امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۱

Thumbs Up 
(04-12-2020، 13:50)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2020، 12:12)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به به ^^
صبح توام ب خير *_*

چطوری ؟ ^.^
ممنون به خوبيت زندگي^-^

خير ايشالله مشغوليتت و نيومدنت اين جا ):
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
The truth of love is living in heaven with you
 سپاس شده توسط *VENUS*
آگهی
(04-12-2020، 10:24)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2020، 7:40)مهدی1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله شما درست میگید حق با شماست
اصلا کل انجمن میدونن که دخترای حالا خیلی کنیزی و نوکری میکنن.
شوهر یعنی عابر بانکی که پولش تموم شه کل خانواده دهنشو سرویس میکنن.

خب اما من دوس دارم دستم تو جیب خودم باشه
بعد الانم ک اگ اراده کنم بابام کل دنیا رو واسم میخره
فک نکنم تنها من باشم
نصف دخترا باباهاشون اونطوربن اما پسرو نمیدونم Confused
پسرا بستگی به وضع مالی باباهاشون داره.
(04-12-2020، 16:13)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2020، 15:22)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عصر بخیر
عصر بخیر

(04-12-2020، 14:13)|-ANDROID-| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به یاد انسان های همیشه ماندرگار Telegh_44
@B I N A M
@☪爪尺.山丨几几乇尺☪

من به  فلشخور مشکوکم
به تمامی کوچه ها
به تمامی این سکوت
به شب های فلشخور

شب های مافیا در فلشخور
صدرا چرا محروم شد ؟
اسمش صدرا بود دیگه؟ lol

واسه دخترای انجمن آزار و اذیت ایجاد میکرد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، *VENUS*
(04-12-2020، 17:54)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2020، 16:13)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عصر بخیر

صدرا چرا محروم شد ؟
اسمش صدرا بود دیگه؟ lol

سهند کذاب؟
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

(04-12-2020، 17:35)مهدی1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2020، 10:24)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب اما من دوس دارم دستم تو جیب خودم باشه
بعد الانم ک اگ اراده کنم بابام کل دنیا رو واسم میخره
فک نکنم تنها من باشم
نصف دخترا باباهاشون اونطوربن اما پسرو نمیدونم Confused
پسرا بستگی به وضع مالی باباهاشون داره.

خب چ فرقی داره Dodgy
من ک شانس اووردم تک فرزندم Angel
به نام خدا
حسین موسوی هستم و اینجا چیکار میکنم :-|
اومدم بایارو به شما معرفی کنم :-|
من که وقتی فهمیدم گفتم میشه همه چیز زندگیم :-|

تازه از دست هلوشو بدم لولوشو بدم راحت شده بودیما...
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(04-12-2020، 17:06)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2020، 13:50)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطوری ؟ ^.^
ممنون به خوبيت زندگي^-^

یکم درگیرم فقط ^.^
مرسی مهربونم

(04-12-2020، 17:54)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عصر بخیر

صدرا چرا محروم شد ؟
اسمش صدرا بود دیگه؟ lol

چی شده O.o
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
(04-12-2020، 18:22)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2020، 17:06)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون به خوبيت زندگي^-^

یکم درگیرم فقط ^.^
مرسی مهربونم

(04-12-2020، 17:54)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی شده O.o

فک کنم به یکی حرف زشت زد اونم ناراحت شد گزارش کرد بعد دوست اونی که گزارش کرده بود بنش کرد
ناشناس
(04-12-2020، 18:37)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2020، 18:22)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکم درگیرم فقط ^.^
مرسی مهربونم

چی شده O.o

فک کنم به یکی حرف زشت زد اونم ناراحت شد گزارش کرد بعد دوست اونی که گزارش کرده بود بنش کرد
ما مدیرای آزمایشی نمی تونیم کسیو بن کنیم^-^
پ جمع کن:>
 سپاس شده توسط *VENUS*
(03-12-2020، 21:07)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-12-2020، 20:49)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون :/♥
مال چیمه جیمین :»
میدوم دیگه :/
جیمبک :/

خواهش/:♥
نِ/: پَ اگه اینطوره جیمین مال سهونه اوکی؟/:
الان همین الان/:
چانبک/:♥

موچ :/♥
ذارنتبذلتنیبقلرذتنسقبذرتنقلذمتنذقتملذتنمثقذلتنمسثقذلنتشققنلتبرعهسشبرهتنیبلذرنیتب​لذرمقنیلرذمقنلذمقلمتقذلتنسقذلتنسقذلتنثقذلتقتلذقتلذثقتنلذقتنلذنثقلذرتنمقذلرمتقلذس​ثعتبلرثقتنذلنتقذلقذلنتقذلنتنثقمتلذنثقتسبلذقتنذلبتنثقبلقثتنبلرذقنتلذبنقتلذنمقبذلن​متسیبمنتلرذنمتقذلنتققبذلتنقبلذتنقبلذقتنبذتنقلذتنقبلذرتنقبلذرنتسقلذرتنقبلذرتنیبذر​تنبذرتنسذلقتن :/
همینی ک من میگم بک ماله جیم .. جیم مال ته حرف رو حرفم نمیاری :/
الرذاالذرتالرذتلا :/
روزهای متوالی :/
ویمینبک :/
Karlina
 سپاس شده توسط _sehun_

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان