امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

وقتی دخترا و پسرا دور هم خلوت میکنند ؟

- ای رامین بدبخت دلت بسوزه همون دختری که به تو نخ نمیداد من رفتم شمارشو گرفتم

2-من بدجوری عاشقش شدم . اگه این خوشکله با من دوست بشه من همه ی دوست دخترهام رو کنار میگذارم .

3-بچه ها این دختره رو دیدین که مانتو صورتی میپوشه و یه عینک آفتابی هم میزنه . وقتی هم که توی دانشگاه راه میره هیچکی رو تحویل نمیگیره . باید حالشو بگیریم .

4- ما اینیم دیگه بالاخره شماره رو دادیم به دختره.. فقط .........

5- بچه ها من میخونم شماها دست بزنید ... امشب خونمون بعله برونه ..امشب خونمون ...

6- بر و بچ جاتون خالی امروز رفتیم کافی نت یه رومی رو به گند کشیدیم

وقتی دخترا دور هم خلوت میکنند ؟

۱- وای این انگشتر رو کی خریده ؟ چقدر قشنگه !!!!!

۲- وای الهام جون نبودی امروز من با اون پسره قرار داشتم . اینقدر با هم حرف زدیم . حتی اسم بچه هامون هم انتخاب کردیم .

۳- من خیلی دلم میخواد آی دی این پسره رو بدست بیارم تا باهاش چت کنم .

۴- امروز یه پسره خوشتیپ و با کلاس توی دانشگاهمون اومده بود . هر چی عشوه و ناز کردم براش تحویلم نگرفت . مگه من خوشکل نیستم .

۵- دیروز که با دوست پسرم قرار داشتیم میخواست با من کارهای بد بد کنه ولی من جلوشو گرفتم . طفلکی خیلی ناراحت شد . حالا میترسم که نکنه بره یه دوست دختر دیگه بگیره .

۶- سارا دیدی چه پسره مودبی توی فروشگاه بود . حتی توی صورتمون هم نگاه نکرد . خیلی پسره سر به زیری بود من که دلم پیشش گیر کرده .

۷- مینا دختر با خودت چیکار کردی . چرا این همه چاق شدی . حالا باید بری بدن سازی اندامت رو بسوزونی تا این لباسهای تنگی که گرفتی اندازه ی تنت بشه .

۸- راستی شیلا امشب میایی خونه ی ما . امشب جشن تولد منه . حتما بیا . چون میخواهیم کلی برقصیم .
پاسخ
 سپاس شده توسط sorena800 ، Magical Girl ، shadmehr90 ، _tannaz_ ، art ، Danger.A ، pegiti ، ALI616 ، love 2012 ، mehrasa 2012 ، Amir BF ، Bahador1 ، فرشته ي كوچولو ، ZUSE ، maede yaghobi ، Lordlas ، mohammad ali ، னιSs~டεனσή ، ssaajjaadd ، LIGHT ، paniz ، سحر. ، ƝeGaЯ ، niyusha ، king ninja ، P.R.K.SH ، ÐeaÐ GiЯl ، رندی ارتون ، hero2012 ، سیندرلاخانم ، hani eh ، 911 ، ALA ، مینا92 ، best buy ، المیرا باحاله ، poriya 02 ، PN2 ، AmItiSe ، 卐WaffenSS卐 ، hot kiss ، narges ، ✘ kArTeL ✘ ، *larmes de Feu* ، kame ، small jojo ، ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ ، تیز بال ، fati sheyton ، joe(parsa)m ، RedSparrow ، shayesteh2012 ، saraaslani ، baran.T ، همنفس ، daniyal mzx ، sjmmc ، ##شهرزاد## ، pegi pm ، شیدا18 ، sara ss501 ، aalcapoo ، خورشید پورامینی ، علی جوکر ، set_one ، Hengame Plang ، fair of love ، Snow-Girl ، ✘Nina✘ ، |мιѕѕ мєняαѕα| ، sasan1 ، AuTuMn ، مرضیه m ، bi kas ، pinkey_bear ، raha8919 ، ♥♥negin♥♥ ، ~raha~ ، reza u? ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، mohammad wolf ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، emo love ، azary ، آرامش ، ற!sS~saЋİ ، Senator✘Strong ، giti20 ، شکوفه2 ، MissLone ، mazii ، šhεïdα ، ارمین h ، farshadtttt ، ღSηow Princessღ ، єη∂ℓєѕѕღ ، @پوریا@ ، Guildfordia214 ، امیر539 ، anoosh2 ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، موناجون خوشگل
آگهی
Big GrinBig GrinBig Grin
کاش می شد که شعار
جای خود را به شعوری می داد
تا چراغی گردد دست اندیشه مان . . .
پاسخ
حقیقت محضه
اگردیدی جوانی بردرختی تکیه کرده بدان عاشق شده وگریه کرده.Smile

شوهر داروئی است که تمام دردهای دختران را علاج می کند .( مولیر )

کوروش کبیر:برای فهمیدن این که ثروتت چه قدر است،لازم نیست پولهایت را بشماری فقط کافی است چند قطره اشک برگونه ات بریزی آن وقت کسانی که اشک هایت را پاک کردند،آن ها ثروت واقعی تو هستند.

شاد بودن تنها انتقامی است که می توان از زندگی گرفت.(چگوارا)
پاسخ
مممنون باحال بودBlushBlush
وقتی دخترا و پسرا دور هم خلوت میکنند ؟ 1

گُـل مَـטּ گآهے بـבاـפֿـلاـᓆ פּ ڪҐ حوصـِلـہ פּ مَغــرور بـوב...
امــّـــــا..
مانـבنـــے بــوב .
ایـטּ بـوבنـَش بـوב ڪـِـہ اפּ را تبـבیــل بـہ گـُــل مـטּ ڪرבه...✿

وقتی دخترا و پسرا دور هم خلوت میکنند ؟ 1
پاسخ
AngelAngelAngelAngelAngel
HeartHeart
پاسخ
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
trying tiered of crying
yeah I may be smiling but inside iam dying
سپاست کو...؟!؟!؟؟
پاسخ
آگهی
خخخخخخخخ Telegh_01
ما هم دقیقا اینطوری ایم Telegh_42
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
پاسخ
25r30 25r30 25r30 25r30 25r30 مردم از خنده
پاسخ
 سپاس شده توسط thug life
ما پسرا وقتی جمع میشیم همش بحث مردم آزاریو
ماشین و تفنگو جنگ و دعوا خونو خون ریزیو حرفای خنده دار میزنیم
نه بحث دختر
پاسخ
 سپاس شده توسط thug life
خیلی خوب بدو25r3025r3025r3025r3025r30
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

•ناشناس•
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  وقتی اینترنت قطع میشه چیکار کنیم؟ (طنز)
Thumbs Up پسر کش (دخترا بیاییییین)
  دخترا بگین کدوم^_^
  دخترا هیسسس پسرا ها نباید بفهمند
  وقتی یه دختر گریه میکنه ..
Thumbs Up نحوه مخ زدن پسرها و دخترا
  تفاوت درس کردن تخم مرغ در دخترا و پسرا!!!!!!!!!!!!
  دخترا بیان یه حقیقتو درباره پسرا بدونن
  چند درصد پسران ایرانی آرايش میکنند؟ / +تصاویر
  اوضاع خیلی جدیه وقتی...

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان