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

|: نبابا .. اون فقط به انجمن مذهبی و چیزایی که به مذهبی بودن ربط داره خوشش می آد ..

من تمام انجمن  هایی که دیدم توش عضو همش مدیر مذهبی -___- ..

بش نمیاد مذهبی باشه
>__<
یه موضوع گذاشته کلی خندیدم اسمش ایا شاباش دادن گناه است منم نوشتم وای پس من کلی شاباش به داماد دادم تازه به عروس هم دادم تکلیف من چیه الان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جهنم بهت خوش بگذره
^__^
مطمئنی میرم جهنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله
تازه اونم طبقه هفتم جهنم
^______^
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
(27-03-2014، 11:31)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2014، 11:28)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوییییییییییییییـ >_<  ..

غزلی....
^.^
نیکــــــی ^.^
(27-03-2014، 11:31)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هچه>_<
هاپچو>__<
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
(27-03-2014، 11:33)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2014، 11:31)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوییییییییییییییـ >_<  ..

غزلی....
^.^
نیکــــــی ^.^

آجی جونم^.^
دلم میخواد عرفانو خفه کنم
>__<
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
عطسسسسسسسسه

سلام
سُبحانَ الله يا فارِجَ الهَمّ وَ يا کاشِفَ الغَمّ فَرِّج

هَـمّی وَ يَسّر اَمری وَ ارحِم ضَعفی وَ قِلَـّةَ

حيلَتی وَ ارزُقنی حَيثَ لا اَحتَسِب يا رَبَّ العالَمين

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان