امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دنی آلوز بارسا را تهدید به ترک کرد!

دنی آلوز بارسا را تهدید به ترک کرد! 1

شرایط حال حاضر بارسلونا:
سخت است که در بارسلونا شانس بازی داشته باشید و مردم خوششان بیاید یا نه، من بخشی از تاریخ باشگاه هستم. من به انرژی نیاز دارم که به من انگیزه بدهد.
 من فردی شاد هستم و همواره اینگونه زندگی‌ کرده‌ام و به خاطر نتایج اخیر مردم باید به شخصی‌ حمله می‌‌کردند که من احساس می‌‌کنم این کار در مورد من صورت گرفته است.
من واقعاً به داشتن انرژی اعتقاد دارم و اگر روز خود را با انرژی منفی شروع کنم، شرایط طبق میل من پیش نمی‌‌رود. اگر انرژی اطراف من تغییر نکند، احتمالا باشگاه را ترک خواهم کرد زیرا در حال حاضر این انرژی منفی است. برای ماندن باید تغییراتی صورت بگیرد.
خرید‌های جدید:
حالا بازیکنان جوانی داریم. مردم نباید فکر کنند که ژاوی و اینیستا همیشه می‌‌توانند بازی کنند. آنها بازیکنانی خاص هستند اما آنها وقتی‌ ۲۵ یا ۲۶ ساله بودند شروع به تبدیل شدن به یک بازیکن بزرگ کردند و همواره نمی‌‌تواند در یک سطح باشند.
آمدن احتمالی‌ لویز انریکه و جانشینی تاتا مارتینو:
به عنوان بازیکن فکر می‌‌کنم پدیده بود و به عنوان مربی‌ در سلتاویگو کار بزرگی‌ انجام داده اما فکر می‌‌کنم در باشگاه کمی‌ افراد عجول هستند. ما هنوز برای لیگ در حال تلاش هستیم. مردم نیاز دارند که شرایط را کمی‌ آرام تر ببینند. نباید عجله‌ای در این کار داشت زیرا فصل تمام نشده است.
شانس بردن لیگ:
اگر لیگ را نبریم، فصل فاجعه باری خواهد بود. ما شانس‌های زیادی داریم اما از آنها استفاده نمی‌‌کنیم. نباید بذاریم آخرین شانسمان از دست ما بپرد. به تیم ۱۰۰% ایمان دارم و مردم را نا امید نخواهیم کرد.
پرونده نیمار:
[rtl]تفاوت عجیبی‌ رخ داده است. رئال مادرید حاضر بود ۱۰۰ میلیون یورو برای نیمار بپردازد و بارسلونا وی را با ۵۷ میلیون به اینجا آورد و مردم می‌‌گویند که این کار بی‌ نظیر است. بی‌ نظیر است که وی وقتی‌ ۱۰۰ میلیون یورو پیشنهاد داشته است به اینجا آماده است.[/rtl]

[rtl]دنی آلوز بارسا را تهدید به ترک کرد! 1
[/rtl]
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دنی آلوز بارسا را تهدید به ترک کرد! 1 [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط Ѧℳℐℝ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بارسا 3-3 سیتی: 6 گل به افتخار اونسوئه
  وکلای بارسا در تلاش برای سد راه انتقال مسی به PSG
  آلوز: نیامده بودم در ایران تفریح کنم
  واکنش جرارد پیکه به توقف تلخ و لحظه آخری بارسا
  حسرت ستاره بارسا؛فرصت بی نظیری را از دست دادیم
  کاسیمیرو در پوست کریم؛ یک تنه مساوی بارسا (عکس)
  شش‌گانه بایرن مونیخ بهتر بود یا شش‌گانه بارسا؟
  این ویدیو بارسا را دوباره به هم می‌ریزد؟ (عکس)
  بارسا سد راه جذاب‌ترین انتقال تابستانی
  گزینه کلایورت؛ رختکن بارسا به بارتومئو سیگنال داد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان