امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【134】 ஜ۩۩ஜ

(03-06-2014، 14:05)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2014، 14:04)mohammad619 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2014، 14:02)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2014، 13:59)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2014، 13:57)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهرزاد انگل جامعه به توان 2 :|
انگل جامعه بودم که 5 تا درس جغرافیو نخونده بودم >__<

ما شنبه جغرافی داریم :|

امروز گند زدم به علوم =||

دهنم سـرویسه -_- !

راهنمایی هستید؟
بلی ..

نهایی هستید؟؟
آگهی
(03-06-2014، 14:02)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهرزاد ؟ :|

امتحان چی داشتی چطوری دادی ؟ :|

آفتابه بُرده بودی ؟ -_-
تجربی داشتیم (=
علوم منم که خوب (:
امروز احتیاج به آفتابه نبود ._.
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
(03-06-2014، 14:06)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2014، 14:04)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2014، 14:02)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2014، 13:59)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2014، 13:57)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهرزاد انگل جامعه به توان 2 :|
مهرزاد این امروز دنبال شوهر میگرده....
خلاصه گفتم حواست باشه:|
:|

مهرزاد شوورم میشی ؟ =|||||||||||||||||||||

الان بدبخ خر کیف میشه =|
جدیداً دختر درخواس میده :|

من خودم شوور دارم =_-

مزاحـم نشو -_-
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط ∆ MeRzaD ∆
(03-06-2014، 14:04)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2014، 14:02)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیییی O_O

این یارویه تُ همـ دیدی چیگفت ؟! O_O

هیییی O_O

کیییی ؟ :|

جیغغ اون باد بزن رو بده ب من این رنگش زرد شُد ! :|

فاطییی ؟ O_O
اه ول کن بابا یاروئه بره به چیز نداشتمـ :|

جیغغغغ تولـد زهـراس >_< !!
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
(03-06-2014، 14:06)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جیغغغغغغغ cry girl

جیغغغ cry girl

جیغغغغغغغغ >_< cry girl

آیس .. آیساننننننن >_< cry girl

جیغغغغcry girl

امـروز تولد زهراس و هیچ *ـنـی نخوردمـ >_< cry girl

زهـرا همـ آن نشده cry girl

چ گوهـی بخورمـ من حالا ؟! cry girl

من از دیشب با خودم گسفتم فردا یادت باشه بهش پیام بدی یادت باشه باشه باشه :|

ولی یادم رفت تازه یادم انداختی برم بهش پیام بدم خاک ب سرممم -_- !

هومم نشسته داره درس میخونه برا تبلت ((((= !
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【134】 ஜ۩۩ஜ 122
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(03-06-2014، 14:06)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جیغغغغغغغ cry girl

جیغغغ   cry girl

جیغغغغغغغغ >_< cry girl

آیس .. آیساننننننن >_<  cry girl

جیغغغغcry girl

امـروز تولد زهراس و هیچ *ـنـی نخوردمـ >_<  cry girl

زهـرا همـ آن نشده cry girl

چ گوهـی بخورمـ من حالا ؟! cry girl

اخطار دارهExclamation
آگهی
دقت کردین مهرزاد خودش نخ داد ؟ :|
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Mᴏsᴇs ، ∆ MeRzaD ∆
(03-06-2014، 14:07)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من از دیشب با خودم گسفتم فردا یادت باشه بهش پیام بدی یادت باشه باشه باشه :|

ولی یادم رفت تازه یادم انداختی برم بهش پیام بدم خاک ب سرممم -_- !

هومم نشسته داره درس میخونه برا تبلت ((((= !
آیس آیس آیس >_<

من برمـ ببینمـ الان چ غلطی میتونمـ بکنمـ :|

وایییییی >_< S:
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، Ƒαкє ѕмιƖє
(03-06-2014، 14:07)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2014، 14:06)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2014، 14:04)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2014، 14:02)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2014، 13:59)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهرزاد این امروز دنبال شوهر میگرده....
خلاصه گفتم حواست باشه:|
:|

مهرزاد شوورم میشی ؟ =|||||||||||||||||||||

الان بدبخ خر کیف میشه =|
جدیداً دختر درخواس میده :|

من خودم شوور دارم =_-

مزاحـم نشو -_-
هــوم؟! o_O
 سپاس شده توسط Dead Silence
امیررضا چند سالته؟

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان