امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

5 نکته جهانی برای انتخاب همسر !!

Heart 
تخاب همسر مناسب یکی از مسائل جوانان در تمام دنیاست .این نکات از یکی از سایت های معتبر گرفته شده است و برای مردان مجرد بسیار مثمر ثمر خواهد بود :

نکات زیر برای مردانی در نظر گرفته شده است که شرایط روحی و عملی برای ازدواج را دارندو در آستانه بزرگترین انتخاب زندگی قرار دارند.

۱: دختری را انتخاب کنید که مادرش به نظرتان شایسته و کامل می آید . مادر ها‌ آینه فردای دخترانشان هستند . دختری که مادری مقبولو شایسته دارد گزینه بسیار مناسبی است .

۲: اندکی مهارت خانه داری یا پخت پز شما را گزینه مناسبی برای منتخب شدن میکند .این را بدانید که دیگر دوره تحکم تمام شده و مشارکت حرف اول را می زند.کمی مهارت خانه داری و آشپزی برای دوران مجردی تان هم خوب است .

۳: زنی را برگزینید که اندامی متناسب با شما دارد . البته زنانی که سیگاری هستند و به خاطر آن لاغر و متناسب مانده اند گزینه ها‌ی مناسبی برای ازدواج نیستند چرا که به محض ترک این عادات همه تناسب خود را از دست می دهند.

۴ : در قدم ها‌ی اول آشنایی خیلی دست و دل بازی ها‌ی بی حد وحصر به خرج ندهید چرا که بعضی از این موارد غیر ضروری است. همه ما برای بدست آوردن پول تلاش می کنیم و باید قدر آن را بدانیم . نه خسیس باش و نه ولخرج..!

۵ : این را بدانید که همسر خود را نمی‌توانید در یک مکان عمومی بیابید . ضرب المثلی هست که می گوید:” همسرت را در استخر پیدا نمیکنی . “بهترین مکان ها‌ برای یافتن همسر مناسب محل کار و آشنایی از طریق دوستان شفیق و خانواده و در دانشگاه صورت می گیرد. 5 نکته جهانی برای انتخاب همسر !! 1
5 نکته جهانی برای انتخاب همسر !! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط حسن CR7 ، parisa16 ، ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، ALIIRZEA ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، ⓕⓐⓚⓔ ⓛⓘⓕⓔ♰ ، نفس. ، ✘ӍДЯЈДл✘ ، hesamzibaee ، ستاره مشرق زمین ، farnam22 ، ❤nila❤
آگهی
یادم میمونهTongue
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، ALIIRZEA ، نفس.
ممنون!به داداشم حتما توصيه مي كنم!Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، ALIIRZEA ، نفس.
من بیشتراشو دارم خدا رو شکر.....Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
مر30:cool::cool::cool::cool::cool:
+سپاسSleepySleepySleepySleepy
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، نفس.
ما که دیگه گرفتیم Big Grin
bethowen ...
پاسخ
ممنـآنـ .. استفآده میکنم ^_^
من همون رومیساما crying :viki:
پاسخ
آگهی
ممنون +سپاسBig GrinBig GrinBig Grin
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
اسپم نده بجاش از دکمه 5 نکته جهانی برای انتخاب همسر !! 1 استفاده کن
پاسخ
 سپاس شده توسط ALIIRZEA ، نفس.
باشه من بهت 5 نکته جهانی برای انتخاب همسر !! 1میدهم
Big Grinدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط نفس. ، ✘PETER✘
خب...من همشو دارم....خدا رو شکر...خخخخخخBig Grin
■پُستـ هایِ اَخیرَمو بِبینید◄
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
5ساحل باور نکردنیـ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سفر به مکان هایی که مثل خوابهـ 
بزرگترین دیزنی لند دنیا
10تا از ناشناخته ترین جاذبه هایِ جهان
پاسخ
 سپاس شده توسط نفس. ، ✘PETER✘

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  این مرد چینی پس از قتل همسر، وی را خورد +عکس
  انتخاب استند فروشگاهی و تبلیغاتی باکیفیت
  فاکتورهای لازم برای انتخاب اسم برند لباس
Heart انتخاب کادو برای متولدین ماه های مختلف ... بیایی تو ببینی ضرر نمیکنی ...
  نحوه انتخاب موضوع پایان نامه ارشد و دکتری
  روز جهانی اموجی(emoji)و آداب استفاده از شکلک ها
Star با رعایت ← این ۵ Ι≡نکته ازدواج ♣♥♠خود را حفظ کنید∏Π
Rainbow کوچکترین دختر که ستاره جهانی رسانه ها شد(عکس)
  واکنش همسر حصین به آهنگ فیک حمید صفت
  نامه يك دختر به همسر آينده اش!!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان