امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برد استقلال برابر فولاد

تيم‌‌هاي فوتبال فولاد خوزستان و استقلال از هفته بيست و نهم رقابت‌هاي ليگ برتر و از ساعت 17:30 و همزمان با ساير ديدارهاي اين هفته در ورزشگاه الغدير و در مقابل 50 هزار تماشاگر به مصاف هم رفتند که در نهايت اين ديدار با نتيجه يک بر صفر به سود استقلال به پايان رسيد.

برهاني: خدا را شکر گل پيروزي
مهاجم تيم فوتبال استقلال گفت: خدا را شکر که گل پيروزي استقلال را زدم و وقتي به قهرماني فکر مي‌کنم قند در دلم آب مي‌شود.
برهاني: خدا را شکر گل پيروزي استقلال را زدم
آرش برهاني اظهار داشت: به هواداران خوب، خونگرم و فهيم خوزستاني تبريک مي‌گويم که امروز يک روز باشکوه را رقم زدند آنها با يک مربي باشعور و جوانان خوبي بهره مي‌برند و مطمئنا در بازي‌هاي آينده حرف‌هاي زيادي براي گفتن خواهند داشت.

به گزارش فارس، وي افزود: امروز يکي از بهترين بازي‌هاي ليگ را در شهر اهواز شاهد بوديم و فکر مي‌کنم هر دو تيم تلاش بسيار زيادي انجام دادند و در نهايت خدا را شکر مي‌کنم که گل سه امتيازي استقلال را زدم و برنده شديم.

وي در خصوص اظهار نظر قلعه‌نويي مبني بر اينکه از آرش برهاني مثل بازي امروز توقع دارد، گفت: من هميشه سعي کرده‌ام بهترين بازي‌ها را براي استقلال انجام دهم ولي امسال شرايط روحي‌ام نوسان زيادي داشت و اگر شرايط خوب بود بيشتر براي استقلال گل مي‌زدم و بهتر کار مي‌کردم. اميدوارم هواداران استقلال از عملکرد من راضي باشند چون هر وقت به زمين رفته‌ام تلاشم را براي تيم و موفقيت آن به کار گرفتم.

مهاجم استقلال در خصوص اينکه فکر مي‌کند آيا گل امروز مي‌تواند گل قهرماني استقلال باشد، گفت: به اين موضوع خيلي خوشبينم و نسبت به قهرماني استقلال هم خوشبين هستم. من وقتي به اين گل فکر مي‌کنم حس بدي ندارم و يک جورايي قند در دلم آب مي‌شود. اميدوارم هفته آخر خدا کمک کند و به حق‌مان برسيم و در حضور مردم جشن قهرماني بگيريم.
[size=large]ارش این گل رو دقیقه دقیقه 23 با پاس خسرو زد
تبریک می گم
برد استقلال برابر فولاد 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، M ATIN
آگهی
حیف شد این همه دعا کردیم استقلال ببره
برد
اما پرسپولیس راه اهنو نبرد DodgyDodgycrying

دیگه قهرمان نمیشیم cryingcryingcryingcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
جاش اینجا نیست
پاسخ
 سپاس شده توسط Ã V Ä Ť Å Ŗ
(06-04-2014، 20:06)avatar22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برد

حالا استقلالی هستی یا پرسپلیسی؟

(06-04-2014، 20:09)پسر تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جاش اینجا نیست

ببخشید چه جوری انتقالش بدم؟Confused
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
به نظرت کدومم ؟!؟!؟

IQ پرسپولیس دیگه
نمیبینی
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
(06-04-2014، 20:09)خخخخخخ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-04-2014، 20:06)avatar22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برد

(06-04-2014، 20:09)پسر تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جاش اینجا نیست

بایدب مدیرا بگی بفرستن بخش ورزش فوتبال
پاسخ
 سپاس شده توسط Ã V Ä Ť Å Ŗ
آگهی
(06-04-2014، 20:11)avatar22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظرت کدومم ؟!؟!؟

IQ پرسپولیس دیگه
نمیبینی

پرپولیسی هستی اونوقت دعا کردی استقلال ببره؟!

(06-04-2014، 20:13)پسر تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-04-2014، 20:09)خخخخخخ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برد

جاش اینجا نیست

بایدب مدیرا بگی بفرستن بخش ورزش فوتبال

ممنون
پاسخ
(06-04-2014، 20:13)خخخخخخ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-04-2014، 20:11)avatar22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظرت کدومم ؟!؟!؟

IQ پرسپولیس دیگه
نمیبینی

پرپولیسی هستی اونوقت دعا کردی استقلال ببره؟!

اره استقلال باید میبرد که فولاد امتیازش نمیرفت بالا
اگه پرسپولیس میبرد الان صدر بود
ولی الان نفت قهرمان میشه crying
پاسخ

به نظرت کدومم ؟!؟!؟

IQ پرسپولیس دیگه
نمیبینی

پرسپولیسی هستی اون وقت دعا کردی استقلال ببره؟!
پاسخ
درود بر هرچی آبیه
پاسخ
 سپاس شده توسط خخخخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Heart عکس العمل ما آدما در برابر جمله ی " دوست دارم"
  یک با یک برابر نیست..
  برخی افراد 3 برابر سریع تر از دیگران پیر می شوند
  نامردی در برابر دوستی(رفیقای نارفیـــق)
  ضد استقلال صرفا جهت خنده
  واکنش مردم در برابر عمل پادشاه
  اعلام ترکیب استقلال برابر نفت تهران
  واکنش بدن در برابر رژيم هاي اشتباه مجموعه : رژیم و تناسب اندام واکنش بدن در برابر رژ
  واکنش جالب علی دایی در بازی تدارکاتی استقلال+ عکس
Information استقلال و عشق است....

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان