انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【134】 ஜ۩۩ஜ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
درود خـבمت ڪـآربـرآלּ گـرامــے .. ツ

با تلــاش شبــانه روزے و ڪم نظیر شما בوستان گرامــے ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【134】 ஜ۩۩ஜ 1افتتاح شدن نســخه
134از سرے موضوع هاے گفتگــوے آزاد رو اعلام می کنیم ..ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【134】 ஜ۩۩ஜ 1

► به امیــב گفتگوے آزاد هاے بعـבے و گپ و گفتگو بین ڪاربران ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【134】 ஜ۩۩ஜ 1

« گــفـتگـوے آزاد » نسخه 134
قوانین :

1- ارسال هاے هرگونه شڪلڪ خالے و عارے از نوشته بر خلاف قوانین است ..ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【134】 ஜ۩۩ஜ 1

2-ارسال پست هایـے از قبیل کاربران בر حال بازבید و بیشترین ارسال کننـבه روز نیز ممنوع میباشد ..ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【134】 ஜ۩۩ஜ 1

3- رعایت اבب در گفتگو الزامے است ..ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【134】 ஜ۩۩ஜ 1

4- از هم اکنون בر صورت مشاهده ے هرگونه توهین ؛ تیکه انـבاختن ، و موارد امثال آن با ڪاربر متخلف برخورב خواهد شد ..
تذڪر : در صورت عـבم توجه به قوانین فرב خاطی اخطار و یا یک روز محروم میشوב ..ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【134】 ஜ۩۩ஜ 1

نڪته برای مشاهـבه ی برگ ها و پست هاے جـבیـב این ڪار ها را انجام בهیـב .

1- ابتـבا وارב ڪنترل پنل ڪاربرے شویـב .

2- سپس وارב قسمت ویرایش تنظیمات شویـב .

3- سپس در قسمت "حالت پیش فرض مشاهـבه ے موضوع ها " قسمت قرمز رنگ را به 10 ارسال تغییر בهیـב .

4- سپس گزینـﮧ ے به روز رسانی تنظیمات را انتخاب ڪنیـב .

با انجام این ڪار ها تمامی پست ها בر تایپڪ هاے پر برگ برای شما به نمایش در می آیـב ..

این تاپیک رو فقط مدیرا باز می کنن و اجازه ی باز کردن این تاپیک رو حتی نویسنده ها هم ندارن ..

ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【134】 ஜ۩۩ஜ 1
اولـــــــــــــــــــــــــ هورااااااااااااااااااااااااا
جونم|:
دیه دوم هم غنیمته!
|:
ممنونم شیوا جونم

خواهشن نسخه 133 رو ببندین
سلام...
حداقل اولین سپاس مال من بود..
|: ..
خیلی بی فرهنگین بدون هماهنگی بود من تو فاز خودم بودم .. !

ب ** نداشتم باو :|
سلام(:
هیـــ برای اولین بار نفر اول