امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تا حالا سوتی دادی؟خوب به ما هم بگو باهم بخندیم

سلام دوستان آیا تا به حال سوتی دادید؟
راستشو بخواین خیلی کم پیش میاد آدم سوتی نده

من؟ اوه اوه تا دلت بخواد سوتی دادم شما چی؟
اینجا بنویسیدSmile

من یک بار توی تاکسی با دوستم داشتیم از دانشگاه میرفتیم خونه ،من گرسنم شد یه شکلات درآوردم و خوردم و پوستشو از پنجره راننده خواستم بندازم بیرون،نببینم برگرده بره کجا....توی گوش راننده !!! بیچاره فکر میکرد مگسِ همش میگفت:
-خدایا این مگسا رو چرا افریدی گوشمو کر کرد
منم دیگه به معنای واقعی وا رفتم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.irnm.org/wp-content/uploads/2014/11/Morteza-Pashaei-A-Song-For-Naser.jpg
پاسخ
 سپاس شده توسط زیا ، f.z.13 ، ᖇᗩᖺᗩ ، Sadaf 2014 ، Razieh.M ، narges 021 ، Modern Thinking ، دنیل رادکلیف ، االنا ، باران20 ، سارا گل فخرابادی ، kian007 ، mr.destiny ، @AMIN@ 2002 ، 28hossein ، **zeinab** ، ✘Nina✘ ، محمدرضا.ر
آگهی
یه بار سر کلاس بودم بعد اومدم معلممون رو صدا کنم بگم خانم گفتم خاله Smile بعد کلاس ازخنده منفجر شدBig GrinTongue ولی خیلی خجالت کشیدم Sad
HeartEsfandI Ke BashI MishI Tar taqarI KhodA Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط atoosa tehrani ، bipasha basu ، mr.destiny
من توي فوتبال به داوار گفتم خواهر
پاسخ
 سپاس شده توسط atoosa tehrani ، mr.destiny ، teresa ☆
دوستم اومد بکه کهیر زدم گفت کپک زدم . سر کلاس ادبیات معلم هم بد اخلاق تا میتونستیم خندیدم ولی خدایی چیزی نگفت بهمون چون خودشم داشت میخندید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تا حالا سوتی دادی؟خوب به ما هم بگو باهم بخندیم 1
پاسخ
 سپاس شده توسط باران20 ، mr.destiny
سوتــــی؟؟؟ زیاد

خصوصا جلوی پسرا

یه بار داشتم با پسر عمه هام حکم می زدم...بی بی رو انداخته بودن می خواستم ببینم شاه ندارن
گفتم:«شاش کو؟؟؟»
هیچی دیگه مضحکه خاص و عام شدیم
.
.

یکی دیگه
فامیلمون چهار تا بچه دارن دو تا کوچولو دو تا بزرگ...اسماشونو قاطی کرده بودم
می خواستم بگم کسری(پسر کوچیکه)
گفتم محمد (پسر بزرگه) چقد نـــازه
هیچی دیگه پسر 20 ساله تا چند ماه ولم نمی کرد
پاسخ
 سپاس شده توسط bipasha basu ، باران20 ، mr.destiny ، †cυяɪøυs† ، teresa ☆
تآلآر سوتیکده وجود دآره (.. )
پاسخ
 سپاس شده توسط باران20
آگهی
تکراری
پاسخ
 سپاس شده توسط باران20
اره یکبار مامانم دوپاکت بزگ شرینی گرفته بود که یکییش برای خودمون باشه یکییشم ببریم خونه عموم اینا که مثلا زشت دست خالی‌بریم 
وقتی مامانم رفت شرینی خریدواومد خونه خیلی من ودادشم گشنمون بود یکی از پاکتهای شرینی‌‌رابازکردیم وچنتا شرینی خوردیم  بعدش درپاکتاگذاشتیم ورفتیم اماده شدیم رفتیم سوارماشین شدیم منتظرمامان وبابام هیچی مامانم پاکت شرینی گرفت بود دستش‌ اورد توماشین داد دسته‌من‌خلاصه اقارفتیم مهمونیو شرینی خودمونا بازکردن گرفتن جلومون من ومامان وداداشم گفتیم خیلی ممنون تازه خوردیم وهیچکدوم برنداشتیم گذشت تا‌فردا صبحش که مامانم رفت سریخچال تا به داداشم  شرینی بده‌گفت‌وااای پاکته که شما بازش کرده بودید اشتباه بردیم برای عمو اینا ووااااای خیییلی افتضاح بود جالبم اینه‌که‌شرینی جلوم گرفتن گفتم خیلی ممنون تازه خوردم حالا فکرمیکنن تو ماشین مابازش کردیم خوردیمش خیلی‌سوتی افتضاحی بود چون خونه عموم پر مهمون بود واوناهم حتما فهمیده بودن که پاکت دست خوردست وااای بااینکه بعد مامانم بهشون گفت ومعذرت خواهی‌کرد تایکمدت اصلا هروقت میرفتم خونه ی عموم ازخنده‌روده بر میشدم
روزگار عجیب عجیب درگردشه مواظب حرفامون باشیم
پاسخ
 سپاس شده توسط باران20
یخمایی سرد بستم!!!!
پاسخ
آقا من 12 سالم بود چاه توالت رو منفجر کردم ابرو ها و موهام و موژه هام سوختن شانس آوردم بدتر نشد آخه اینا در اومدن

خداوندا دستهایم خالی است ودلم غرق در آرزوها-یا به قدرت بیکرانت دستانم را توانا گردان یا دلم را از آرزوهای دست نیافتنی خال کن

((کوروش بزرگ))Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط باران20

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سوتی های معلمان در شاد
  با عقل ها ، عکس حل کن ها ...حالا همه بیاین بحلین ،امیدوارم خوب باشه
  تا حالا شکست عشقی داشتین چند بار
  بد ترین سوتیت تا حالا چی بوده؟
  مطمعنن اینکارا رو تا حالا کردی(اگر نکردی بیا منو بزن)پارت 1
  تا حالا شده؟
  تا حالا تو عمرت همچین جیگر خوشتیپی دیدی ؟!
  سوتی هاتونو لو بدین خخخ
  تا حالا ماهی دندون دار دیدید؟؟؟
  حالا بگین...پسرا کدومین؟دخترا کدومو دوس دارین؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان