امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوتی های من!

2 روز پیش تو خونه ی مادربزرگم داشتم درسمو میخوندم یهو حواسم جلب پاک کنم شد که دیدم خود کاری شده!فکر کردم حتمن کار بچه های کلاسمون بوده من متوجه نشدم!تا اومدم دهن باز کنم بگم:کدوم اسکول بیشعوری این کارو کرده؟یه دفعه مادربزرگم گفت اینو من کردم پاک که میشه؟Confusedدیگه من کوپ کرده بودم Exclamationتا حالا دارم خدا رو شکر میکنم به مادربزرگم نگفتم این حرفو!

ایام عید منو دخترعمم که 7 ماه ازم برزگتره با پسر عموم که یه ماه ازم بزرگتزه داشتیم تو اتاق حرف میزدیم !من خسته شدم دراز کشیدم!دختر عمم گفت نگار بکش پایین!منم با کمال خونسردی گفتم کشیدم!دیدم یهو داره از خنده میترکه که بعد تازه متوجه سوتیم شدم!ولی بخدا من منظورم لباسم بود که یکم رفته بود بالا!Huh

من و چند تا از دوستام داشتیم راجع به سوتی هامون میگفتیم که من دهن باز کردم گفتم:من نمیدم نمیدم یهو یه گنده میدم!دیدم دوستم داره از خنده میترکه که باز هم تازه فهمیدم چه گندی زدم!ولی من به خدا منظورم سوتی بود!Shy

میبینین تو رو خدا هر روز من با این همه مسعله که اصطلاحن سوتی ام داره مواجه هستم!شما هم همینطورید عایا؟Huh
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوتی های من! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط عاشق الکترونیک ، saeid ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، rangin kamoon ، ✘PETER✘ ، سانا50 ، دوست مهربان ، ✞ Ϧ ʝ ᔣ ✞ ، خانومي ، ~Mahnaz~ ، باحال فلشخور ، 7383 ، Elena ♥♥♥♥♥♥♥ ، HediVampire ، Ξrιc logιc ، .maryam. ، جانگ یونگ هوا ، سورنا فاول ، shawkila ، golbarg00 ، دیانا2 ، ♪♫ ¥MËLØÐ ♪♫ ، Dead-Girl ، esiesi ، ♫♫ nesa ♫♫
آگهی
نمیدی نمیدی یه گنده میدی 
=))
دل مرنـجــان کــــه ز هــــر دل بــــه خــــدا راهـــی هـــســت
پاسخ
 سپاس شده توسط ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، ✘PETER✘
خخخخخخخخ آره!Tongue
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوتی های من! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، ✘PETER✘
وای خیلی باحاله سوتیاتBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط saeid ، ✘PETER✘ ، BlAcK dAy
بدجور بود
سوتی های من! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط BlAcK dAy
باحال بود
پاسخ
 سپاس شده توسط BlAcK dAy
آگهی
جالب بود
:||:
[img=0x17]<a href=[/img]
سوتی های من! 1 [url=http://8pic.ir/viewer.php?file=83kznna7l6n6fvvysl97.png][/url]
پاسخ
 سپاس شده توسط BlAcK dAy
خخخخخخخ

باحال بودالطفابازم سوتي بدهBig Grin
خـــدایا پرسشی دارم .....
رها کن آســمان ها رآ، بیــآ اینجا قضاوت کن
بـــــبیـــنم در زمین یک مرد پیدا میکنی یا نـــــه؟
تو هم مثل همه امروز و فردآ میکنی یا نــــه؟
بندگـــآنت را از ننگ آدم بودن و بیهوده فرسودن
مٌبـــَرآ میکنی یا نـــــه؟
بـــــــرآی آخــــــرین پرســــش .....
قیـــــآمت را بـــــگو، مردآنـــــــه، برپا میــــــکنی یا نـــــه؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط BlAcK dAy
من هیچ وغت صوتی نمیدمTongueTongue
پاسخ
 سپاس شده توسط BlAcK dAy
(15-04-2014، 7:25)پسر تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بدجور بود
کدومش؟

(15-04-2014، 11:43)باحال فلشخور نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من هیچ وغت صوتی نمیدمTongueTongue
خوبه!خوش ب حالت!

(15-04-2014، 11:40)خانومي نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخخخخ

باحال بودالطفابازم سوتي بدهBig Grin
خخخخخ باشه چشم!

(15-04-2014، 11:37)الـــــــی فدات♥♥♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جالب بود
نظر لطفته!

(15-04-2014، 10:48)♥roki♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باحال  بود
ممنون!

(14-04-2014، 22:26)ترانه ی عشق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای خیلی باحاله سوتیاتBig Grin
نظر لطفته!
سوتی های من! 1
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان