امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حمایت دوستان و سلبریتی ها از جـاسـتین بـیـبـر در کنار مخالفان شوخی نـژاد پـرسـتـانـه

پس از انتشار 2 ویدیو از شوخی های نژاد پرستانه ی جاستین بـیـبـر که البته با عذرخواهی همراه بود . پس از اسکوتر براون ، فلوید ، کنی همیلتون و ... چند نفر دیگه از دوستان و سلبرتی ها نیز از جاستین بـیـبـر دفاع کردند

حمایت دوستان و سلبریتی ها از جـاسـتین بـیـبـر در کنار مخالفان شوخی نـژاد پـرسـتـانـه 1 

آشـر : من همه جوره در کنار جاستین هستم و بهش مشاوره میدم . هر چیزی که در طی این چند سال اتفاق افتاده زندگی یک ستاره جوان مثل او است . جاستین بزرگ شده و در حال حاضر یک فرد بزرگسال هست که رفتار او نیاز به مدیریت داره . من احساس می کنم که او از همه چیز شرمنده است ، جاستین اشتباهی در بچگی خودش کرد اما الان مهمه . اون ذات پاکی داره و در آن زمان هنوز کامل رشد نکرده بود ... دوستان سیاه پوست او احساس تاسف جاستین نسبت به شوخی های خودش رو نشون میده

حمایت دوستان و سلبریتی ها از جـاسـتین بـیـبـر در کنار مخالفان شوخی نـژاد پـرسـتـانـه 1 

خواننده رپ 50Cent : فکر نکنم جاستین نزاد پرست باشه . جاستین حتی به این مسائل فکر نمیکنه . تمام دوستان او سیاه پوست هستند ، او 5 سال پیش شوخی بچه گانه ای انجام داد . او یک ستاره جهانی هستش و مطمئنن از انجام کارهایی که او را بد جلوه بده خودداری میکنه . او هنوز یک جوان در حال رشد است و هر روز بالغ تر میشه

Mike Tyson : ما همگی در زندگی اشتباه میکنیم و هر روز نیاز به عاقل تر شدن و یاد گرفتن داریم ، مهم ترین چیز تکرار نکردن آن اشتباه است

Nick Cannon مجری برنامه American Got Talent : او نژاد پرست نیست . وقتی او را دیدم به من گفت که تحت فشار رسانه هاست و نیاز به درک مردم داره

Whoopi Golderberg : همه ما میدونیم که نیمی از جمعیت کانادا رو سیاه پوستان تشکیل میدن و بسیاری از دوستان جاستین سیاه =وست هستند . پس فکر نکنم جاستین دوست داشته باشه به همطونان و دوستان خودش توهین کنه ، او تنها 15 سال سن داشت و یک بچه بود که به تازگی تحت فشار رسانه هاست

Russell Brand : کمدین معروف که مجری تلویزون هم هست در یک ویدیو از جاستین حمایت کرد و گفت : آن زمان جاستین تنها یک پسر بچه بود که به فکر تیپ به خصوص موهای خوش حالت خود بود که هر روز یک فرمی به آن میداد . اما مهم زمان حال است که جاستین با عذرخواهی به همه نشان داد که به اشتباه خود پی برده و دیگه چنین شوخی از آن سر نمیزند چرا که یک پسر بالغ شده است

Marie Osmand : یکی از خوانندگان معروف آمریکایی است که گفت : جاستین مرتکب اشتباهی شد و به آن پی برد که با گذشت 5 سال از این موضوع باز هم از همه معذرت خواست . خب باید باور کرد که او عوض شده و دیگر طرفدار چنین شوخی هایی نیست

لیل زا : جاستین بـیـبـر در زندگی من و بسیاری از افراد تغییرات بسیاری ایجاد کرد . او مانند یک برادر و دوست واقعی کنار من بود ، جاستین برای من و میلیون ها از طرفداران قابل تحسین و احترامه و همه دوستش دارند . ناراحتم که نتونستم در تولد پدرش در کنارش باشم اما تولود بعدی رو فراموش نمیکنم ، به امید دیدار هر چه زودتر برادرم

- - -

مـــخـــالــفــان

لرد جمر یکی از رپر های سیاه پوست آمریکایی این شوخی جاستین رو محکوم کرد و در تویـ/ـتر خود الفاظ رکیکی و زشتی رو به جاستین گفت که گفته میشه پس از این معذرت خواسته و گفته که عصبی بوده و بر روی خودش تسلط نداشته است

لوپه فیاسکو خواننده رپ : جاستین گفت که آن زمان بچه بوده و اشتباه کرده . من وقتی این خبر رو شنیدم بسیار تعجب کردم که کسی مثل او که نیمی از دوستانش سیاه پوست هستند چطور تواسنته چنین شوخی زشتی با آن ها بکند . همه چی با یک عذرخواهی تموم نمیشه و نباید به این سادگی ها از این مسائل گذشت ، یکی از بازیگنان بسکتبال که درآمد میلایون دلاری داره به بازیکنان سیاه پوست بسکتبال توهین کرد ، پس بگوییم جاستین هم مانند دونالد استرلینگ بازیکن بسکتبال است؟!

منبع تیم بیبر
سپاس فراموش نشهBig Grin
[url=http://teambieberforever.in/news/6088--.html#][/url]
بارون نبار لعنتی!Angry
عشقم اون بیرون با یکی دیگه داره قدم می زنه
نبار،سرما می خورهcrying

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Star محسن شریفیان: حمایت نمی‌شویم و حمایت نمی‌خواهیم | جشن نی‌انبان سال آینده در جنوب برگز
  * کوییزهای سلبریتی‌ها *
Music اهنگ مرتضی اشرفی شوخی شوخی
Music درج نام حامد همایون در کنار اسامی موزیسین‌های سرشناس آمریکا
Music حمایت سلنا گومز از مهاجران غیرقانونی
  حمایت یک روحانی از یاس!!
Music حامی: ممنون که موسیقی متفکر را حمایت میکنید
Music اجرای موسیقی لرستان در سی و دومین نشست آیین آواز / قدردانی در کنار بررسی یک شیوه غلط
Music برگزاری کنسرت حسین بهروزی‌نیا در حمایت آسیب‌دیدگان سیل شیراز
  بسیج از انتشار آلبوم‌های موسیقی حمایت می‌کند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان