امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

يورو اسپورت: ايران بهتر از انگليس و اسپانيا بود

يورو اسپورت: ايران بهتر از انگليس و اسپانيا بود 1

سايت يورو اسپورت بر اين بارو است که عملکرد شاگردان کارلوس کي‌روش در جام جهاني 2014 به مراتب بهتر از اسپانيا و انگليس بوده است.
سايت «يورو اسپورت» پس از شکست يک بر صفر ايران مقابل آرژانتين در چارچوب رقابت‌هاي مرحله گروهي جام جهاني 2014 و بازي قابل توجه شاگردان کارلوس کي‌روش نوشت: به طور حتم ايران در يک‌سوم زمان پاياني بازي با آرژانتين محدود شده بود ولي اين موضوع در مورد انگليس و اسپانيا هم صدق مي‌کرد. هر چند شاگردان کارلوس کي‌روش تيمي استوارتر هستند و با دفاعي هوشمندانه‌ روي يک معامله بزرگ در رقابت‌هاي بي‌رحمانه‌اي همچون جام جهاني حساب باز کرده‌اند.

در ادامه اين گزارش آمده است: در حالي‌ که اسپانيا در دو بازي اول خود هفت گل از حريفان دريافت کرده و انگليس هم در دو بازي نخست خود از مرحله گروهي چهار بار دروازه‌اش باز شده تيم ملي ايران تنها يک بار دروازه‌اش توسط ليونل مسي باز شد. او با شوتي دقيق توپ را به جايي فرستاد که دروازه‌بان اين تيم هم نتوانست مانع از گل شدنش شود. خط دفاعي ايران سازمان‌يافته، سختکوش و متعهد است که توسط خط مياني‌اش حمايت مي‌شود، درست همان چيزي که تيم‌هاي انگليس و اسپانيا انجام ندادند.
يورو اسپورت: ايران بهتر از انگليس و اسپانيا بود 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سیامک نعمتی بهتر از وریا غفوری است
  شش‌گانه بایرن مونیخ بهتر بود یا شش‌گانه بارسا؟
  مسی: بهتر بود درباره سوارز سکوت می‌کردم
  مسی بهترین بازیکن تاریخ و از مارادونا بهتر است
  والیبال ایران بهتر از ولاسکو را می‌خواهد
  سیدعباسی: مربی داخلی، بهتر از مربیان درجه دو و سه خارجی است
  امره چان: بازی بدون تماشاگر بهتر از تعطیلی لیگ است
  ایگواین بهتر از مسی و رونالدو
  دی بروین: دلم برای لیورپولی‌ها نمی‌سوزد چون از آنها بهتر بودیم
  ورزش های هوازی برای دختران نوجوان بهتر است

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان