امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بابای بیچاره من که اشکم در او مد

Exclamation 
مرد رفته گر آرزو داشت برای یکبار هم که شده موقع شام با تمامی خانواده اش دور سفره کوچکشان باشد و با هم غذا بخورند . او بیشتر وقت ها دیر به خانه می رسید و فرزندانش شامشان را خورده و همگی خوابیده بودند . هر شب از راه نرسیده به حمام کوچکی که در گوشه حیاط خانه بود میرفت و خستگی و عرق کار طاقت فرسای روزانه را از تن می شست . تنها هم سفره او همسرش بود که در جواب چون و چرای مرد رفته گر ، خستگی و مدرسه فردای بچه ها و اینجور چیزها را بهانه می کرد و همین بود که آرزوی او هنوز دست نیافتنی می نمود .یک شب شانس آورد و یکی از ماشین های شهرداری او را تا نزدیک خانه شان رساند و او با یک جعبه شیرینی و چند تا پاکت میوه قبل از چیدن سفره شام به خانه رسید . وقتی پدر سر سفره نشست فرزندان هر یک به بهانه ای با پدر شام نخوردند . دلش بدجوری شکست وقتی نیمه شب با صدای غذا خوردن یواشکی بچه ها از خواب بیدار شد و گفتگوی آنها را از آشپزخانه شنید :چقدرامشب گشنگی کشیدیم ! بدشانسی بابا زود اومد خونه . با اون دستاش که از صبح تا شب توی آشغالهای مردمه . آدم حالش بهم میخوره باهاش غذا بخوره
سپاس فراموش نشود 
تو نباشی  دوستام هستنto nabashi doostam hastan

بسلامتیm به توان 4&y    عشقای من دوستام

fati=me
پاسخ
 سپاس شده توسط -Edgar ، αℓι ، Elena79 ، پگی ، قلب ، sahel007 ، آرتـان ، eln@z joon ، rezaak ، ☺t@k selooli☺ ، دُخی شِیطون ، ϟ Gσтнıc ναмρıяє Gıяʟ ϟ ، @AMIN@ 2002 ، ❤уαѕαмιη❤ ، ღ narges ღ ، پرديس ، ຖēŞค๑໓ ، Amir-al ، Archangelg!le ، قلب
آگهی
یه ویرایش کوچیک بکن

Bring it on back to me

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بابای بیچاره من که اشکم در او مد 1
پاسخ
وای اشکم در نیومد
••بِخَند

••بیخیْال دُنیا
••هَر چی غُصهْ خوردیمْ
••چیزی عوضْ نَشُد Smile
پاسخ
چه بی لیاقت بودن بچه هاشAngry
پاسخ
 سپاس شده توسط sahel007
cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
هرگز نخواب کوروش
دارا جهان ندارد،سارا زبان ندارد
رستم در این هیاهو،گرز گران ندارد
روز وداع خورشید،زاینده رود خشکید
زیرا دل سپاهان نقش جهان ندارد
بر نام پارس دریا نام دگر نهادند
گویی که آرش ما تیر و کمان ندارد
پاسخ
واااااااااااااای چه بچه های بیشعوریAngryAngryAngryAngryAngry
پاسخ
آگهی
اون پدر بدبخت برای در اوردن پول خرجی بچه هاش این کارا رو می کندSad
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
cryingcryingممنونcrying
Tongue Tongue بخند باو
پاسخ
جـآش اینـجـآ نیـس
قدیمیـهـ ممنون (:
Lινє ιη ѕυcн α ωαу тнαт ιƒ αηуσηє ѕρσкє вα∂ℓу αвσυт уσυ
ησ σηє ωσυℓ∂ вєℓιєνє
پاسخ
cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
Heartهر چقدر هم كه سنم زياد باشه، وقتي ناراحتم،دلم مي خواد مادرم كنارم باشد.Heart
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان