امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

این دختر 13 ساله در بدن یک خانم 50 ساله اسیر است

Heart 
مجموعه : مطالب جالب و خواندنی

زارا هارتشون” اهل شمال کشور انگستان است. او 13 ساله است و با چهره‌ای معصوم در برابر دوربین‌های کنجکاو خبرگزاری‌ها ایستاده است تا از زندگی خودش بگوید. او از یک بیماری کمیاب ژنتیکی رنج می‌برد که او را سال‌ها پیرتر از سن واقعی‌اش نشان می‌دهد. صورت او در سن 13 سالگی پر از چین و چروک و ردپای پیری است ولی با این حال او می‌گوید:

این دختر 13 ساله در بدن یک خانم 50 ساله اسیر است 1

“اگرچه ظاهری شبیه افراد مسن دارم ولی از درون احساس جوانی می‌کنم.” پدر و مادر او از کودکی متوجه بیماری او شده بودند و مادرش او را از کودکی از رفتن به مدرسه و حضور در میان هم‌سالانش بازداشت چون اعتقاد داشت که دختر کوچولوی او توانایی تحمل نگاه‌های تحقیرآمیز و حرف‌های توهین‌آمیز دیگران را ندارد.

او خودش می‌گوید هنگامی که برای نخستین بار سوار اتوبوس مدرسه شده، اطرافیان‌اش او را به اسامی تحقیرآمیزی صدا زده‌اند: میمون، مادربزرگ و … این‌ قبیل اتفاق‌ها باعث شد که والدین او بیش از پیش از فرستادن او به مدرسه و حضور در جمع دوستان هم‌سن و سالش امتناع کنند. زارا بیش از همه از نگاه‌های کنجکاو و پچ‌ پچ‌ های‌ شان ناراحت است

و می‌گوید درست است که من ظاهری پیرتر از سن‌ام دارم ولی این دلیل نمی‌شود که روحیه وشادی و نشاطی مانند هم‌سن و سالان‌ام نداشته باشم. مادر “زارا” اکنون 41 ساله است. او نیز از بیماری مانند دخترش، لیپودیستروفی (lipodystrophy) ،رنج می‌برد اما شدت بیماری او بسیار کمتر از شدت بیماری زارا است.

او می‌گوید که در لحظه‌های بعد از تولد زارا متوجه شده است که دخترش بیماری اورا به ارث برده و علایم بیماری‌اش را در چهره و بدن دخترش یافته است: “من در آن لحظات از دست خودم بسیار عصبانی بودم که این بیماری را به دخترم منتقل کرده‌ام! به خودم گفتم او حالا مجبور است یک عمر با دردسرهایی که من در طول عمرم کشیده بودم کنار بیاید و بسوزد و بسازد!”
پاسخ
 سپاس شده توسط BlAcK dAy ، Jack Daniel'ѕ ، پری خانم ، . . . P oo R ! A . . . ، marjan74 ، عاشق الکترونیک ، ✔✘ζoΘdY✘✔ ، shawkila ، l¯̄ ͡ ̶๖̶ۣۜ๖ۣۜA҉L҉I҉ ، MoJoOnBi ، RєƖαx gнσѕт ، sara-ice girl ، rana m ، ×fteя LifE∀× ، ***shabnam*** ، panizaa ، bahar labeouf ، (-_-) ، noosha joon ، سووگند ، خخخخ ، فاطمه خانم ، キム尺刀ム乙 ، Elena ♥♥♥♥♥♥♥ ، hanie directioner ، saba 3 ، M.AMIN13
آگهی
ببخشیدا ولی تکراریه..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘

(24-04-2014، 17:25)افعی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشیدا ولی تکراریه..

راست میگی؟ لینک؟HuhHuh
پاسخ
 سپاس شده توسط BlAcK dAy ، . . . P oo R ! A . . . ، l¯̄ ͡ ̶๖̶ۣۜ๖ۣۜA҉L҉I҉ ، MoJoOnBi ، خخخخ
عجب آدم باحالی بوده Big Grin
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، ✔✘ζoΘdY✘✔
این دختر 13 ساله در بدن یک خانم 50 ساله اسیر است 1 این دختر 13 ساله در بدن یک خانم 50 ساله اسیر است 1 ویرایش شد
پاسخ
 سپاس شده توسط marjan74 ، ✔✘ζoΘdY✘✔ ، MoJoOnBi
(24-04-2014، 17:25)پسر تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-04-2014، 17:25)افعی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشیدا ولی تکراریه..

راست میگی؟ لینک؟HuhHuh
این یکی نه قبلیه...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
آگهی
ویرایش شد چرا ؟
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
پاسخ
(24-04-2014، 18:31)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ویرایش شد چرا ؟

تکراری بود داداشHeartHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ
آخیSad
پاسخ
درکل با اینکه تکراریه ولی بازم میسی Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  انجمن فلشخور ده ساله شد!!!!!!!!!!!
  خانم ها دوست دارن دوست پسرشون چه جور باشه از چه پسرس خوششون میاد
  نامه ی یک دختر کم توقع
  وقتی یه دختر گریه میکنه ..
  متن های فوق العاده زیبا در مورد دختر
Star دختر بود یعنی...........!
  4 مدل جوراب زنانه که خانم ها به آن‌ها نیاز دارند
  مسابقه بین دختر ها و پسر ها ببینیم کی باهوش تره؟
  به نظرتون پسر خیانت کرده یا دختر
  راز جذب شدن دختر ها به پسر های سوسول و ......!!!!؟؟؟حتما بخونین.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان