امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

E3 : Phil Spencer محل مناسبی برای نمایش بازی های PC نیست

مایکروسافت امسال نیز در نمایشگاه E3 کنفرانس داشت اما تمام این کنفرانس معطوف به Xbox One و بازی های انحصاری این کنسول بود. رئیس بخش Xbox مایکروسافت یعنی Phil Spencer به تازگی توضیحاتی درباره ی عدم نمایش بازی های ویندوز در E3 ارایه داده است و اعلام کرده که هنوز ویندوز از اهمیت بالایی برای مایکروسافت برخوردار است.

نقل قول:
E3 خرده فروشی را نشان می دهد، آن کنسول را نشان می دهد پس من واقعا احساس می کنم که E3 محل مناسبی برای صحبت درباره ی بازی های ویندوز نمی باشد اما ویندوز و بازی های آن برای موفقیت مایکروسافت بسیار مهم هستند. هنگامی که ما در حال کار بر روی استراتژی بازی هایمان هستیم و روی آن ها تمرکز می کنیم، این شغل من است. من به بسیاری از راه ها فکر می کنم، شما می توانید فکر کنید بازی های ویندوز هرگز اضافه نخواهند شد اما باید بدانید چند عدد از بزرگ ترین فرانچایز های ما نظیر League of Legends و World of Tanks برای ویندوز هستند و ما می توانیم به راحتی آن را برای کنسول نیز تدارک ببنیم و کسب درآمد کنیم اما همه ی آن ها در PC لذت بخش هستند. من معتقد هستم که برگزاری مسابقات جهانی از انحصاری های PC، می تواند به رونق آن بیفزاید. پس باید بدانید که E3 فقط کنسول را نشان می دهد نه چیز دیگری را.
این صحبت ها در حالی است که عرضه نشدن عنوان GTA V بر روی ،PC خشم PC داران را برانگیخته بود و عده ی کثیری از سیاست های برخی ازشرکت ها که PC را فراموش کرده اند، انتقاد می کردند اما با معرفی نسخه های نسل هشتمی و PC عنوان GTA V کمی این انتقادات فروکش کرد اما هنوز ادامه دارند.
E3 : Phil Spencer محل مناسبی برای نمایش بازی های PC نیست 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کدام بازی ها برای شرکت مناسب اند
  PS5 Event | بازی Gran Turismo 7 برای پلی‌استیشن ۵ معرفی شد
  مدیر بخش توسعه‌ی اکس‌باکس: در حال حاضر هیچ راهی برای کاهش حجم فایل بازی‌ها وجود ندارد
  عناوین انحصاری اکس‌باکس سری اکس در ماه جولای نمایش داده خواهند شد
  AMD تولید پردازنده‌های خود برای نسل بعدی کنسول‌های بازی را افزایش می‌دهد
  استودیو‌های بازی‌سازی اکس‌باکس برای “تابستانی بزرگ” برنامه دارند
  به‌روز‌رسان بازی Call of Duty: Warzone با انتقاد بازی‌بازان مواجه شده است
  تاریخ اولین نمایش نسل بعدی Xbox مشخص شد
  شرکت Sega برای تشکر از مردم برای ماندن در خانه، بازی Total War: Shogun 2 را رایگان هد
  قابلیت پخش موسیقی در پس زمینه Xbox One فعلا در اولویت مایکروسافت نیست

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان