امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تیم سازنده ی PS4 بعد از مطلع شدن از قیمت لانچ Xbox One به پایکوبی پرداخته است

بر اساس صحبت های Scott Rohde رئیس Sony Worldwide Studios America، تیم سازنده ی سونی بعد از خبردار شدن از قیمت Xbox One در هنگام لانچ و گرانتر بودن آن از PS4 به شادی پرداخته است و کلی پایکوبی کرده است.
در مصاحبه ای با سایت Ars Technica، از آقای Rohde سوالی با این عنوان پرسیده شد: چه حسی به شما دست داد وقتی که متوجه شدید Xbox One 100 دلار از PS4 کوچک تر است؟
نقل قول:
 من دروغ نمی گویم. من دقیقا به یاد دارم که کجا بودم. ما در تمرین کنفرانس خبری سال قبل بودیم. ما حسی داشتیم که آن ها می خواهند کنسول را با قیمت ۵۰۰ دلار بفروشند ولی مطمئن نبودیم. بله، من از فهمیدن آن ما در آن راهرو ها در حال پایکوبی بودیم و به قد رفیقان خود می زدیم. خیلی عالی بود. هر کسی که به آن کنفرانس می آمد و سوالی می پرسید، ۴۰۰ دلار می توانست تنها جواب من به او باشد و بود.
Rohde می گوید که وقتی مایکروسافت کینکت را برای قیمت کمتر از جعبه ی کنسول حذف کرده است، تعجب نکرده است.
نقل قول:
 من فکر می کردم که آن ها به هرحال یک مدل کنسول خود را بدون دوربین منتشر خواهند کرد و ما هم برای این اتفاق منتظر بودیم.
تیم سازنده ی PS4 بعد از مطلع شدن از قیمت لانچ Xbox One به پایکوبی پرداخته است 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  جیم رایان: شرکت سونی مدت‌ها قبل قیمت نهایی کنسول‌های نسل نهمی خود را مشخص کرده بود
  در طراحی کنسول اکس‌باکس سری اکس به قیمت نهایی آن نیز توجه شده است
  تعداد مشترکان سرویس Xbox Game Pass به ۱۰ میلیون نفر رسید
  آپدیت جدید Xbox One گزینه Surprise Me را به کنسول اضافه کرده است
  تاریخ اولین نمایش نسل بعدی Xbox مشخص شد
  ماکروسافت لوگوی جدیدی را برای Xbox Series X ثبت کرده است
  مقایسه XBOX ONE و PS4
  Dreams هم اکنون به قیمت ۲۵ دلار به فروش می‌رسد
  سازنده‌ی Sniper Elite: قابلیت رهگیری پرتو و SSD اکس‌باکس سری اکس، انقلاب بزرگی را در
  نحوه آپدیت کنسول بازی Xbox 360

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان