امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آلوس: از حذف اسپانيا ناراحت شدم

مدافع تيم ملي برزيل از حذف اسپانيا از جام جهاني برزيل ابراز ناراحتي کرد.
تيم ملي اسپانيا در حالي بايد برابر استراليا قرار گيرد که در هر دو بازي اخير خود شکست خورده است و اميدي براي رفتن به مرحله بعد ندارد. اين در حالي است که برزيل براي قطعي کردن صعود خود به مرحله بعد جام جهاني به يک امتياز برابر کامرون نياز دارد.

به نقل از ايسنا، دني آلوس، مدافع تيم ملي برزيل در کنفرانس مطبوعاتي خود پيش از ديدار با کامرون با ناراحتي از حذف اسپانيا گفت: حذف اسپانيا مايه تاسف است، براي هم تيمي هايم که در اسپانيا بازي مي کنند متاسفم، اين يک درس براي همه تيم هاي مدعي است. جام جهاني يک رقابت نزديک و حساس است. در اين نمايش فقط يک چيز اتفاق مي افتد، شما ممکن است توسط هر تيمي حذف شويد.

در روز هاي گذشته انتقادات زيادي از تيم ملي برزيل بيان شده است . خيلي ها عنوان کردند که تيم ملي برزيل شرايط خوبي ندارد و بازيکنان اين تيم پس از فصل پرفشار در اروپا نتوانستند در تيم ملي برزيل مانند تيم هاي باشگاهي شان بازي کنند.

آلوس در پاسخ به منتقدان تيم ملي برزيل گفت: هميشه براي منتقدانم احترام زيادي قائل هستم. هميشه سعي مي کنم نکاتي که منتقدان به من مي گويند را سرلوحه کارم قرار دهند و بتوانم پيشرفت کنم. اما بعضي انتقادات ها بسيار احمقانه هستند . مثلا انتقادي که آلن شيرر از فرد و تيم ملي برزيل داشته است يکي از احمقانه ترين کارشناسي هايي است که شنيدم.
آلوس: از حذف اسپانيا ناراحت شدم 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مورینیو: به خاطر کریم بنزما ناراحت شدم
  هررا: قهرمانی با چنین شرایطی بسیار ناراحت کننده است
  احتمال فسخ قرارداد دنی آلوس با یوونتوس
  خشم آلوس در مورد شایعات انتقال به سیتی
  پاسخ تند دختر مارادونا به حرف های جنجالی دنی آلوس
  احتمال پیوستن دنی آلوس به منچسترسیتی
  آیا بایرن باید از تساوی برابر یووه ناراحت باشد؟
  پاسخ جالب دنی آلوس به کریس رونالدو/عکس
  کروس: همه از رفتن آنچلوتی ناراحت شدیم
  کریم بنزما از منتقدین ناراحت است

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان