امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مردی هندی که ۳۸ سال دستش را بالا نگه داشته است!!

مردی هندی که ۳۸ سال دستش را بالا نگه داشته است!! 1

تا سال ۱۹۷۰ عمار بهاراتی یک مرد عادی بود که زندگی معمولی با یک همسر و سه فرزند داشت تا اینکه یک روز صبح …

“عمار بهاراتی” یک مرد مقدس هندی است که ادعا کرده دست راستش را از سال ۱۹۷۳ تا الان که حدود ۳۸ سال می شود بالا نگه داشته و هنوز پایین نیاورده است.

دست وی سمبلی برای پرستشگران “شیوا” در سراسر هند شده است.
تا سال ۱۹۷۰ عمار بهاراتی یک مرد عادی بود که زندگی معمولی با یک همسر و سه فرزند داشت تا اینکه یک روز صبح که از خواب بیدار شد تصمیم به ترک همه چیز گرفت و زندگی اش را وقف خدمت به “شیوا” خدای هندوها کرد! اما پس از سه سال فهمید هنوز هم وابستگی هایی به زندگی و لذت های آن دارد وی برای رهاسازی خویش بازوی دست خود را بالا نگه داشت و همچنان پس از ۳۸ سال بازوی خود را همچنان بالا نگه داشته است و حتی اگر خودش هم بخواهد نمی تواند دستش را پایین بیاورد و یا حتی استفاده ای از دستش بکند.

برخی می گویند وی به خاطر جنگ هایی که در سراسر جهان رخ می‌دهد دستش را به نشانه ی صلح و آرامش بالا برده است.
این کار وی باعث شده عمار مریدانی نیز پیدا کند.مریدان وی دستان راستشان را برای هفت ;سیزده و یا حتی ۲۵ سال بالا نگه داشته اند!

آنها ادعا کرده اند این کار صرفا یک عمل جسمی نیست و با رنج و درد فراوانی همراه بوده است.بهاراتی نیز می گوید این کار درد طولانی و فراوانی برایش به همرا داشته است.به همین دلیل هم بازویش کاملا لاغر است و در حالت عجیبی قرارا گرفته است.

در انتهای این بازوی بالا نگه داشته ناخن هایی را می توانید ببینید که به دلیل گرفته نشدن بلند شده و در هم پیچیده اند!
این مرد هندی کارهای عجیبی را با نام مذهب انجام می دهد که شامل حمام نکردن در طول عمرش و گرفتن روزه های طولانی مدت می باشد!

میــــگذرد روزی این شبهای دلتنگی ، میگذرد روزی این فاصله و دوری، میگذرد روزهای بی قراری و انتظار ، میرسد همان روزی که به خاطرش گذراندیم فصلها را بی بهار ، و از ترس اینکه بهم نرسیم شب تا صبح را اشک میریختیم
پاسخ
 سپاس شده توسط mohamad66 ، FARID.SHOMPET ، cute flower ، خانوم گل ، destiny ، mehdi.balack ، behnaz ، ♥ Sky Princess♥ ، sanaz_jojo ، ...Sara SHZ... ، mohammadreza... ، white angel ، LIGHT ، atena1 ، ✘ kArTeL ✘ ، mehrasa2012 ، orkideh ، reza u? ، parisa16 ، Apathetic ، love 2012 ، آرامش ، احسان 3000 ، яê¥нαñê ، بر پشت شیر،خورشید اثر ، ÐeaÐ GiЯl ، george cloney ، میرسا ، sara ss501 ، *larmes de Feu* ، ali 5233 ، نانا☀2012 ، برکه ، جی تی ای ، **R.H** ، m016 ، [A]*-.-سولین*E30-.-* ، noora91 ، پيشي ي ملوس ، istanbul ، دیباجون ، پسر ایزانی1 ، ERFAN.1 ، ژینا123 ، SHAYESTEH2013 ، اذر خوشگله ، ~JaSmIn~ ، arooos ، armin.r ، ✘Nina✘ ، aLiReZaZ-iM ، لاله من ، elnaz-s ، hosein(●̮̮̃•̃) ، sara mehrani ، عاشق الکترونیک ، MSSI ، ☆รคђคг★ ، a girl in pink ، spent † ، ♥shaqayeq♥ ، **zeinab** ، ~~SARA:HIVA~~ ، *Nafas* ، Aesthetic ، "تنها" ، $yamna$ ، amirfg ، mr.destiny ، ѕтяong
آگهی
مرده دیوانه خل شده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، cute flower ، destiny ، s love m ، behnaz ، ♥ Sky Princess♥ ، mohammadreza... ، fat.k ، فیلیز ، ✘ kArTeL ✘ ، mehrasa2012 ، نانا☀2012 ، noora91 ، arooos ، ✘Nina✘ ، pink girl45
ExclamationExclamationExclamationExclamation
خیلی جالبه عجب تحملی داره. ولی کارش منطقی نیست.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط cute flower ، destiny ، s love m ، behnaz ، ♥ Sky Princess♥ ، mohammadreza... ، ✘ kArTeL ✘ ، mehrasa2012 ، Apathetic ، نانا☀2012 ، noora91 ، istanbul ، arooos ، ✘Nina✘ ، شیدا18 ، ~~SARA:HIVA~~
بله از این دیوونه ها زیاده Big GrinBig GrinBig Grin
همه چی ویران شد
تو کجایی سهراب ؟
اب را گل کردند .. چشمهارا بستند
وچه با دل کردند ... وای سهراب کجایی اخر ؟
زخم ها بر دل عاشق کردند
خون به چشمان شقایق کردند
کجایی اخر ؟ که همین نزدیکی عشق را دار زدند
همه جا سایه ی دیوار زدند
صبر کن ... قایقت جا دارد ؟
من هم میخواهم دور شوم از این خاک غریب
تو کجایی اخر؟
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، destiny ، s love m ، behnaz ، mohammadreza... ، ✘ kArTeL ✘ ، mehrasa2012 ، نانا☀2012 ، noora91 ، arooos ، ✘Nina✘
میگم این شبا چطوری میخوابه؟Big GrinBig GrinBig Grin
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، destiny ، s love m ، behnaz ، mohammadreza... ، samin90 ، mehrasa2012 ، نانا☀2012 ، noora91 ، [ :: Sмιℓєу Gιяℓ# :: ] ، arooos ، ✘Nina✘
من قبول دارم چون با قدرت جذب همه چی امکان داره . اینم کل نیروی جاذبه اش رو متمرکز کرده تو دستش.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammadreza... ، Apathetic ، noora91 ، arooos ، ✘Nina✘
آگهی
من این مرد هندی رو قبول دارم و همینطور قبولش میکنم چون این مرد واقعا دستاش بالا و کسیم نمیتونه براش کاری انجام بده چون در قرن ها پیش خانواده ی این مرد هندی به دست گروهی از جادوگرها طلسم شدن من این داستان مرد هندی رو خوندم واقعا این مرد دستاش بالاست و کسی جرت نداره به دستای این مرد دست بزنه حتی دکترا
در دلم حس غریبی ست که یک مرغ مهاجر دارد

و چه اندوه عجیبی ست که در خلوت دل

یاد یک دوست نباشد که تو را غرق تماشا سازد
پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz_jojo ، m016 ، noora91 ، istanbul ، arooos ، ✘Nina✘
عجیبا غریبا
دستم بوی گل میداد مرا بحکم چیدن گل گرفتند اما هیچ وقت کسی فکر نکرد شاید گلی کاشته باشم (از اینا زیاد دارم )Sleepy
پاسخ
 سپاس شده توسط noora91 ، arooos ، ✘Nina✘
بابا ایول عجب آدم دیوانه ای .
پاسخ
چه ديووووووووووووووووووونه اي بوده
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Music ☯سابلیمینال هوش و IQ بالا و قبولی تمامی آزمون ها
  چگونه بهترین استایل را با کتونی کانورس داشته باشیم؟
  قدر داشته هایت را بدان...
  لباس‌های بچگانه چه ویژگی هایی باید داشته باشند؟
Lightbulb تست هوش هیجانی امیدوارم از دستش ندین
  عكس هاي دختران بالا شهر اون قديما
  مردی با عجیب‌ترین اعتیاد
Heart ازدواج زن 18ساله هندی با یک سگ برای شکستن طلسم شیطان+عکس
  مردی که در تهران مرده اما در رشت زنده اس!!!
  مردی که سالانه فقط 10 بار غذا میخورد!!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان