امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

وقتی اینترنت قطع میشه چیکار کنیم؟ (طنز)

۱- بشینید و مگس بپرونید !
۲- از ۱ تا ۱ میلیون بشمارید!
۳- مجموعه تصاویری رو که در سیستمتون دارید اسم هاش رو عوض کنید و مرتب کنید!
۴- خوب اون رو دوباره به هم بچسبونید !
۵- چند تا فیلم تماشا کنید! …
۶- کارهای شخصیتون رو انجام بدین!
۷- نوشیدنی آرام بخش بخورید!
۸-تمام ساعت هایی که در اطرافتون هست رو با هم تنظیم کنید!
۹- توی مرورگرتون یک صفحه خالی باز کنید و مدام F5 بزنید!
۱۰- یه زنگی به دوستای قدیمی بزنید!
۱۱- اتاقتون رو تمیز کنید !
۱۲- حالا دیگه وقتشه که یه دوش بگیرید!
۱۳- یه جای دنج پیدا کنید و کتاب بخونید!
۱۴- با دوستاتون برید بیرون!
۱۵- دیکشنری باز کنید و ۱۰۰ تا لغت جدید یاد بگیرید!
۱۶- سعی کنید اسم یک فولدر رو روی کامپیوتر به con تغییر بدید!
۱۷- به سعی تون ادامه بدید!
۱۸- رجیستری ویندوز رو باز کنید و سعی کنید تمام کلیدهایی که با حرف a شروع میشند رو حذف کنید!
۱۹- دفتر تلفن تون رو مرتب کنید!
۲۰- یک کمی هم چیزی بخورید!
۲۱- با گیم های روی موبایل خودتون رو سرگرم کنید اگر قارچ خور باشه چه بهتر !
۲۲- یک چیزی رو تیکه تیکه کنید!
۲۳- هارد کامپیوتر رو دیفرگ کنید!
۲۴-یه فنجون چای، قهوه، نسکافه بخورید!
۲۵- تو آینه نگاه کنید و سعی کنید باحال به نظر بیاید!
۲۶- میتونید یه سر برید باشگاه!
۲۷- یک نوت پد باز کنید و سعی کنید ۳۰ کار جدیدی که میشه وقتی اینترنت قطع میشه انجام داد رو توش بنویسید!!!!
از بس خوابت را دیده ام ؛دیگر نمی گویم :

" خوابم می آید "

؛می گویم : " یارم می آید " ......
پاسخ
 سپاس شده توسط mohamad_1766 ، ZUSE ، *mahya* ، houman ، mohamad66 ، ...Sara SHZ... ، pink devil ، محمود 32 ، cute flower ، p_boy22 ، hossein. ، taranom1 ، (nasim) ، alone girl ، ♥ Sky Princess♥ ، Armina ، Fariba S ، marry ، 1939 ، poya ، helena ، ffrr ، colin ، sara ss501 ، sanaz_jojo ، AFEE BOZORG ، istanbul ، AmItiSe ، Anahita12 ، غروب ، سحر. ، majhool ، mersede ، nanaz13 ، fat.k ، hd79 ، S-A ، ALA ، pegiti ، FrOzen あHeArt ، eli-77 ، تروشکا ، ghazal.k ، Bahador1 ، Hengame Plang ، னιSs~டεனσή ، #nasim# ، paniz ، Amir BF ، reshte_be_reshte ، hani eh ، ...ab... ، arman jj ، alihashemi ، فرشته ي كوچولو ، vahid1027 ، المیرا باحاله ، عاطفه جوووون2 ، leba3ekhaki ، يه دوست ، ندا جیگر ، sorena800 ، Mahdi m.g ، L.A.78 ، paeez ، نسترن ن ، Mehrzad Zzz ، HAMESTER ، яê¥нαñê ، MissLone ، Gabrila ، сÜтε Đévìł ツ ، RedSparrow ، aliedge ، hamidhf ، parya2 ، !erfan ، ЩΦlբ ، atena1 ، Kamila❤ ، The Ginkel ، Volkan ، MAMAD*ALONE ، T A R A ، فری جون ، عارفه ، crazy_alone_boy ، MINA JOON ، hamid.z ، مهدیfcb ، mehrasa2012 ، black devil ، ✘Nina✘ ، orkideh ، arash dj ، aCrimoniouSs ، آرامش ، Niloo_SelStan ، T N T ، hasti .... ، Senator✘Strong ، شکوفه2 ، گل سا ، naghmeh.dorani ، eri 5 ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، houman1342 ، Snow-Girl ، يارا ، SHERMION ، vida1994 ، سوچلا ، *devil black* ، I am the Queen ، مهدی خره ، m016 ، ♫♪M.J.X♪♫ ، Mason ، anabaran ، ✘ kArTeL ✘ ، ماه رخ ، nilo0far ، نهال---- ، SANY ، asal! ، NASIM.BH ، bh.24 ، maryam.ekh ، mohamad amin1377 ، trip top ، parmida.a ، pink lady ، fcb ، nita99 ، Apathetic ، پيشي ي ملوس ، ارمین h ، amir.beigi ، DARK.H ، The Light ، یگانه 777 ، zayn ، I r A n ، manam_88 ، KOH ، soelda ، lady snow white ، zahra! ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، bi kas ، دختراتش ، M A H S A N` ، LOVE8 ، سورنا فاول ، red eye ، Amys ، Wow___ ، ~Bad girl~ ، بهرخ ، ely joon ، RєƖαx gнσѕт ، m.md ، مارال1392 ، tanha naro ، سایه 72 ، یامور ، h6750 ، فرنود ، رزمی کار ، °°••°° T.M.Z °°••°° ، MANI2013 ، ~JaSmIn~ ، arooos ، ss.mu ، رهــ ـ ــا ، دختر اتش ، NiMa2021 ، new ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، ☆єℓαнєн✮ ، تینا2013 ، elmira12 ، ali22012 ، PROOSHAT ، Aiden Pearce ، -Edgar ، سحرخانوم ، mohjkl1 ، جيمزباند ، rromina ، .. ReZa .. ، noora91 ، niloofarf80 ، pegah 13 ، .آمیتیدا. ، بنز باز خسته ، newboy ، Nazanin501 ، gisoo.6 ، *ღ Haniyeღ* ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، farzad0 ، 122333 ، Goohar ، **KING** ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، Son of anarchy ، nazanin jon ، من یک پرسپولیسی ام ، yas.. ، reza3212 ، آذین جون ، sahel azari ، نیلوفر 2000 ، shab gard6 ، Nike 2 ، س و گ ل یعنی سوگلی ، محمد 80 ، I Lvoe Justin ، somay ، mnhh ، anable ، عسل 19 ، آرالیا ، A lover ، The moon ، kamand 0630 ، 7838337266 ، لاله ناز ، SABER ، sama00 ، کــــــــــⓐرمَن ، یلدا 86 ، єη∂ℓєѕѕღ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، _leιтo_ ، ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ ، Aesthetic
آگهی
اینترنت من یه بار قطع شد تمام زمین و زمان رو فحش دادم بعد رفتم gta5 بازی کردم
بعد زنگ زدم به دوستم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وقتی اینترنت قطع میشه چیکار کنیم؟ (طنز) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ...Sara SHZ... ، AFEE BOZORG ، istanbul ، Albert wesker ، nanaz13 ، sara ss501 ، Bahador1 ، Mahdi m.g ، RedSparrow ، aliedge ، سسسس ، Apathetic ، M A H S A N` ، Wow___ ، سایه 72 ، arooos ، ss.mu ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، alone girl_sama ، س و گ ل یعنی سوگلی ، The moon
مال ما قط شد افسردگی حاد گرفتم!منو اجیم خودمونو داشتیم میکشتیم!
آنان که با زندگی میسازند زندگی را میبازند
پاسخ
 سپاس شده توسط pink devil ، behnaz ، mohamad66 ، ffrr ، marry ، sanaz_jojo ، AFEE BOZORG ، istanbul ، sara ss501 ، Bahador1 ، المیرا باحاله ، Mahdi m.g ، RedSparrow ، aliedge ، Apathetic ، bi kas ، M A H S A N` ، Wow___ ، سایه 72 ، یامور ، arooos ، *ღ Haniyeღ* ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، reza3212 ، س و گ ل یعنی سوگلی ، The moon
من مخابرات پارتیمه اصلا قطع نمیشه فقط روزی سه یاچهار ساعت قطعهBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin25r30
پاسخ
 سپاس شده توسط mohamad_1766 ، ...Sara SHZ... ، marry ، sanaz_jojo ، istanbul ، sara ss501 ، Bahador1 ، peranses ziba ، ...ab... ، sorena800 ، Mahdi m.g ، T N T ، naghmeh.dorani ، bi kas ، M A H S A N` ، Wow___ ، سایه 72 ، یامور ، arooos ، ss.mu ، آیرناز ، alone girl_sama ، anable ، The moon
وای من دق میکنم. ولی بیشتر این کارو انجام میدم.
پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz_jojo ، sara ss501 ، Bahador1 ، Mahdi m.g ، M A H S A N` ، Wow___ ، سایه 72 ، یامور ، arooos ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، س و گ ل یعنی سوگلی ، The moon
منكه خودمو با نمونه اي از كاراي بالا سرگرم ميكنم اما اگه بعد يه مدتي اينترنت نيومد ديگه يواش يواش........2mo5
فیلمـ مسـפֿـره اے بہ نامـ "زنـבگـے"

با بازیگر مزפֿـرفـے بہ نامـ "مـלּ"

از کارگرבاטּ פֿــوبـے بہ نامـ "פֿــבا" واقعا بعیـב بوב ...
پاسخ
 سپاس شده توسط mohamad_1766 ، Fariba S ، taranom1 ، sanaz_jojo ، sara ss501 ، Bahador1 ، naghmeh.dorani ، Apathetic ، M A H S A N` ، Wow___ ، سایه 72 ، arooos ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، س و گ ل یعنی سوگلی ، The moon
آگهی
من اینترنتم قطع بشه خودمو میکشمBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
احتمالیه کسی باشم ..........
که به او...
محبت فراوان کــــــــــردم............
:499:
پاسخ
 سپاس شده توسط ...Sara SHZ... ، Armina ، sanaz_jojo ، mohamad_1766 ، Albert wesker ، னιSs~டεனσή ، sara ss501 ، Bahador1 ، mehrasa2012 ، M A H S A N` ، Wow___ ، سایه 72 ، یامور ، arooos ، *ღ Haniyeღ* ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، س و گ ل یعنی سوگلی ، The moon
من اینترنتم قطع بشه خودمو میکشم یه ابم ر وشBig Grin
وقتی اینترنت قطع میشه چیکار کنیم؟ (طنز) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط mohamad_1766 ، ffrr ، sanaz_jojo ، னιSs~டεனσή ، sara ss501 ، Bahador1 ، naghmeh.dorani ، zahra! ، Wow___ ، سایه 72 ، یامور ، arooos ، pegah 13 ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، س و گ ل یعنی سوگلی ، The moon
من كه از عصبانيت نميدونم چيكار كنم ! ميشينم و فقط فحش ميدم!AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry2mo52mo52mo52mo52mo52mo5
گاه نمیدانم چه پیامی را بهانه کنم تا از حال آنکه روحم با اوست آگاه شوم
این بار که دلتنگی را بهانه کردم ،فردا را چه کنم ؟
پاسخ
 سپاس شده توسط ffrr ، Armina ، sanaz_jojo ، sara ss501 ، Bahador1 ، peranses ziba ، M A H S A N` ، Wow___ ، سایه 72 ، arooos ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، س و گ ل یعنی سوگلی ، The moon
دلتون بسوزه من اینترنتم رو تهدید کردم دیگه قط نمیشه25r30
من اینجا، بس دلم تنگ استو هر سازی که می بینم، بدآهنگ است
بیا، رهتوشه برداریم
قدم در راه بی برگشت بگذاریم
ببینیم آسمان «هر کجا»، آیا همین رنگ است؟

"مهدی اخوان ثالث"
پاسخ
 سپاس شده توسط ffrr ، pink devil ، ...Sara SHZ... ، sanaz_jojo ، AFEE BOZORG ، Bahador1 ، reshte_be_reshte ، M A H S A N` ، Wow___ ، سایه 72 ، arooos ، reza3212 ، س و گ ل یعنی سوگلی ، anable ، The moon

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  هنگام خرید کلاه گیس زنانه باید به چه نکاتی توجه کنیم؟
  اگه یه زمانی یه جن خیلی ترسناک دیدی چیکار میکنی. خاطراتتون اگه جن یا روح دیدید هم بگی
  وقتی یه دختر گریه میکنه ..
  بیاین سوسک هارو از شهرمون بیرون کنیم.
Heart اسمتو بنویس ببین چه شعری ساخته میشه*.^
  سخت ترین سوال دنیا اگه کسی بتونه جواب بده سپاس میشه
  چطوری رلمون رو خوشحال کنیم؟
  این جا معلوم میشه چقدر منحرفی!
  اوضاع خیلی جدیه وقتی...
Heart کارهایی که موقع قطع شدن اینترنت میتونی انجام بدی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان