امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.62
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مطالب خواندنی در مورد جن

منم بچه بودم یه جا خرابه مانند بودرفتم بعد من یک گج رو روی لاستیک گذاشتم بعد رفتم یه جا دیگه بعد برمیگشتم میدم گچ روی لاستیک جابجا شده چند بار هم این کار هم کردم بازم گج جابجا میشد ولی واقعیه
A little thought can make all the difference
پاسخ
 سپاس شده توسط jahangard
آگهی
کاری نکنید اون جنی رو که دیدم تعریف کنم اما هر وقت فکرشو میکنم اشک میاد تو چشمام
توی شهریور بود من خونه پدر بزرگم بودم همه بیرون بودن بحز من وخاله و مادر بزرگم که اونا میخواستن برن بیرون تقریبا 7 بار گفتن تو هم بیا اما من گفتم نه نمیام و نمیترسم.
وقتی رفتن بیرون من همه چیرو خاموش کردم و توی سکوت کامل شروع کردم آهنگ های توی کامپیوتر داییم رو مرتب کردم که حال خونشون Lمانند هست و کامپیوتر آخرش گذاشتن.
اولش دیدم از توی زیر زمین یکی میزنه زیر پام و میکوبه دیوار به روی خودم نیاوردم
بار بعدی رفت توی اتاق پدر بزرگم شروع کرد سر و صدا اما بازم به روی خودم نیاوردم اعدیما نمیدونم چرا هر بار میخوایت نزدیکتر بشه بهم
بار بعدی اومد توی اتاق بعدی که نزدیک تر
اما بازم محل نزاشتم که اومد توی آشپز خونه و با ظرف ها ور رفتن منم دیگه مطمعن شدم یکی هست الکی بلند شدم رفتم حموم که کنا آشپز خونس دستمو شستم و دوباره اومدم سر جام بعدش خدا اون روزه نیاره
از کنارم با فاصله دو متر و نیم با سرعت زیاد و صدای ناهنجاری که انگار مثلا یه فوتی و دادی رو باهم میکس کنی رد شد صدا درآورد از خودش ما تا اون جایی که میدونم مشکی بود
منم کاری نمیتونستم بکنم نشستم سر جام اما من از قبل میدونستم که این خونه جن داره اما واسم مهم نیست هنوزم نمیترسم تنها وایسم خونشون

من کلی روی اون عکس آقای سلطان احساس کار کردم
اگه خودش انداخته باشش اون یه پیر زنه اما شاید باورتون نشه اما میخواد خود نمایی کنه
پس نتیجه گرفتم که آقا سلطان یه کاری کرده که اون جایی که داشته اون کارو انجام میداده همون پیر زنه هم بوده
منم همچین عکسی وقتی که کلاس چهارم دبستان بودم با عمه و عموهام و شوهر عمم که واقعا مذهبیه رفته بودیم سر خاک مادر بزرگم و خیلی از آشناهای دیگه اما موقع برگشت من و عمم یه بیست متری عقب مونده بودیم که من گفتم عمه بزار من یه عکس بندازم ببینم چه طوری میشه اما از قبل اطلاع داشتم که اگه توی تاریکی شب و دوربین بدون فلاش استفاده کنید جن نمیفهمه که شما قصد عکس گرفتم دارید ناگهانی باید رفتار کنید منم یک عکس انداختم و دیدم دوتا جن خووووووووشگل که میدیدیش میمردی افتاده بودن توی عکی اما دیگه توی هر مهمونی که میرفتیم پدر بزرگ مادریم گوشیمو میگرفت و به همه نشونش میداد که منم پاکش کردم
من میمونمو سکوتم رو جار میزنم...
پاسخ
 سپاس شده توسط jahangard ، امیررضا*
آخه مرد حسابی من تو همون کوه یه عکس از خودمم دارم که بچه ها همه دیدن !! در ضمن اون جا که ما رفته بودیم کس دیگه ای جز ما نبود ! آخه کاملا احمقانه س !!
یه پیرزن تو اون کوه که نه خونه ای بود نه هیچ آدم زنده ای اونجا چه غلطی میکنه ؟؟؟ Dodgy
در ضمن من نیازی به خود نمایی ندارم آقای نسبتا محترم Dodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط jahangard
داداش مطلبو درست بخون
گفتم پیر زنه برای خود نمایی اون کارو کرده
اگه از آشناهات کسی رفت اونجا بگو دوباره اون کارو بکنه اگه من میدونستم میرفتم آخه شهریور هر روز یک شهر شمال بودم
اما اگه دوباره همچین اتفاقی افتاد یک سنجاق یا سوزن سریع از مامانت میگیری و نمیگی برای چته و سریع میری دنبالش اما تنها نه
با کسی که ترسو نباشه و یک چراغ قوه هم داشته باش
من همیشه توی ماشینم یک سوزن میزارم اما هیچ وقت نترس برو با سوزن بگیرش میدونی من لکنت زبان دارم؟
اما به خاطر مرور زبان تقریبا از بین داره میره من وقتی بچه بودم داییم فکر کرده من خواب بودم و اومده توی اتاق برقو خاموش کرده اما اون 10 سالش بوده که بعد از یک ربع صدای جیغ وحشدناک منو میشنون و میان پیشم و من از اون موقع تا الان لکنت زبان دارم
گاهی اوقات به خاطر لکنت زبانم گریه میکنم که چرا داییم اون کارو کرده که من عیب دار شدم اما داره کمتر میشهSad
پاسخ
 سپاس شده توسط jahangard ، امیررضا*
man jen didam vali ghiyafash heykalesh chejori bevojod amad nadidamo nemidonam vali didam to ghabrestonDodgy
پاسخ
خسته نباشی
من انقدر دیدم که حاضرم باهاشون بشینم پلی استیشن بازی کنم
اون آخرین پاسخ منو بخون
پاسخ
 سپاس شده توسط jahangard
من در کتابی که از کتابخانه ی محله قرض گرفته بودم مطالبی رو که یادم باشه برای شما آنها هم یکی از ارتش های خداوند متعال هستند غذای آنها استخوان است و آنها به غذایشان اهمیت می دهند , طوری که اگر کسی که سر آب گوشت خوردن به استخوان گوسفند دست بزند و استخوان را بشکند تا محتویات درونش را بخورد جن ها شما را راحت نمی گذارند و منتظر وقتی هستند که شما را در مکانی متروکه گیر بیاورند تا انتقام غذا و سهمشان را از شما بگیرند
:در دنیا دو نوع جن وجود دارد
1_جن خوب: آنها به سراغ کسانی می روند که تازه به جمع گناه کاران پیوسته اند (برای کسانی مانند کودکان از طرف خداوند ارفاق می شود) و به آنها اخطار میدهند که از خداوند دور نشوند و مگر نه مجبورند شما را آزار دهند.البته این را به یاد داشته باشید که وقتی جنی به سراغ شما آمد نباید با حرف هایش مخالفت کرد و به کسی بگویید که با یک جن در ارتباط هستید (حتی به خانواده هم نباید اطلاع داد) و در غیر این صورت جن مورد نظر به سراغ شما می آید و شما را می کشد.
2_جن بد: آنهادبه سراغ کسانی می آیند که دیگر آلوده به گناه هستند.آنها در همان لحظه اول ملاقات دست به آزار و اذیت و حتی قتل شما می زنند.در مورد این یکی جن باید دانست که نباید آن را به شوخی بگیریم و حظور آن را به دیگران و خانواده خبر ندهیم و همین طور از این قضیه سوأستفاده نکنیم که به دیگران بگوییم ما آدم نترسی و با جن در ارتباط هستیم.
صداقت نخستین فصل دفتر دانایی است . ((تامس جفرسن))
پاسخ
 سپاس شده توسط jahangard ، GHASEM
عجب کتاب مزخرفی بوده Dodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
نقل قول: طوری که اگر کسی که سر آب گوشت خوردن به استخوان گوسفند دست بزند و استخوان را بشکند تا محتویات درونش را بخورد جن ها شما را راحت نمی گذارند و منتظر وقتی هستند که شما را در مکانی متروکه گیر بیاورند تا انتقام غذا و سهمشان را از شما بگیرند
طرفای ما چون تو کوهاش گوسفند پروش می دن و اون افراد گوسفند زیاد هم می خورن این کاری که شما می گی یه کار عادی برای اونا استولی جنی ندیدن. Smile
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط ~SoLTaN~ ، FARID.SHOMPET ، امیررضا* ، GHASEM
وااااای چه ترسناکDodgyDodgyDodgyDodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط ~SoLTaN~

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  40 مورد از کم هزینه ترین لذت های دنیا
  شخصیت شناسی توسط کیک مورد علاقه...
  بلاگر مورد علاقه ات؟؟؟؟
  متن های فوق العاده زیبا در مورد دختر
  IDO چیست؟ هرآنچه لازم است در مورد آن بدانید!
  مکالمه دو پسر ایرانی و انگلیسی در مورد زنان ایران وانگلیس
  شخصیت شناسی از روی ادامس مورد علاقه.....
  اخیرا کشف کردن حرف فارسی مورد علاقه ی دخترای ایرانی (پ)و(خ)می باشد. . .
  بستنی مورد علاقه شما شخصیت تان را لو می دهد!
  مد مورد علاقه متولدین ماه های مختلف

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان