امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فرق دخی های امروز و دخترای دیروز!!!

(24-06-2014، 10:42)dokhtare bala نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-06-2014، 20:04)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-06-2014، 17:41)dokhtare bala نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-06-2014، 10:45)キム尺刀ム乙 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این موضوع درباره ی دختراس
فک کنم موافق باشی که دخترا بیش تر عوض شدن
نمگیم پسرا نشدن چرا خیلی هم شدن
مگه میشه که دخی ها عوض بشن و پسرا کمتر عوض بشن؟؟ما تغییر پسرا رو کمتر میبینیم چون درواقع چیزایی که دخترا میتونن عوضش کنن بیشتره.مثلا چادر شد مانتو،مانتو بلند شد کوتاه،شالا رفت عقب،موها رنگ شد،ابروها تو سنای کم برداشته شد،آرایشا زیاد و علنی شد،اخلاقا و درونیاتم که ....
حالا پسرا فوقش بخوان تغییر کنن چی میشه؟موهاشون سیخ میشه و لباساشون بازتر از قبل میشه.جدیدا هم که ابرو برداشت شده یه افتخار براشون.واسه همین ما بیشتر تغییر دخترا رو میبینیم.اما اصل درون و ذات آدمه که متاسفانه مال هردو جنس عوض شده.وقتی دختر عوض بشه؛پسرم به همون نسبت عوض میشه.چون همشون تو یه جامعه هستن
عزیز من به هیچ کسی طرز پوشش طرف ربطی نداره 

اهان پس اینتور هر کی بی حجابه اخلاقیاتشو درونیاتش خرابه...!!!!! جالبه

خیلی ها هم هستن باحجابن ولی کلی کثافت کاری دارن 

چرا فکر میکنی همه پسرا ابرو بر میدارن اصلا بردارن خودشون میدونن به شما چه دخلی داره ؟؟؟؟ 

من خودم از پسرایی دکه ارایش میکنن خوشم نمیاد ولی نمیام بگم به همه اونا ادمای درستی نیستن 

وقتی فرهنگمون درست بشه کمی از فرهنگ های خودمون و تمدنمون تغییر کنن این مشکلات حل میشه که متاسفانه خیلی سخته
سخن شما متین.من منظورم همه نبودن که.بله خیلیام اینطوری نیستن،من منظورم با بیشتر آدمای این مدلی بود.لپ کلامم این نبود که هرکی ذاتش از ظاهرش معلومه!!میگم ذات مهمه،ینی بیشتر اونایی که وضع ظاهرشون جوریه که نمیشه حتی نگاشون کرد،درونشون عوض شده(دقت کنین گفتم "بیشتریا")Smile
که به قول شما باید فرهنگ درس بشه
هیچ وقت چنین چیزی درست نبوده و نیست و نخواهد بود که تیپ هر شخص نشان دهنده ی شخصیت 

من خیلی هارو دیدمو میشناسم که باحجابن ولی هزاران هزار کار نادرست انجام داده اند و برعکس
فرق دخی های امروز و دخترای دیروز!!! 5
پاسخ
آگهی
بهتره دراین باره بحث نکنین وگرنه دعوامیشهSadSadSad
من همون نویسنده ی این موضوعم
این فقط یه موضوعه همین
فرق دخی های امروز و دخترای دیروز!!! 5
پاسخ
 سپاس شده توسط فرناز***

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  پیام عاشورا برای امروز
  می خواهم امروز کمی متفاوت حرف بزنم
  من امروز دیگر زهرا هستم !
  عکس/ فرزند شهید کاظمی در دیدار امروز با رهبری
  امروز از امام گفتن نان دارد،
  دیروز خردل امروز خرچنگ
  از کشف حجاب دیروز تا مدگرایی امروز!!
  ..:: فرض کنید امروز روز آخر عمرتان باشد چکار میکنید؟؟؟! ::..
  ايران امروز و شرايط آن زمان
  زنانی که گویا امروز هم زنده به گور می‌شوند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان