امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مگر نمی‌بینی مهدی(عج) سرباز می‌طلبد؟ ظهور در وصیت نامه شهدا

- پیامبر اکرم (ص) فرمودند: آدمی تعجّب می کند از وفور ایمان مردم آخرالزّمان که پیامبری را ندیدند و امام آسمانی را زیارت نکردند و تنها ایمان به سطوری می آورند که بر روی کتابهای باقیمانده از وحی و کلمات معصومین نقش بسته است.

مگر نمی‌بینی مهدی(عج) سرباز می‌طلبد؟ ظهور در وصیت نامه شهدا 1

برای هر انسانی پیش می‌آید که در دوران زندگی لحظاتی را تجربه کند که همراه با سختی باشد و بعضاً از
دست کسی هم کاری برنیاید. در چنین شرایطی محبین اهل بیت(ع) دست به دامان آن بزرگ‌واران
می‌شوند و از آن‌ها کمک می‌خواهند.دوران 8 ساله جنگ تحمیلی و مظلومیت ملت ایران هم از این قاعده
مستثنی نیست. رزمندگان ما در لحظات سخت جنگ در زیر آتش گلوله‌های دشمن بعثی از ائمه، با
اخلاص استمداد می‌طلبیدند و آنان نیز از روی لطف و کرمشان دستگیری می‌کردند. حال در هفته دفاع
مقدس نگاهی می‌کنیم به وصیت نامه های مهدوی شهدا، باشد که مورد قبول حضرت قرار گیرد.  

وصیت نامه شهید عبدالله بیژنی:
مردم، روزی امام زمان(ع) خواهد آمد، یاری اش کنید نه به عنوان تکلیف و با دودلی، به عنوان عشق، به
عشق سر دادن، پاره پاره شدند. 

وصیت نامه شهید حسن محمدی:
امام زمان منجی انسان هاست، امید مستضعفان است یگانه محب خداوند در زمین است. دائم دعا کنید
تا خداوند فرجش را نزدیکتر فرماید، دیدگان ناقابلمان را به نور فروغش منور فرماید. 

وصیت نامه شهید جمشید ناسک:

درود و سلام بر پرچمدار اسلام و مرد عدالت آقا حضرت مهدی(ع) خدایا یک مرتبه هم که شده وجود مبارک
مولا و سرورم امام زمان را به من نشان ده تا قلبم قوی شود و به آرزوی دیرینه خود برسم. 

وصیت نامه شهید امین احمدی تبار:
می روم تا ثابت کنم که من مسلمانم و عاشق مهدی(ع) ای مادرم به همه بگو که لاله من هم عاشق
بود، عاشق مهدی(ع).

وصیت نامه شهید عزت الله بهمنشین:
با سلام و درود بر امام زمان(ع) محبوب دل عاشقان ولایت و امید دل مستضعفان و امام مجاهدان، آنکه

هرگاه یاد او می کنیم با سوز و گداز دل امید آمدن و ظهورش را می کشیم. 

وصیت نامه شهید حسین علی فرخ روز:
ای خمپاره ها و گلوله ها بدنم را سوراخ سوراخ کنید تا شاید قطره های خونی که از بدنم بر زمین ریخته
می شود فرج مولایم و فرمانده ام امام زمان(ع) را نزدیک گرداند. 

وصیت نامه شهید عطاالله اویسی:
با تفرقه به اسلام و میهن عزیز و خون پاک شهدا خیانت نکنید که قلب امام امت و آقا امام زمان(ع) را بدرد
می آورید.

وصیت نامه شهید سید علی اصغر اخلاقی:
من می روم تا شاید نینوایی رابیایم و در عاشورای آن، هدیه ناقابلی در راه پیروز حق بر باطل و اسلام بر کفر در پیشگاه مولایم مهدی(ع) تقدیم نمایم. 

وصیت نامه شهید محمد هاشم دهقانی:
آقا امام زمان(ع) را از یاد نبرید.

وصیت نامه شهید گل میرزا مرادی:
می روم تا سفره رنگین این سرزمین را برای ظهور حضرت مهدی موعود(ع) آماده نمایم.

وصیت نامه شهید نجف نیکو:
ای خدا آرزوی دیرینه و فریاد همیشگی ما فرج آقا امام زمان(ع) بوده است.

وصیت نامه شهید احمد گلزاری:
سلام بر مهدی(روحی فداه) منجی انسان ها که عاشق دیدار او بودم، ولی تا بحال موفق نشدم و امیدم به این است که در لحظات آخر بتوانم روی مبارکش را ببینم.

وصیت نامه شهید عبد الکریم حائری:
خدایا به کمال و جمال خویش حضرت امام عصر(ع) را که روزانه اعمال ما بر او وارد می شود از ما راضی و خشنود بگردان.

وصیت نامه شهید مسلم بهروز:
اگر خدای ناکرده کاری کنیم که نامه اعمال ما به دست امام زمان(ع) برسد از دست ما ناراحت شود، اگر چنین شود وای بحال ما.

وصیت نامه شهید محمد رضا مصلی نژاد:
ای بندگان خدا، حجابی که بین شما و امام مهدی(ع) قرار گرفته را با پاک نمودن اعمال و انجام دادن کارهای خوب و ترک کارهای ناپسند محو کنید با انجام دادن کارهای پسندیده و ترک کارهای ناپسند ظهور امام زمان(ع) را نزدیک کنید.

وصیت نامه شهید عبدالکریم احمدی:
مبادا خدای ناکرده عملی از ما سر بزند که امام زمانمان پیش خدا شرمنده شود.

وصیت نامه شهید نقی یوسف پور:
به امید روزی که ناخدای کشتی جمهوری اسلامی تا ساحل قیامت مهدی(ع) در امان باشد.

وصیت نامه شهید گلبن حقیقی:
توجه داشته باشید که مهدی(ع) عزیز در انتظار شماست همانگونه که شما در انتظار ایشان هستید.

وصیت نامه شهید خدابخش اکبری عنا:
باید زمینه سازی شود تا امام زمان(ع) تشریف فرما شوند تا از ما از ته قلب همه شب و روز دعا کنیم ایشان نخواهند آمد. 

وصیت نامه شهید زین العابدین شهریاری:
حمد و ثنا به خداوند که مرا در زمانی که زمان انقلاب مهدی(ع) بود، متولد ساخت تا بتوانم در صف یاران مهدی(ع) قرار بگیرم.

وصیت نامه شهید سعید طوقاین:
کاری نکنید که لیاقت یاوری امام زمان(ع) را از دست بدهید تا می توانید مراقب و محاسب اعمال و احوال خودتان باشید و خود را در محضر خدا حسن کنید. 

وصیت نامه شهید محمد اسماعیل خرم دل:
مادر گرامیم، من ماندم و جنگیدم و تا آخرین قطره خون بر میثاق خود باقی ماندم تا تو فردا بتوانی سر بلند و با افتخار بگویی مادر دو شهید هستم که فرزندانم در راه نوکری اباعبدالله حسین(ع) و امام زمان(ع) جان باخته اند.

وصیت نامه شهید ضربعلی سرادی:
راستی باید بدانیم که چه زیباست موقعی که شهادت نصیب کسی می گردد و امام مهدی(ع) را فورا می بیند.

وصیت نامه شهید محمد دهقان:
امیدوارم که با مرگ خود، تو برادر را به سوی امام زمان(ع) بکشانم و امیدوارم که روزی تو یکی از سربازان امام زمان(ع) باشی.

وصیت نامه شهید مسعود مصلی نژاد:
ما افتخار می کنیم که فدای قدوم مبارک حضرت حجه ابن الحسن(ع) بشویم.

وصیت نامه شهید محمد رضا عقیقی:
پدر و مادر عزیز: مبادا خدای ناخواسته کاری کنید که موجبات سرافکندگی امام عصر ارواحنا فداه را فراهم آورید، قلب مقدسش را جریحه دار و دل دشمنان اسلام را شاد کنید .

وصیت نامه شهید محمد هادی ایران محبوب:
ای منتظران مهدی(ع) آستین ها را بالا بزنید و آماده باشید ای منتظران مهدی(ع) شاید تا لحظاتی چند او شما را بخواهد، او بیاید، او به پیش و شما به دنبال ایشان، راستی آیا وضوی شهادت گرفته اید.

وصیت نامه شهید کاظم تقی زاده:
برنامه زندگیتان را طوری تنظیم کنید که مورد رضایت آقا امام زمان(ع) باشد.

وصیت نامه شهید احمد دشتابی:
براداران؛ امام زمانتان را بشناسید و معرفت خود را نسبت به ایشان زیاد کنید و سعی و کوشش کنید در طلب معرفت، دعا کنید، دعای فرج تا تعجیل در ظهور امام زمان(ع) بشود در قلوب خود شیطان را دوره کرده و خداوند و امام زمان(ع) را جایگزین کنید و با او باشید که او با شماست و مشکلات و مسائل خود را با او حل کنید.

وصیت نامه شهید ابوالفضل قناعت پیشه:
مردم بدانند که امام زمان(ع) با فرزندانشان در جبهه ها دیدار می کند و جلو گلوله های دشمنان را می گیرد.

وصیت نامه شهید غلامرضا کاوه:
این انقلاب باید به دست امام زمان(ع) سپرده شود و این نیاز به هوشیاری ماها دارد . اگر چشمانم بسته بود آنها را باز بگذارید تا چشم انتظار از دنیا بروم زیرا منتظر آقا امام زمان(ع) بودم.

وصیت نامه شهید مرتضی محب:
خدایا عاجزانه از تو می خواهم در ظهور امام زمان(ع) به لطف و کرمت و مهربانیت تعجیل بفرما.

وصیت نامه شهید فرهاد (مجتبی) جرائی:
بیایید این دنیای بی ارزش را رها کرده و به خود بیاییم و فکر کنیم که آیا تمام خوشیهای دنیا به لحظه ای نارضایتی امام زمان(ع) ارزش دارد.

وصیت نامه شهید حمید رضا قناعت پیشه:
برادران عزیز اگر می گویید منتظر امام زمانید پس چرا قلبش را به درد می آورید؟ منتظر واقعی که دروغ نمی گوید، منتظر واقعی که تهمت نمی زند، منتظر واقعی که غیبت نمی کند، منتظر واقعی همواره در صدد تزکیه نفس و اصلاح درون است منتظر حقیقی همواره آماده است که حضرت مهدی(ع) ظهور کند تا به یاریش بشتابد. منتظر واقعی هشیار و آگاه از مسائل روز است و کوچکترین انحراف در این راه را تذکر می دهد و در صورت لزوم برای حفظ دین شهید می شود.

وصیت نامه شهید محمد علی احصائی:
مژده که مهدی(ع) یار شماست، بخود سستی را ندهید که صاحب اصلی این کشور و این انقلاب اوست و مژده که او با ذوالفقار علی(ع) خواهد آمد از خدا بخواهید که هر چه زودتر فرج امام زمان(ع) منتقم حقیقی را نزدیک کند.

وصیت نامه شهید احمد لطف الله:
با شهیدانمان تجدید عهد و پیمان می کنیم تا بتوانیم بوسیله خونشان پلی به سوی حکومت حضرت مهدی بسازیم .

وصیت نامه شهید فرامرز بخشی پور:
اگر انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی تداومی نمی یابد مگر با کشته شدن من و اگر فرج مولایم ولی عصر(ع) نزدیک نمی شود مگر با کشته شدن من، ای رگبارها و ای خمپاره ها مرا پاره پاره کنید.

وصیت نامه شهید محمد مهدی رازقی:
ای امام زمان(ع) سرباز دیگر، به سویت آمد که نادم از گناهان است و راضی به فرماندهی تو، انشا الله که در پیشگاه خدا از من راضی باشی. من اکنون آماده فدا شدنم و دیگر عاشقان راهت با ایثارشان و امام امت و امت مسلمان با زجر کشیدنشان با جوان دادنشان زمینه ظهورت را فراهم می کنند.

وصیت نامه شهید صفر صادقی:
فقط به عشق خدا و دیدار حضرت مهدی موعود به سوی جبهه می شتابم.

زان روزهاى خوب ، گویی هزار سال گذشته...
پاسخ
 سپاس شده توسط saeid ، בחור משוגע
آگهی
اوه چقد وصیت...
بدا وصیت منم بذار کنارشون
پاسخ
 سپاس شده توسط ғдф!ทд ^ــ^
اگه اقا 300 تا یار داشت ظهور میکرد 
جای تاسف داره بین 1.5 میلیار مسلمان روی زمین 300 نفر نیست اقا رو بخواد Heart
دل مرنـجــان کــــه ز هــــر دل بــــه خــــدا راهـــی هـــســت
پاسخ
 سپاس شده توسط בחור משוגע
(17-04-2014، 20:45)یه تنهای بی ستاره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوه چقد وصیت...
بدا وصیت منم بذار کنارشون

مگ توئم قراره شهید شی بسلامتی؟
دقیقا در چه راهی؟
زان روزهاى خوب ، گویی هزار سال گذشته...
پاسخ
وای بر ما...
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  معبود من! (مناجات نامه)
Brick علائم نزدیک به ظهور
  ظهور نزدیک است.
Rainbow کتاب زندگینامه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با عنوان سرباز ولایت منتشر شد + تصویر
  خلاصه ای از زندگینامه حضرت مهدی (عج)
  زندگی نامه مختصری از حضرت خدیجه (س)
  امام زمان(علیه السلام) چه روزی ظهور می کنند؟
  احادیث در مورد امام مهدی(عج)
Lightbulb بیان امام مهدی ناصر محمد یمانی درباره اراده خداوند در"رستاخیز اول" (بعث اول) گروهی از
  مدافعان حرم- حاج میثم مطیعی- حاج مهدی رسولی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان