نظرسنجی: به نظرتون ادامه بدم؟
بله
خیر
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 63 رأی - میانگین امتیازات: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

○○○○ اتاق فوتبال و سایر ورزش ها ○○○○

205. بعد از مدتها دوباره خبر .

قلعه نویی همه را شوکه کرد

خبرآنلاین ؛ درحالی که مجتبی جباری در آستانه جدایی از استقلال بود و قلعه نویی هم پیش از این به صراحت گفته بود فرهاد مجیدی را نمی خواهد تا کاپیتان محبوب طرفداران استقلال در آستانه خداحافظی از فوتبال باشد ، به یکباره امیر قلعه نویی با حضور در دفتر علی فتح الله زاده ، مدیر این تیم را متقاعد کرد که تا مجتبی جباری در استقلال بماند. فتح الله زاده که صبح امروز به خبرآنلاین گفته بود جباری را نمی خواهد ، در این باره در ساعت 21 می گوید:« آن موقع که گفتم ، شرایط فرق داشت. مجتبی باید یکسری از شرایط ما را می پذیرفت . من با قلعه نویی جلسه داشتم و الان احساس می کنم جباری با شرایطی در تیم می ماند که ما دوست داشتیم اینگونه باشد.» او ادامه داد:« اگر اتفاق خاصی نیفتد و بازیکنان دیگری که می خواهیم را نگیریم ، بازوبند حتی بعد از بستن قرارداد استقلال با مجتبی هم بنا بر تصمیم آقای قلعه نویی بر بازوی مهدی رحمتی بسته می شود.» البته قلعه نویی در این نشست با علی فتح الله زاده غیر از متقاعد کردن مدیر تیم به استفاده از جباری ، اعلام موافقت با بازگشت فرهاد مجیدی هم داشته است. بازیکنی که استقلالی های روی سکو به شدت دوستش دارند ؛« به هر حال من و امیر خان حرف زدیم و به این جمع بندی رسیدیم که فرهاد هم در کنار مان باشد. به او گفتیم اگر می خواهد ما منتظرش هستیم. فقط کافی است بگوید آره تا قرارداد یکساله مان را که قبلا امضا کرده در هیات فوتبال ثبت کنیم.»

اگر مجیدی هم برگردد ، استقلال که حالا فقط یک قدم تا جذب جواد نکونام فاصله دارد ، به موفق ترین تیم فصل نقل و انتقالات بدل می شود. به نظر می رسد امیر قلعه نویی دستور آشتی عمومی در استقلال را صادر کرده و می خواهد همه استقلالی ها را برای رسیدن به قهرمانی برابر پرسپولیس کهکشانی ، دور هم جمع کند.

206.قرارداد رحمتی با استقلال به ثبت رسید

کیانوش رحمتی با ثبت قراردادش در هیئت فوتبال یک سال دیگر در استقلال حضور خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری فارس، کیانوش رحمتی هافبک تیم استقلال برای یک فصل دیگر در این تیم ماندنی شد. قرارداد این بازیکن امشب در هیئت فوتبال به ثبت رسید تا رحمتی در لیگ دوازدهم نیز آبی پوشان را همراهی کند.

همچنین رضا معقولی نیز با پیکان قرارداد یک ساله بست و با حضور در هیئت فوتبال قراردادش را ثبت کرد.
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
 سپاس شده توسط Newsha ti ti ، Son of anarchy
آگهی
درود....

دوستان در اینجا می توانید خبر های ورزشی کوتاه که ارزش تاپیک زدن رو ندارن رو در اینجا بگذارید و از دیگران سپاس و نظر بگیرید

قوانین:

1-اسپم دادن ممنوع(شما می توانید به جای خوب بود ، ممنون و ...... از سپاس استفاده کنید)

2-از بحث هایی که باعث اسپم دادن میشوند جلوگیری کنید

3-در صورت لزوم عکسی از خبر ورزشی و .... بگذارید

به امید شنیدن خبر های ورزشی خوب

بدرود....

Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
پاسخ
 سپاس شده توسط aLiReZaZ-iM ، ℜ. mti ، Albert wesker ، Jack Daniel'ѕ ، m.abdollahi ، Xavi Hernandes ، First Star ، یه رهگذر ، Interstellar ، | NEON DEMON | ، Ѧℳℐℝ ، Son of anarchy
قهرمانی منچستر سیتی در لیگ انگلستان برای چهارمین بار

○○○○ اتاق فوتبال و سایر ورزش ها ○○○○ 14

Тэр ...  нэртэй байсан
پاسخ
 سپاس شده توسط aLiReZaZ-iM ، یه رهگذر ، Son of anarchy
آرسنال V هال سیتی فینال جام حذفی

Тэр ...  нэртэй байсан
پاسخ
 سپاس شده توسط aLiReZaZ-iM ، یه رهگذر ، Son of anarchy
دنی الویز به پاری سن ژرمن میرود!!!!!!

روزنامه اکيپ فرانسه امروز (شنبه) ادعا کرد تيم فوتبال پاري‌سن‌ژرمن فرانسه با دني‌ آلوز مدافع برزيلي بارسلونا به توافق رسيده و از فصل آينده اين بازيکن ملي‌پوش را در ترکيب خود خواهد داشت.

دني آلوز تا ماه ژوئن سال 2015 با بارسلونا قرارداد دارد هرچند مدتي است که اخباري درباره برنامه وي براي ترک از کاتالان‌ها شنيده مي‌شود. اکنون نشريه اکيپ فرانسه مدعي است که توافقات اوليه ميان آلوز صورت گرفته و او فصل آينده در جمع شاگردان لوران بلان خواهد بود.

فصل آينده آخرين فصل قرارداد آلوز با بارسلونا است و هنوز اقدامي براي تمديد اين قرارداد صورت نگرفته است. اين بدان معناست که بارسلونا بايد آلوز را در پايان اين فصل بفروشد و گرنه در پايان فصل آينده او را به عنوان بازيکن آزاد و بدون دريافت هيچ پولي از دست خواهد داد.

Тэр ...  нэртэй байсан
پاسخ
 سپاس شده توسط یه رهگذر ، Son of anarchy
واااااااااااااااااااا  دنی الویز نره !!!!!!!!!!!من پاری سن ژرمنم دوس دارم ولی....Confused

Zed baziiiiiiiiiii
پاسخ
 سپاس شده توسط aliorang ، Son of anarchy
آگهی
تشکر دایی از عادل فردوسی پور و شبکه 3

علی دایی با حضوردر برنامه 90 به دفاع از خود پرداخت و حقایق را روشن کرد که این موضوع باعث واکنش برخی ، از جمله مجری شبکه دوم سیما شد. دایی درخصوص انتقادات جهانگیر کوثری به عادل فردوسی پورگفت:

« کسانی که این حرف‌ها را می‌زنند به نظرم دنبال مسائل دیگری هستند، دوست ندارند حقایق روشن شود، این ماجرایی بوده که خیلی‌ها می‌خواستند در شبکه خودشان مطرح شود. ده مرتبه شبکه‌های مختلف من را دعوت کردند اما نرفتم. شاید این ناراحتی‌ها به خاطر این است که به شبکه آنها نرفتم و به دنبال این حرف و حدیث‌ها می‌روند. من در رسانه ملی حاضر شدم و حقانیت خودم را ثابت کردم اینجا لازم است از شبکه سوم سیما جمهوری اسلامی ایران تشکر ویژه‌ای کنم .»

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس همچنین در خصوص شایعه حضور محمد دایی در پرسپولیس گفت:‌» اینها حرف‌هایی است که متاسفانه شماها از خودتان در می‌آورید. اصلا چنین چیزی نشده است اما به نظرم محمد ما از خیلی کسان دیگر فوتبال را بهتر می‌فهمد ایشان بازی کرده و من مطمئنم در آینده یکی از مربیان خوب ما می‌شود

Тэр ...  нэртэй байсан
پاسخ

مسئولان باشگاه هالک بانک ترکیه به دنبال عقد قرارداد با سعید معروف هستند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، نمایش موثر سعید معروف در بازی برابر برزیل در لیگ جهانی والیبال موجب شد تا مسئولان باشگاه هالک بانک ترکیه برای جذب او ابراز تمایل کنند.

پیش از این "اولیورا رافائل" پاسور تیم ملی برزیل در باشگاه هالک بانک ترکیه بازی می کرد. اما پس از بازی تیم های ایران و برزیل در لیگ جهانی و نمایش بهتر معروف از همتای برزیلی اش ، مسئولان این باشگاه ترکیه ای برای جذب پاسور اصلی تیم ملی ایران ابراز تمایل کرده اند.

گفته می شود در صورت هماهنگی با فدراسیون ایران، نمایندگانی از باشگاه هالک بانک ترکیه روز جمعه به تهران سفر می کنند تا از نزدیک شاهد نمایش سعید معروف در هفته چهارم لیگ جهانی والیبال باشند.
پاسخ

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، امید ابراهیمی گزینه مدنظر امیر قلعه‌نویی برای هافبک دفاعی بود و مسئولان استقلال به هر شکل ممکن این بازیکن را به خدمت گرفتند و با او قرارداد دو ساله بستند.

جالب است بدانید ابراهیمی برای دو سال یک میلیارد و 400 میلیون تومان درخواست کرد و این شرط را گذاشت که 700 میلیون تومان این پول را به صورت نقد دریافت کند.

استقلالی‌ها نیز با این موضوع موافقت کرده و با پرداخت 700 میلیون تومان در قالب یک چک به تاریخ چند روز دیگر، این بازیکن را به خدمت گرفتند.
پاسخ
 سپاس شده توسط ᖇᗩᕼᗩ➷Ḱᓰᔕᔕ ، یه رهگذر
جـــــآم جهآنـــــــی شــــروع شــــد

Тэр ...  нэртэй байсан
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  واکنش آذری جهرمی به آیتم جنجالی فوتبال برتر
Information محرومیت بی‌سابقه امیر قلعه‌نویی از فوتبال
  تکرار ماجرای فصل گذشته بیرانوند در تیم فوتبال آنتورپ
  فدراسیون فوتبال و اعلام استادیوم های جام جهانی به AFC
  باخت «تاریخی» الاهلی مقابل استقلال در حضور وزیر ورزش عربستان
  فوری: شکایت فدراسیون فوتبال هند از پرسپولیس تایید شد! شایعه نیست
  شکایت فدراسیون فوتبال هند از پرسپولیس؟
  درخواست نویسندگی در بخش فوتبال و سایر ورزش ها و زیرشاخه ها
  جهانبخش و تنیس فوتبال به جای اردوی تیم ملی(عکس)
  شرم آور؛ تکرار یک اتفاق تلخ در فوتبال انگلیس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان